Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy csináljak szerelmi kötést?

Hogy csináljak szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

lécci csak az írjon, aki télleg ért hozzá valamit, a többi válasznál már olvastam a hülyeségeiteket.

A helyzet hogy van egy fiú ő is én is 16 évesek vagyunk. Egész jól kijöttünk, össze is jöttünk, minden szép volt, amíg meg nem tudta, hogy ezotériával foglalkozom, mert szerinte csak a hülyék csinálják ezt és ezen nagyon csúnyán összevesztünk. De én még szeretem őt, ezért vissza akarom kapni, de ő elküldött, mikor békültem volna. Tudom hogy fekete máglya a szerelmi kötés, de ő is boldog lenne ha szeretne engem ,hiszen ez előtt is az volt. lécci segítsetek.



2012. nov. 16. 19:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Az fekete mágia, nem máglya, mert a máglya az a tűz. A srácnak igaza van, tényleg a hülyék foglalkoznak ilyenekkel. De ha még működne is ez a cucc, nem gondolod, hogy nagyon paréj dolog lenne erőszakkal rávenni valakit, hogy szeressen? Meg amúgy sem lehet hosszútávú a kapcsolatotok, ha ennyire nem értetek egyet ebben a témában. Én azt mondom, hogy keress egy olyan srácot, aki hozzád hasonlóan hisz a varázslatokban. Azt meg sem kell majd hókuszpókuszálnod ahhoz, hogy beléd szeressen.
2012. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%

"de ő is boldog lenne ha szeretne engem"

Hadd döntse már el a srác,hogy kit szeressen és kit nem.Ha nem tudod vele megbeszélni,akkor hagyd.Vagy neki már nincs is joga otthagyni téged?Ha még csinálhatnál is ilyen kötés-izét,akkor is nagyon szemét dolog lenne.

2012. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Amég nem veszütnk össze jól elvoltunk és azt mondta szeret és ha megint úgy tudna szeretni az jó lenne neki.
2012. nov. 16. 19:27
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen igaza van, ezt besz.ptad.
2012. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Neki az a baja(ahogy én kivettem a szövegből),hogy te ezotériával foglalkozol.Amíg ez neki probléma,addig nem fog téged megint úgy szeretni.Ezen pedig semmilyen kötés nem segít,egyszerűen a régi bevált módszer kell:beszéld meg vele.Ha nem megy,akkor veszett ügy,vége a dolognak.
2012. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De ez mért lehet baj? Ez olyan, mintha én azért nem álnék be vele mert nem hisz benne. Ez a kötés csak felébresztené a régi érzelmeit, inkább ilyen fajtát csinálnák ha lehet.
2012. nov. 16. 19:33
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem az a bajotok,hogy Te ezekkel a dolgokkal foglalkozol,hanem az,hogy természetesnek hiszed,hogy más is hisz ezekben,és rá akarod erőszakolni.Szerintem beszéld meg vele,hogy NEM fogod ezzel többet csesztetni és kibékültök.

Egyébként ha látná ezt a kérdésedet szerintem,akkor nemhogy kidobna,hanem még kerülne is nagy ívben,,hisz épp ezek miatt szakított(akar szakítani?) veled.

2012. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Az,hogy miért baj,mi nem tudhatjuk.Erre a srácnak biztosan van magyarázata,szóval tőle kell megérdeklődni.A régi érzelmeit pedig még mindig az blokkolja,hogy megtudta,hogy ezotériával foglalkozol.Addig pedig még mindig nem lesznek a régiek az érzelmei,amíg ezt el nem fogadja tőled.De ha erre nem képes,akkor hagyni kell,vége van.
2012. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%

"Ez a kötés csak felébresztené a régi érzelmeit, inkább ilyen fajtát csinálnák ha lehet."

1.csinálNÉK

2.Legfeljebb légyszi,nem lécci

3.Mondanám,hogy nem létezik ilyen "kötés",vagy mi ló****,de úgysem hinnéd el.

2012. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ne oktassatok nem azért jöttem.
2012. nov. 16. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!