Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én egy kamasz lány vagyok, és...

Én egy kamasz lány vagyok, és szeretnék valamit "mágikusat" csinálni. Van olyan "trükk" mondjuk, amivel valami jót tudnék csinálni? Pl: ha egy embernek fáj a feje és megygógyítani, , , stb

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 11:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ennyit a pár hozzászólással fentebbi, pusztán kötözködni ide járó illetőről, és hasonló személyekről; az a RAJZFILM egy FIZIKAI KÍSÉRLETET mutat be, és mivel rájöttél, hogy erőtlenek az érveid, inkább lekezelő vagy másokkal, pl. velem, hiszen rájöttél, hogy nincs igazad, egyáltalán: alaptalanul "gondolkodsz", mások meglátásán el se gondolkodsz.


Tudod milyen pl. egy 8 éves gyerek? Impulzív. Tudod mit jelent? Nézz utána, javaslom, mert te még mindig nem vagy képes ezen az állapoton túl lépni, ami 8-10 évesen még rendben van... na de te vélhetőleg idősebb vagy.

2012. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtanítják neked

2012. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
sok féle gyógyító technika van, a reiki, a** nodi, a szellemsebészet és társaik. Fejfájást már tizenéves korom óta saját technikával mulasztok el. Csak néha az övé elmúlik és nekem kezd fájni, ezért óvatosabb vagyok manapság.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kedves előző, többek között erről írtam részletesen az előző képernyő oldalon, egyébként. :) Amúgy örülök a hasonló tapasztalataidnak. :)
2012. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#15 nekem úgy tűnik, hogy ha úgy lenne, ahogy az elején írod, akkor nem az ő betegsége adódna át, hanem kézbetegég lenne belőle. mert az a rész érintkezik :)
2012. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves előző, finomenergetikai szinten nem ennyire "tenyeres-talpas" a dolog, stílszerűen szólva. ;) Az energia intelligens, kiegyenlítőleg hat, MERT HOLISZTIKUSAN GYÓGYÍT, AZAZ az egész lényt gyógyítja: testét, érzelmi- és értelemvilágát is egyben - és ezek szorosan össze is függenek egymással. :)


Utalsz a 15-ös beírásomra; nos, ha azt végigolvasod, abból megtudhatod: A TAPASZTALAT IS MUTATJA (tessék, lehet kísérlezetni :) ), hogy általában nincs nagy jelentősége, hol van a teljességre, EGÉSZségre koncentráló illető keze a beteg illető testén, vagy testrésze felett (bár olykor számít egy picit). Mégis először a beteg testrészek ÉS EGYBEN a vele összefüggő diszharmonikus gondolatok, érzelmek gyógyulnak, BÁRHOL IS VAN a kéz a testén. :) Ugyanakkor alapvetően az egész lénye gyógyul a páciensnek.


Azt is írtam a 15-ösben, hogy végső soron elegendő a GONDOLAT, AZ ÉRZELEM, hogy gyógyulást okozzon mind az "adó", mind pedig a "vevő" (páciens) félnek, és időfüggetlen, és helyfüggetlen, tehát másik bolygón vagy a Föld túloldalán is lehet a másik illető, víz alatt, úrhajóban, vagy repülőn stb; a gondolat, érzelem útjába NEM ÁLL tér, se idő.


Eleve BÁRMILYEN SZITU, GONDOLAT, ÉRZELEM MINDIG hat mindenre -ÉS MINDENKIÉ ÖSSZEADÓDIK, EZÉRT NE VÁRJATOK CSODÁT TÖBBNYIRE(!!) (hangsúlyozom: azért, mert összegződik a lények szándéka, érzelmei, gondolatai)-, bár azok tartalmától függően különféle prioritással kire aktuálisan jobban, kire kevésbé hat, kire eképpen, kire aképpen. Mint írtam, nem csak pozitív, de ártalmas is és semleges is lehet bármi érintés, gondolat, érzelem másokra, és az illetőre, önmagára nézve is attól függően, milyen minőségű a gondolat/érzelem/szándék.

2012. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
előző: de ha mindegy hol a kéz akkor mert miért számít, hogy oda kapunk ahol fáj?
2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mert az emberi és gyermeki ösztön nem annyira tudatos, mint a finomenergetikai szint - pontosabban szólva arra általában nem (elég) tudatos.


Mégis van egy bizonyos szintű "ráérzésünk" ösztön szinten, hogy az egyik energetikailag sűrű testrészünk, a tenyerünk finomenergetikai hatása igen hasznos a fájó -pl. megütött- testtájunk számára (is). Így többnyire ösztönösen odakapunk tenyerünkkel, ahol megütöttük magunkat, főleg gyerekkorban.

2012. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
...folytatom: egyébként megint nem figyelmesen olvastad válaszom, mégis reagáltál rá; ugyanis kétszer is megírtam: nem teljesen mindegy, hol a tenyér, mert általában könnyebben összpontosul az energia, ha a beteg részre helyezzük (ritkán azonban túl hirtelen a harmonizálódás és átmenetileg fajdalomfokozó lehet, ha ott a tenyér, de ez a ritkább eset), AZONBAN többnyire az is hat, amikor máshol van a tenyér (esetleg kevésbé intenzíven, míg máskor ez a megfelelőbb, és esetleg az utóbbi verzió esetén általánosabb az energetikai harmonizálódás, míg ha a tenyér a beteg részen van, általában speciálisabb, közvetlenebbül hat a beteg részre, de kivétel erősíti a szabályt; tapasztald meg változatosan, hónapokon át, és megérted. :) ).
2012. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!