Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az, hogy pár évvel...

Miért van az, hogy pár évvel ezelőttig kb kétnaponta volt déjavu-m, most meg már hónapok óta nincs?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez van régen sokkal többször éreztem

25f

2012. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami ezós fórumon azt olvastam, hogy a dejavu azt jelenti, hogy "jó úton jársz, pont ott vagy, ahol lenned kell". Mondjuk nem állítom, hogy elhiszem, de elgondolkodtató. Lehet, hogy mostanában azért van ilyen kevés, mert elkúrtam az életemet? :)
2012. dec. 30. 23:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Sejtelmem sincs,de most hogy "mondod" rájöttem nekem is kevesebb van mostanában,mint régebben,elég ritkán...és nem olyan erős...remélem semmi rosszat nem jelent,én azt gondoltam,pont hogy a deja vu jelenthet rosszat...:D
2012. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
te vagy a kiválasztott.
2012. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4, megkímélhetnél ezektől a hülye viccektől, köszi :)


#3, nekem jó érzés szokott lenni, csak akkor féltem tőle, amikor még kicsi voltam :) Lehet, hogy ahogy öregszünk, lassan elmúlik ez a "képesség"? :)

2012. dec. 31. 00:25
 6/12 tornado válasza:

nekem mostanában olyan sokkoló deja vu élményeim vannak...

ezekszerint jó úton járok?

2012. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, lehet hogy ez baromság, de az tény, hogy az életemet elkúrtam. :) És gondoltam, hátha összefügg. :)
2012. dec. 31. 00:31
 8/12 anonim válasza:
Ahogy idősödsz tényleg kevésbé leszel fogékony az ilyen dolgokra, de teljesen nem múlik el. Ha tudod hogy elrontottad az életedet akkor már meg is válaszoltad a saját kérdésedet :) Szóval próbálj meg újra olyan dolgokat csinálni mint régen, ha mindent nem is tudsz visszaváltoztatni. Gondolok itt pl egy hobbira, ami jól esett a lelkednek, vagy bármi ami örömmel töltött el. Ez talán majd elindít visszafelé, " a régi útra" ha van ilyen. Vagy csinálj valami teljesen más valamit mint most, hátha rátalálsz egy "másik útra".
2012. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
haladtál életszakaszod azon részén amikor vmi spirituális dolgot kellett megélned erre neked kell tudni a választ hogy mit tanultál!!!
2012. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy az előfordulás gyakorisága, akkor a legnagyobb, amikor sokat, töprengek, és aggódok. Nekem egyenesbe jött az életem, és most nagyon ritkák:\, pedig tényleg egy különleges érzés.
2012. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!