Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kötüdik össze a maja...

Hogy kötüdik össze a maja naptár és a felemelkedés december 21-ével?

Figyelt kérdés
Mert azt tudjuk hogy maja naptár 21-az valamit jelent, hogy vége a naptáruknak, de a felemelkedést is miér arra anapra teszik ? Eszt nem értem?
2012. nov. 29. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Erre nem fogsz választ kapni. Nem hiszem, hogy azért mert ők úgy akarták.. Egyszerűen így van és kész.
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a felemelkedés is olyan ostobaság, mint a világvége, azért teszik egybe.
2012. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nagyon durván kötüdik.
2012. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Mit már emlitém volt vala itt korábban, közreműködője voltam Az időtér könyve című kiadvány megjelenésének.

Abban sok szó esik a maja naptárról, Pacal királyról, Tollaskígyóról, stb. 2012. december 21., mint fordulópont is szerepel benne. Ekkor egy 144 ezer nap hosszúságú ciklus ér véget, illetve kezdődik az új. Változásokat is köt ehhez a dátumhoz az írás.

De világvégéről, reptoidkokról, plejádiakról, ufókról és ufonautákról egy szó nem sok, de annyi sem van benne.

2012. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A wiki így fogalmaz:


Az időszámlálást körülbelül 5125 évente újból kezdik és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa.

2012. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

A maják nem is jósoltak világvégét.


szerencsétlen flótás ezoterikusok agymenése a világvége mese és most mindenki a majákat nézi hülyének

2012. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
[mély sóhaj] Jöjjön már el az a nyüves 21-e, hogy legalább ennek az ökörségnek legyen vége. A felemelkedés pedig úgy kapcsolódik, hogy minden elmeroggyant, problémák és a hívő önmaga elől való menekülésén alapszik, tehát "nem kell már sokat várni, nemsokára minden jó lesz már" várása zajlik. Itt is ez van. Csak éppen szellemileg b/\romira képtelenek felemelkedni, mert ilyenekben hisznek. Ahelyett, hogy cselekednének, önmagukért, a környezetükért, önfejlesztenének. Majd valam ótvar jövendölés megmenti a p|csájaukat. ANNYIRA TIPIKUS. Nulla tanulással, nulla erőfeszítéssel mindent. Hinni a hülyeségben, hát elvégre is ez a legkényelmesebb.. Húlyegyerek szintjén van az ilyen eszméket valló és terjesztő. A gáz csak az, hogy mindezt felnőtt testben és felnőtt jogkörrel teszi! Frankón gyerekek maradnak tömegek. Ez a vége.
2012. dec. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ha találtok egy,vagy több nevet,aki felelős ezért az egészért,írjátok meg!Én kerestem,de nem találok senkit,még nevet sem említenek.

Nem mi vagyunk a bűnösek,hanem aki kitalálta,és nyilvánosságra hozta,a kérdések pedig:

Ki vagy kik találták meg a maja naptárat?

Ki vagy kik kezdtek el vele foglalkozni?

Ki vagy kik jöttek rá,hogy az egész maja naptár így működik,és a december 21,az valóban december 21?

Valószinű nem fogtok találni semmit,mert evvel sehol nem foglalkoznak,vagy nem is akarnak.

Lehet az illető már halott,de ha él,én szeretnék vele találkozni december 22-én,és lerúgni egy minimum 300 m-es szakadékba,hogy ez számára legyen a világvége! :DD

Ezt alapul vettem,Az istenek a fejükre estek című filmből! :DDD

Kérek mindenkit,hogy hadjátok már ezt a hülyeséget abba,aki meg akar halni,az haljon meg,mit bánom én,sok hülye!!!!

2012. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hadjátok, hanem hagyjátok. Én értem az indulatod, de nem koncentrálódik ez egy személybe, akin le lehetne verni ezt (amúgy sem javaslom az erőszakot), mert hát bizony A HÜLYESÉG KOLLEKTÍV. Ragad, terjed, rekordsebességgel. Majd kíváncsi leszek a 21-e utáni riportokra nagy hívőktől. Lesz valami fincsi szövegük arra is. Nah.. érdemtelen ezen itt polemizálni.
2012. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A mayák a 2012 decembert és a 21 et nem a világvégével kötöték össze ugyanis a mayák nem gondoltak világvégére.2012 december 21 csak egy naptári fordulat volt,mint nálunk az 1000_ vagy a 2000,ennyi
2012. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!