Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit keresnek ilyen oldalakon...

Gabriel72 kérdése:

Mit keresnek ilyen oldalakon akik nem hisznek?

Figyelt kérdés

Én nem kérdezni szeretnék!

Csak egyszerűen nem értem aki nem hisz ebben a tudományban azt mi a FENÉT KERES ilyen oldalakon???????

Szánalmas!


2012. dec. 25. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Tudod én hiszek az ezo-ban de néha olyan marhaságokat tudnak kérdezni hogy még a legkomorabb ember is nevetésre fakad...Szóval a szórakozás miatt
2012. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Mit keresnek ilyen oldalakon akik nem hisznek?

jót röhögni jövünk, meg egy kis észt terjeszteni (*)


Én nem kérdezni szeretnék!

Igen, ezért jelentelek a moderátornak most ;)


Csak egyszerűen nem értem aki nem hisz ebben a tudományban azt mi a FENÉT KERES ilyen oldalakon??????

Mivel ezt a szart tudománynak nevezed (még az elvakult okkultisták sem nevezik tudománynak a művészetüket), ezért nem csoda, hogy az értelmed cserben hagy ;)


Szánalmas! szánom és bánom ;)



(*) amúgy én nem szoktam ide járni, de a kérdésed kiverte a biztosítékot ;)

2012. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Hat igen reszben egyezek az elozovel...megaztan gyakran lat az ember "ehez mit szoltok szkeptikusok?" kerdeseket ami hat pont azoknak szol akik nem hisznek ebben a "tudomanyban (??)" en is kozejuk tartozok-hozzateszem nem szoktam itt fikazni,meg anyazni...elmondom a velemenyem,es mindenkit meghalgatok-szerintem ezzel nincs semmi baj nem?? Gondolom teged is a bunko,beszologatos emberek zavarnak inkabb...
2012. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Na szoval nem az elozovel eggyezek,hanem az elsovel...3-as ujra.
2012. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Gabika, ne húzd ki a gyufát, mert megátkozlak...
2012. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

gabriel72 nem voltál te még egy órája szép és okos?


Erre tudol felelni:

Beírom valamire, hogy ez nem létezik, ilyen nincs, tudománytalan stb. le leszek dorongolva.


Ha azt írom, hogy igen, ez így van, én 400 éve haltam meg, de a lelkem még itt bolyong, akkor is.


És ugyanazoktól!


Akkor most a hívők hisznek, vagy nem hisznek?


Vagy mondok mást!


A vallás mit keres az egyetemeken? Ha erre tudsz válaszolni, akkor már erre a kérdésre is megvan a felelet. Persze nem teszek egyenlőséget a két dolog közé.

2012. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Azért, hogy jókat nevessünk, szórakozzunk az elvakult ezósokon, mint te is vagy :)


Amúgy meg az ezotéria áltudomány, nem tudomány.

2012. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert vicces ez a topik.
2012. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

fejnélküli, azért azt engedjük már meg, hogy a tudományosan nem igazolható dolgokkal is érdemes a tudománynak is foglalkoznia. A minket körülvevő világ azért annál bonyolultabb, minthogy kézlegyintéssel elintézzük.


Csak az a helyzet kedves kérdező, hogy (a szándékosan heccelés céljából beírt kérdéseket nem számítva is) nagyon sok hülyeséget tudtok összehordani. Olyanokat, amelyeket azok sem írnak, mondanak, akik annak a részterületnek elismert szakértői. Azaz elvileg veletek hasonszőrű. Pl. Eric von Däniken.


Sokszor idéztem itt Az időtér könyve című műből, amelyben a majákról, 201. december 21-ről is szó esik, mint jelentős fordulópont, nagy változások kezdete. Ez a könyv egyáltalán nem kritikus mű! És rendre le lett húzva, mert az mertem írni, nincs benne világvége, Nibiru, invázió, reptoid stb. Mondom NEM SZKEPTIKUS ÍRTA.


De még azt sem ismeritek, amivel nekünk nem lenne szabad vitatkozni.

2012. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
5%
Az ezonak is 2 része van, én nem mondom, hogy az agykontroll, feng-shui, parapszichológia, esetleg az asztrológia hülyeség, de az ilyen "én lehetek vérfarkas?" vagy "azt álmodtam hogy eszek, ez vajon mit jelenthet?" típusú kérdésektől a falra tudnék mászni...
2012. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!