Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 5. -e óta...

Miért van az, hogy 5. -e óta kínosan odafigyelek, hogy mit eszem, kétnaponta 2km-t futok és semmit nem fogytam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 06:45
 1/7 anonim válasza:
Mi a napi étrended?
2012. nov. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert a fogyáshoz nem a futás meg kínos figyelés kell.


Majd ha szénhidrátszegényen, tej és gluténmentesen eszel, akkor minden bizonnyal fogyni fogsz (már ha van miből).


Csak az embereknek valahogy ritkán jut eszükbe, hogy húst, zsírt, zöldséget egyenek DE tejtermékek, gabonák, krumpli nélkül!

Sikeres agymosás történt kérem szépen. Ami optimális táplálék, az nehezen emészthetőnek, zsírosnak, károsnak van kikiáltva. Amivel CSAK betegség vár ránk, az ma már egészséges szénhidrát, rostos, délig tartó lendületet ad, már a rákot is gyógyítja a győri édes várom hogy benne legyen a tévében! Hát csak a valóság nem változik meg az emberek butításával, ugye?

2012. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2012. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 naponta 2 km az semmi. Inkább 2 naponta 10 km kéne, ekkor lenne hatásos.
2012. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hosszútávfutás és hatékonyság, ezeknek semmi közük egymáshoz.

tudom hogy az edzéstudomány még az orvostudománynál, táplálkozástudománynál is is dogmatikusabb, de higgyünk a tapasztalatainknak: a futók nem fogynak le, csak a térdük fájdul meg. a rövidtávú intenzív edzésnek, ha futás úgy már van értelme (HIIT).

Meg az egészségfejlesztő edzéseknek (Jóga, Taichi..)

Illetve futásnál milliószor értelmesebb sajátsúlyos erősítést végezni..

2012. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron mindennapi 10 km futás és csomó süti, csoki mellett lefogytam, szóval kuss:)
2012. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 ember szubjektív és jelentéktelen tapasztalata.. nem vetíthető ki millió másik emberre és az emberi test általános működésére. Egyedi anyagcsere és emésztési jellemzők miatt teljesen értéktelen 1-1 süti evős fogyással pedálozni. Ahogy nem minden futó lesz sánta, a futás még ugyan úgy káros marad.
2012. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!