Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit keresnek ilyen oldalakon...

Gabriel72 kérdése:

Mit keresnek ilyen oldalakon akik nem hisznek?

Figyelt kérdés

Én nem kérdezni szeretnék!

Csak egyszerűen nem értem aki nem hisz ebben a tudományban azt mi a FENÉT KERES ilyen oldalakon???????

Szánalmas!


2012. dec. 25. 16:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%

Na hát ez az, hogy olyan blődségeket tudnak összehozni szellemekről, kártyajóslásról, görényemberekről, reptoidokról, stb., hogy elképed a szegény vándor, ha idetéved. És nem a szándékos provokációról írok!


Annak valóban nincs teteje, ha valaki erre azt írja, hogy hülyeség, meg hasonló. De hosszabb ellenvéleményeket, kétkedést sem fogadnak el. Olyant, ami nem bántó, csak egy másik nézőpont.

Láthatta a párom a kutyánk szellemét? – kérdezi valaki. De csak az a válasz az eltűrt, amelyik szerint igen. Minden mást letorkolnak. De akkor minek kérdezni, ha csak az igen a szalonképes?

Százezreket költenek emberek az ezo.tv jóslataira. Leírjuk, hogy ez egy szórakoztató műsor, nem szabad komolyan venni. Csak annyit fizessen, s csak úgy fogja fel, mint egy ügyes bűvészmutatványt. Persze, hogy mi vagyunk a bunkók. Hát tőlem eladhatja a házát is.

Eric von Dänikent említettem. Ő sem tökéletes, de ő mit mond.

Pl. ezt. Vizet fakasztott a kőből. Mit jelenthet ez? Valami csodát? Valami meg nem érthető, nem e világi dolgot? Lehet, hogy csak egy vízcsapról van szó? Aki még soha nem látott hasonlót, de el akarja mesélni másoknak, fogalmazhatott-e így, hogy vizet fakasztott a kőből?

Nem jelent ki semmit, csak kérdez. Lehetett-e így?


Nem tudom, érzed-e a különbséget az ő hozzáállása és az ide írogató un. „hívők” között.

A fanatikusokkal nem lehet mit kezdeni. Meg az olyan ezernevű elmeháborodottakkal sem, akik ideböfögök a paranormal.hu össze hülyeségét.


Ezt írta a NASA, azt titkolja a NASA, a NASA honlapján megjelent stb. Ez gyakori hivatkozás volt még a világvége előtt. És gyakran link is volt hozzá. De egyik sem a NASA honlapja volt. Amikor belinkeltem a hivatalos oldalt, akkor legjobb esetben csak lepontozás és némi lapítás volt a reakció.

2012. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
25%

Itt nem azzal van baj,hogy azok is hozzászólnak,akik másként gondolkodnak?hanem a stílussal,ahogyan azt teszik.

Gúnnyal jönnek és sértegetik azokat,akik másként látják a dolgokat.Ugyanakkor ezt a stílus minősíti őket magukat.Ha ilyenek a tudomány hívei,akkor már elég nagy bajban van az a tudomány!

Egyébként a tudományról sem tudnak sokan semmit csak elfogadják,mert az a "hivatalos"!DE ki szabja meg,hogy mi legyen a hivatalos?!!!

Azok akik itt hisznek az ezotériában igazából tapasztalatra vágynak.Valami újra,ami nincs meg a"hivatalos" társadalmi verzióban,ahol minden csak racionális!Márpedig a világ nem csak racionalitásból áll,hanem érzelmekből is.Nem csak gondolkodnink,hanem éreznünk is kell.

Sohasem baj az uj tapasztalat!Ha majd nem elégít ki az új,akkor lehet menni tovább,amíg a kíváncsiság hajt.DE amiről tapasztalatod van azt már te tudod,amit mástól hallasz (főleg az iskolában ,egyetemeket)az csak adatközlés!

2012. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

nemrég kifejtettem a véleményem pont így kérdésben és letörölték na meg figyelmeztettek hogy a profilom törlésével járhat ha sok szabályt szegek!


Örülök hogy legalább egy ilyen van! idejönnek és jó poénnak találják hogy olyan dolgokba szóljanak bele és olyan dolgokat cáfoljanak meg amikről nem hogy 1 szemernyi tapasztalatuk sincs de életükben nem hallottak olyanról!

és azért mert ez hű de jó poén! hát nem az!


szóval támogatom!


Aki nem hisz benne meg nem tud egy értelmes hozzászólást írni az inkább ne is jöjjön az ilyen jellegű kategóriákra! a legdurvább hogy még vannak olyan félkegyelműek akik tetszikelik is az idióta hozzászólásokat!

2013. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!