Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gondot okoz-e a két vagy...

Gondot okoz-e a két vagy esetleg több szerelmi kötés egy emberen?

Figyelt kérdés
Olyanok jelentkezését várnám PRIVÁT ÜZENETben, aki két vagy több szerelmi kötést csináltatott, és már eredményről számolhat be!

2012. nov. 1. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ötöt is csináltattam és mind az öt a szexrabszolgám lett.

Te is csináltathatsz annyit, amennyit a pénztárcád enged.

2012. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de én komolyan tettem fel a kérdést!

Az égiek nem engednek olyanokat kötni, akiknek nincs közös életútjuk...

2012. nov. 1. 12:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Az Eszteré gondot okoz mert többet árt mint használ :D

De a többi elvileg megfér egymás mellet, nincs belőle gond.

De el lehet gondolkodni, ha már ott tartasz, hogy több kell, valószínüleg az előző sz.rt se ért, szóval nem kell vele számolni.

2012. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Csak hogy én ismerem az égieket és megadták az engedélyt.
2012. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
itt alapjáraton nem azzal van a gond, hogy 2 vagy több emberen, hanem azzal, hogy egyáltalán volt valaki olyan buta, hogy kitalálta a szerelmi kötést.nekem is volt ilyen ugyhogy tapasztalatból beszélek. próbáltam kötni magamhoz egy fiút akivel nekem nem volt elrendelve feladatom. és természetesen nem is kaptam meg, mert mással volt feladatom. na most ilyenkor ha nem jössz össze az illetővel, akkor szépen depresszió formájában visszaüt a kötés. én is az lettem. megsemmisítettem a kötést meg mintha egy súly szakadt volna le rólam és rendbejöttem. felesleges kötni ilyeneket, akinek ott kell lenni az életedben az úgyis ott lesz mindenféle mágiától függetlenül. és köthetsz ilyeneket,de az isteni akarat ugyis erősebb és ha ők nem akarják, hogy veled legyen az illető,mert az ő feladata máshol van más ebrrel, akkor csak magadra hozol lelki kínokat.
2012. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én azt az információt kaptam, hogy közös az életünk, életfeladatunk, csak egy kicsit később. Nagyon sok rosszat, rossz döntést el tudunk kerülni azáltal, hogy én kötöttem...

Az más kérdés, hogy másodjára is.

Nem ismerem Esztert... :)

2012. nov. 1. 13:15
 7/20 anonim ***** válasza:

"Nem ismerem Esztert"


Akkor nagyon szerencsés vagy :) Kívánom, hogy így maradjon.

2012. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Nagy Tamás Cet válasza:
34%

Nekem az égiek azt írták hogy a szomszéd bernáthegyi kutyájával rendeltetettünk össze.

De valahogy nem visz rá a lélek:)

2012. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
ha a belegyezésük nélkül csinálod ne csodálkozz ha csúnya vége lesz
2012. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mustafa33 ***** válasza:
60%
egy sima, két fordított? az nem. a párom addig csinálta míg egy pulóver lett belőle. Most is az van rajtam. ☺
2012. nov. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!