Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ouija vagy quija tábla miért...

Ouija vagy quija tábla miért veszélyes? Egy "látó" azt mondta távolítsam el azonnal a házból, de azt nem mondta miért.

Figyelt kérdés

Nem használtam soha a táblát, azt hiszem anyukám kapta még és rám maradt.

Nagyon szépen van faradva tetszett nagyon az ábra amivel kifaragták.

Van egy ismerősöm aki elvileg "látó" (kontaktot tud teremteni a túlvilággal). Ezt a témát nem firtatjuk, mert jó barátom és én meg... hát fogalmazzunk úgy, hogy nem hiszem hogy ő "látó".


Szóval mikor meglátta táblát úgy nézet rám, mintha Urán238-at tartanék a lakásba. És szinte kikelt magából, hogy "azonnal távolítsam el a házból!"


Ezotériában jártas emberek, meg tudnátok mondani miért olyan veszélyes egy faragott tábla rám nézve?


Köszi.



2012. dec. 25. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Lassan licitre bocsájthatod :DD
2012. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem akarom eladni. Semmi sem indokolja.

Én mióta a tábla a házunkban van semmi "démoni" dolgot nem észleletem.

2012. dec. 27. 16:02
 13/17 gregarm ***** válasza:
Akkor miért tetted fel ezt a kérdést?
2012. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Csak nem értettem, hogy miért volt ilyen a barátom reakciója. És meg sem magyarázta, hogy ezt hogy értette. Én meg nem vagyok járatos ezoterikus témában.


Én racionális ember vagyok. És nem gondolom hogy bármi bántódásom esik tőle, max akkor, ha valaki nekem vágja.

2012. dec. 27. 18:28
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy ráugrott mindenki az ingyen cuccra
2013. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Életveszélyes. Egy folyamatosan nyitva lévő dimenziókapu a leggonoszabb szellemek felé. Ha már kidobni, elégetni, vagy eladni nem akarod, könyörgöm, legalább egy gyapjúhuzatba tedd be. Az "leárnyékolja" a kaput.
2013. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sajnállom a társadalmunkat, hogy ilyen bolond emberek élnek benne, hogy hisznek ilyen sületlenségekben...
2015. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!