Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés? OLVASS TOVÁBB!

Szerelmi kötés? OLVASS TOVÁBB!

Figyelt kérdés

Szerelmi kötés....

Sok embert fogalalkoztat a téma...de mégis mi minden rejlik mögötte...? Szerintem létezik a dolog...csak nem egyszerű....Rengeteg embert már becsaptak súlyos 10 ezer Ft-kat csaltak ki tőlük a szerelmi kötés címszó alatt...Ez tény!De az is buta volt aki belement...Az igazi szerelmi kötés szerintem: ha valaki képes rá,nem reklámozza magát hanem vár...vár,hogy segíteni tudjon! Ha mégis rátalálnak azoknak segít,de csak akkor,ha karmikus a kapcsolat és valóban együtt kell lenniük!Minden lehetséges következményről tájékoztatja a kötést kérő személyt!!!És nem kér előre pénzt!!!!!Tanlán ez a legfontosabb mostani anyagias világunkban...mert aki valóban érti a dolgát,miért is kérne előre pénzt!!!Ha tudja,hogy Ő olyan erők és tudás birtokában van,ami 100százalék hogy sikert hoz,nem kér előre péhzt,hanem megegyezik abban a kérővel,hogy neki csak akkor kell pénz,ha már megtörtént a kötés!!!!!!Szerintem ilyen egy igazi mágus, mágusnő,boszorkány!!! Kérdéseim a következők lennének: Mi a vélemény arról amit írtam? Tudsz e olyan mágust, boszorkányt aki a fenti feltételeknek megfeleően végzi a munkáját? Hogyan csaltak ki tőled pénzt szerelmi kötés címszó alatt és mennyit fizettél? Minden válasz érdekel mindenkit felpontozok!!!



2012. nov. 13. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Feleségemnek egy cigánycsaj csinált,ingyen.Piros cérna a kézre stb.A házasságunk nem olyan azóta az biztos.
2012. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Bnőm nővére elment egy öreg cigány asszonyhoz.

A férje elhagyta őt egy fiatalabb nőért, de ő vissza akarta fogadni magához.

Azt csinálta a cigány asszony: csinált 2 woodoo babát és összekötötte őket. vmi kell a babákra, ami jellemző a férfira és a nőre is. (haj, ruha, vmi személyes cucc)

Aztán eltette őket vhova magának nem adta oda a nőnek.

És nekik bejött, mert haza költözött a férje.

Ez kajak igaz, megtörtént. És nem kért pénzt.

2012. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ja a másik a hajtincs...azt is vágott a feleségem hajából.Nekem az a gyanúm,hogy nem velem akarta összébb hozni,mert addig minden oké volt,,,de aztán.....nem tudom ettől e,de ez így volt.
2012. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Hülyeség az egész, a hiszékeny embereket verik át vele. Egy ember érzelmeit nem lehet irányítani semmivel.
2012. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Előttem levők is mondták, de a hajtincses dolog beválhat. Woo-doo babát kell készíteni, és azokat kell összekötni. Én inkább felkeresnék egy hozzáértő embert. Sok vesztenivaló nincs.
2012. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Frabatonál járt már valaki? Mi a véleményetek? Tapasztalatok?
2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Én jártam már Farbatosznál. Jól végzi a dolgát, de eléggé fájdalmas.
2013. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy érted?
2013. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Farbatosz fájdalmat okoz mikor farbatosz.
2013. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!