Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia? Nem akarok bele...

Fekete mágia? Nem akarok bele menni a részletekbe csak vázolom az előzményeket.

Figyelt kérdés
nem akarok bele menni a részletekbe csak vázolom az előzményeket "sátánizmus", hatalmi vágy... "szellem" idézések(kicsit rosszul végződőt)nem élem az életem az ezo világ szerint(de aki bele születik az nem nagyon tudja befolyásolni azt amit kapott.. )de tudom, hogy ez is közre játszik abban, hogy szét csúszott az életem olyan mint ha le lennék kötve érzelmileg,lelkileg...mint egy körforgás amit nem tudok szavakba foglalni ez esetben írásba csak érzem, hogy kezdek bele fáradni abba érzelem nélküli világba amiben élek mint ha nem lennének már érzelmeim csak élem a minden napjaimat de mégis bennem van a bosszú vágy a düh a harag,nyugtalanság tehetetlenség... valaki aki érti és tudja min megyek keresztül írjon privit sajnos felül kerekedett rajtam amivel eddig foglalkoztam és nem igazán tudom, hogy juthatnék ki ebből az egészből?...
2012. nov. 4. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Súr: Igazad van, rajtad a pszichológus se segítene.
2012. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Súr!


A sötét oldal olyan annyira közel van hogy hozzánk tartozik :)))))))

2012. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Veccő Vera szépen megkérlek húzzál már el innen!, ez most nem a reptoidokról meg a szomszéd öregasszonyról és persze nem is az atlantiszi fényjáróról szól, te tudatlan ha nem értesz valamihez minek szólsz bele?. inkább nem válaszolj nem érdekel a TE véleményed, de ha ennyire unalmas az életed, hogy rá érsz "hülyeségeket" írni nekem és a válaszolóimnak akkor csak írogass elférnek a te gondolataid is:)...-.- na helloka...
2012. nov. 6. 18:30
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Írogatok is böszen, ahogy látod :)
2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:DD látom:D :S:D
2012. nov. 6. 19:29
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor örülsz?;)
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt gyakorlom, és én már majdnem kontaktusba kerültem a Sátánnal. Szerintem jó érzés! Nem, nem szedek semmi kábítószert.


De én mindennap ouija táblát használok, és komolyan mondom, megidézek egy gonosz szellemet.

2012. nov. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
46%
A Jo Isten minden helyzetben tud segiteni! En is a hataran voltam annak amit te megelsz, rettenetes. Beszeltem pszichologussal es lelkesszel is, azt mondtak valosag amit erzekelek. Rajtam a Krisztus segitett es soha nem fogom tudni meghalalni neki, hogy kihuzott a szemetbol!!!
2012. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!