Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez most akkor egy démon?

Ez most akkor egy démon?

Figyelt kérdés
lehet hogy hülyén hangzik de imádom a D.gray mant meg lavit is néztem az egyik részt és utána mondtam egyik barátomnak lehet hogy te démon vagy ? erre ő lehet aztán meg hogy viccelt aztán mondta h lehet meg öl én kérdem viccelsz akk lavi meg utálna erre ő ött is meg ölöm élvezettel én miiiiiiiiiiii erre ő csaak vicceltem erre én ^^" erre ő de lehet hogy meg szált egy démon mert sokszor vagyok ijen én : tényleg meg ölnéd lavit ? erre ő dehogy és : akko r miért mondtad erre ő nem tudom néha ugy érzem hogy ölnöm kell

2013. jan. 1. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van?
2013. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Remélem,hogy magyar helyesírási kéziszótárat kaptál karácsonyra(ha ige,rohadt gyorsan olvasd el,ha nem,akkor ezt sürgősen pótold).

2.Ugye ez nem komoly kérdés?Trollkodásnak siralmas,ha komoly,akkor még inkább az.Ennyire azért ne unatkozzunk elsején.

2013. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Mi van? Ez számomra értelmezhetetlen.
2013. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez csak trollkodás, de azért besírtam :D
2013. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsizsik666 ***** válasza:
lehet hülyén hangzik de ez egyik részt után volt ezért egy démon vagy? erre azt mondom, lehet, hogy viccelek, megöl, nyugodj megmajd én beszélek vele, hogy élvezettel tegye.
2013. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez legalább olyan olvashatatlan volt,mint a kérdés kibontogatása.
2013. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A D.Gray-man egy piszok jó anime,azzal ne trollkodj! -.-
2013. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
D.gray man imáááádooom :) szerintem tényleg csak viccelt
2013. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
he?
2013. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyahh,ezen most besírtam! :D (a vicc az hogy én tettem fel a kérdést,és komolyan gondoltam)
2014. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!