Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia? Nem akarok bele...

Fekete mágia? Nem akarok bele menni a részletekbe csak vázolom az előzményeket.

Figyelt kérdés
nem akarok bele menni a részletekbe csak vázolom az előzményeket "sátánizmus", hatalmi vágy... "szellem" idézések(kicsit rosszul végződőt)nem élem az életem az ezo világ szerint(de aki bele születik az nem nagyon tudja befolyásolni azt amit kapott.. )de tudom, hogy ez is közre játszik abban, hogy szét csúszott az életem olyan mint ha le lennék kötve érzelmileg,lelkileg...mint egy körforgás amit nem tudok szavakba foglalni ez esetben írásba csak érzem, hogy kezdek bele fáradni abba érzelem nélküli világba amiben élek mint ha nem lennének már érzelmeim csak élem a minden napjaimat de mégis bennem van a bosszú vágy a düh a harag,nyugtalanság tehetetlenség... valaki aki érti és tudja min megyek keresztül írjon privit sajnos felül kerekedett rajtam amivel eddig foglalkoztam és nem igazán tudom, hogy juthatnék ki ebből az egészből?...
2012. nov. 4. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Pszichológust ajánlok, a téveszméidnek véget kéne vetni és nem lenne gond.
2012. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Téveszmével párosult depresszió, a leírtakból ítélve. Segítő jelleggel írom hogy hagyd ezt a szart,és élvezd az életet minden megoldódik.
2012. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Mi köze ennek az egész, írásjelek és összefüggések nélküli katyvasznak a fekete mágiához?


Egyébként az elidegenedésnek, depressziónak stb. ezer és egy normális, megmagyarázható oka lehet, nem kell rögtön mágiázni.


Egyébként hány éves vagy és mi a nemed? Nagyon is fontos.


Ignoramus

2012. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Van egy könyv

A karmának nincs humorérzéke


Talán segít.

De mindenképpen nyugodj le, meditálj, tisztulj meg.

2012. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Az elfojtott düh és harag bizony visszafojtja a többi érzelmet is. Fekete mágiával brutálisan rá lehet erre erősíteni, de normál szinten ez egy teljesen átlagos dolog.


Próbáld ki a következőt: amikor érzed hogy elhatalmasodott rajtad a düh akkor menj biztonságos helyre, fogj egy párnát képzeld azt hogy a párna az akire dühös vagy és addig üsd amíg a düh tart. Akár meg is ölheted. :) Kiabáld amit ki kell neki mondanod, esetleg azt amit magadról kell kimondanod. Ha ez hosszútávon nem segít akkor valami más baj is lehet...

2012. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha az 5/5 válasz részletesen is érdekel írj privit
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

- én kb. értem, hogy mi történhetett/ történhet veled


be lettél fogva és be lettél kötve negatív csapdákba (negatív entitások csapdájába)


őszintén: ezeket a baromságokat nem szabad csinálni, mert ezeket éhes, szemmel nem látható entitások erősítik fel benned és irányítják


éhes entitások ezek a köztes területen, akik látják (olvassák) az ember aurikus terét és bármit megígérnek neki (elhitetik), azért, hogy

általa belőle táplálékhoz juthassanak


az életerőidet veszik el a mutatványaikért cserébe és marad benned egy kilúgozott érzelmi-tudati állapot


minél inkább hiszed és éled a negativitásokat (harag, düh, gyűlölet), annál inkább uralni képesek téged


a modern világ tele van spirituális csapdákkal, mivel az ember eredetileg mágikus lény, de ezt elfelejtették vele a parazita-entitások


konkrétan:

hagyd abba az összes okkult baromságot - ezek még magasfokú ismeretek mellett sem vezetnek jóra!


nem muszály átesni a vallásos birkaságba és vakhitbe, az értelmedet használhatod! :-)


a gonosz eszközei:

önzés, hatalomvágy, KIVÁLASZTOTTSÁG !!!!, „különb vagy mint a többi, ne nézd őket semmibe“/


a sötét oldal ezeket próbálja erősíteni az emberben


ha Jézust meg tudnád érteni - vakhittől, fanatizmustól, ostobaságtól mentesen - az nagy gyógyszer lenne a bajodra


akinek nincsenek érzelmei, az lélektelen lény és akinek nem él a lelke, az halott


tudd:

MINDEN SZOLGASÁGBAN NYITVA ÁLL AZ ÚT A SZABADSÁG FELÉ!


ezt akár az emberiségnek is üzenhetném


ja hogy vele meggyűlöltették a rafináltak a saját szabadságát?

---


az okkult világ - a sötét okkultum - nagyon is valóság


pl. ott van a keze az összes nagyobb vallásban


az ember egyre gyengébb, egyre ostobább - és ők pont ilyennek szeretik

2012. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

a spirits of eridus sátánnal való szövetségkötést, vérszerződést sem szabad csinálni !!!


senkinek sem javaslom, mert nagyon meg fogja bánni !!!


a sötét oldal itt van, KÖZEL HOZZÁD, ahogyan a reklámjaik mondják (ezek sugallt reklámok),

ne keressétek és ne hívjátok!!!


a magát jónak állító oldal is szennyezett!


óvatosak legyetek és értelmesek!

2012. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

pszichiáter nem valószínű, hogy megérti ezt a problémát

....


még egy infó:

ha az entitás(ok) öngyilkosságba képesek (esetleg) hajszolni téged,

akkor a balekjuk leszel !!!


ezen gondolkozz el!

2012. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
lol Súr
2012. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!