Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én egy kamasz lány vagyok, és...

Én egy kamasz lány vagyok, és szeretnék valamit "mágikusat" csinálni. Van olyan "trükk" mondjuk, amivel valami jót tudnék csinálni? Pl: ha egy embernek fáj a feje és megygógyítani, , , stb

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 11:16
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Nem tudom, hogy miért kell bántani a kérdezőt. Benne legalább ott van a jó szándék, és legalább nem olyan kérdéseket tesz fel, hogy: "14 éves vagyok, teherbe eshetek egy csóktól?" Mert hogy vannak ilyen és ehhez hasonló kérdések is az oldalon.


Szerintem semmi elítélendő nincs abban, ha érdekli ez a témakör (hozzátenném, én nem hiszek az ilyen dolgokban, de nincsenek előítéleteim és senkit nem nézek le azért, mert kamaszként feltesz egy ilyen kérdést és mert van benne segítő szándék az emberek felé).

2012. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Zsizsik666 ***** válasza:

Semmi baj vele, csak ez így nem működik, hogy csiribí, csiribá, a gyógynövényismeret meg elég fontos része a "mágikus" tettek nek, nem tudom, az miért nem jó. De az neki nem kell. Oké. Az első által linkelt oldal is fasza, de többféle módszert kérdezett. Ha valami könnyűre kiváncsi, olyan nincs, vagy rászán időt, vagy nem, hisztivel nem fog senkit meggyógyítani.

Nekem már sikerült, gyógynövényekkel főleg, ezért szerettem volna felhívni a figyelmét.

Trollkodni meg mindig fognak itt. Ezért még nem kell felkapni a vizet, aki annyira okos, "fehérmágus" valószínűleg dob neki egy privit.

2012. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

én tudok egy f@sza trükköt.

vagyis nem "trükk", hanem a keleti gyógyításban használják.

Van az orrnál két akupersszúrás pont. mindkét hüvelyujjaddal egyszerre meg kell őket nyomi 2 percig.

ezután, a bedugult orrot szépen lassan ki lehet fújni és "belekövesedett" takony folyékony lesz, szépen kijön és az illető kap levegőt.

hát nem cunci? és mindenki h.lyének néz ahelyett hogy kipróbálnák és rájönnének hogy igazam van... meg azoknak a kínai tudósoknak is akik már 2000 év óta ezt felfedezték.

2012. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Harry Pottert aztán szundi. A húsvéti nyúlba meg a mikulásba is hiszel még?
2012. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

_Kérdezőnek üzenem:

- - - - - - - - - - - -

jó lenne, ha minél több ember rájönne, hogy gyerekkorunkban (sokszor felnőttként is) nem véletlenül kapunk oda tenyerünkkel, ahol megütöttük magunkat... Ugyanis nem kell ahhoz reikit, kézrátételt, bioenergetikát "tanulni" , "tanfolyamra" járni, hogy tudatában legyen az ember: a tenyerünk (és talpunk, valamint pl. a fülünk külső része) az egész testünk akupunkturális pontját tartalmazza, ergo SŰRÍTVE összeköttetésben van az egész testünk különféle pontjaival. Na már most, pl. a tenyerünket ennél fogva a testünk különféle területeire helyezve energetikailag stimulálja AZ EGÉSZ TESTI-LELKI-SZELLEMI SZERVEZETET. TAPASZTALAT. VAJH' MIÉRT KAPUNK ODA TENYERÜNKKEL ÖSZTÖNÖSEN (!!) ha megütöttük adott testrészünket...? ;-) Szóval ösztönös , ősi tudás bennünk az, amit mára nevetségessé tettek, és túlmisztifikáló módon "kézrátételes gyógyításnak" titulálnak. Ez működik és kész. Ha elhiszed, ha nem. Ha fejleszted magad, ha nem.


Hozzáteszem: bár általában mindegy, hol a másik ember tenyere egy másik testen, vagy éppenséggel a saját tenyered a saját testeden, mert alapvetően kiegyenlítődés jön létre automatikusan a betegségtől eltorzult aurában és az energiarsz többi részén, mégis, jó kitapasztalni, hogy adott esetben a test mely pontjára és hogyan helyezve a tenyeret, a leghatásosabb a tünet szűnése -SOK ESETBEN MÉG A PROBLÉMA GYÖKERÉT IS GYÓGYÍTJA E MÓDSZER-, és hogy mely testtájak kerülendőek aktuálisan a tenyér ill kézujjak érintésével, melyek inkább fokozzák (átmenetileg) a fájdalmat, vagy más problémát.


Tényleg nincs ezen mit túlmisztifikálni. Kedves materialisták, ateisták stb: ha valakivel kezet fogtok, pláne, ha egy számotokra szexuálisan vonzó illetővel ölelkeztek, nem érzitek az energiacserét?? Ugyanez!

És épp így a gondolatok is árthatnak, vagy gyógyíthatnak, szándéktól függően! Tehát még érintés sem muszáj a hatáshoz...


Arra ügyelj, kérlek, hogy ha nem önmagadat, hanem mást kezelsz oly módon, hogy az illető teste fölé teszed a tenyered (vagy ráteszed), akkor ha nem koncentrálsz arra, hogy van egy közös forrása minden létezőnek és minden létező dolognak, hanem egosita, beképzelt, öntelt módon gyógyítónak képzeled magad, felsőbbrendűnek ettől, akkor a természet ennek megfelelően fog működni: A TE energiádat adja át a betegnek, ergo átveszed a betegségét, ő pedig elveszíti ugyanezen betegségét (akár meggyógyul alapvetően). Mivelhogy az ő energiarsz-e torzulása a te energiád ugyanezen vonatkozásának harmonikus volta ROVÁSÁRA jelenik meg, egyszerűben fogalmazva: a te energiamintád és az övé: ötvöződik, akár az összeöntött, különböző hőmérsékletű vizet tartalmazó poharak tartalmának összeöntésekor azok hőmérséklete is kiegyenlítődik! TEHÁT NE erre törekedj! Van egy közös forrása mindennek, ami végtelen. Elég csak rákoncentrálni. De ez nem azt jelenti ,hogy "mindig csakis ez" hat ránk, vagy akire vonatkoztatjuk!! HANEM AZT, HOGY EZ IS (!) hat!


Olyan ez, mint hogy egy hadvezér azt mondja: "hahaha, ne nevettess már. :) erősebb fegyvereink vannak, mint nektek, semmit se tehetsz a támadásunk ellen"

Na most, valóban hat az ő támadása IS, ugyanakkor HOZZÁTEHET annyit a folyamathoz az ember, hogy eldönti: megvédi-e magát, vagy semmit nem tesz az önvédelem érdekében! Ez a harc modell analóg avval, hogy életed során mennyire, mennyiszer stb koncentrálsz a közös forrásra, és persze hogy pozitivan -e! Nem kell ehhez vallásosnak lenni... és nem muszáj istennek se hívni a forrást.


Ha azt akarod, hogy mindketten jól járjatok, még akkor sincs garancia arra, hogy ne cserélődjön, ne elegyítődjön kettőtök aktuális energiaszerkezete (paciensé és a tiéd), de nagy eséllyel megvédheted magad a megbetegedéstől, ha tudatosan koncentrálsz tehát arra a tényre, hogy mindennek egyetlen közös forrása van, amely végtelen energiát, és bármilyen, kívánt energiamintát tartalmaz.


-------------------



_Előző beírónak üzenem:

- - - - - - - - - - - -

a mesékben te hiszel, ugyanis hagyod magad a hatalom által megtéveszteni, hipnotizáltatni. A maroknyi -politika feletti- hatalom egyik fő célja elzárni a magasabb tudást az embertömegek elől (egyáltalán bármilyen tudást, akár pl. a természettudományokat, fizika VALÓS tudását stb stb)! És ennek egyik módja általuk az, hogy minimális igazsággal keverve szinte folyton hazugságot, torzított infót, meg féligazságot terjeszt a főáramú médián át, másik további módja pedig, hogy részben titkolja, részben meg nevetségessé teszi a hathatósabb módszerek és ismeretek jelentős részét, melyeket ők maguk sikerrel alkalmaznak, pl. amiről írok. Ennél még "olyanabb" képesség birtokában is van a felső tízezernek egy szűk rétege...

2012. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
24%

Előző, inkább te vagy az akit annyira kiábrándított a valóság hogy ilyen tündér mesékben hiszel.


Majd ha a te varázslataidtól olcsóbb lesz a kenyér a boltba, meg kevesebb adót kell fizetnem, akkor azt mondom igazad volt.

2012. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Előző: 100 éve mire is jutott a fizika? ;) Tanulj kvantumfizikát, javaslom. :) Az is hasonlóan egyszerű, meglepőnek ható, mégis valóságos dolgokról szól. Pl a mai elektronikai eszközök többsége, pl. a számítógépek nem működnének kvantumfizika nélkül! :)


Ugyanoda jutottak el már 100 éve az európai és USAbeli fizikusok, mint amit évezredek óta a buddhizmus tanit. ;) Hogy konkrétan mikre? NA ERRE VARRJ GOMBOT ;) ...példának okáért ;) ; nincs 6 perc a video:


Kettős rés kísérlet:

http://www.youtube.com/watch?v=LbubPpizIwg

2012. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

... ...és még valami, kedves előző... javaslom, az előző előtti beírásom azon részét is olvasd el, amelyet a kedves kérdezőnek hosszan írtam; de akkor már EGYBEN, megkérlek, mivel ÖSSZEFÜGGŐ gondolatsor!


Látni fogod benne a realisztikus hozzáállásomat, még konkrét példát is írtam, a katonaság intézményével összefüggésben. Ha történetesen azt is előzőleg olvastad volna, erősen agyalnod kellett volna, milyen fajta más, de szintén alaptalan lekezelő stílusban reagálj rám. ;)

2012. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

szóval belinkeltél egy rajzfilmet. nagyon jó.


Ennyire szellemileg zokni emberekkel én nem fogok vitázni xD

szia

2012. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
engem az ének gyógyít. fejlessz éneket.
2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!