Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rájöttem, hogy bármit ellehet...

Rájöttem, hogy bármit ellehet érni amit csak akarok. Sok embernek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sokáig kísérletezgettem és rájöttem hogy a megoldás az orrom előtt volt mindig.Nincs lehetetlen az életben csak kevés akaraterő.

A vizualizációt és a vonzást is rosszul használják sokan ezért nem működik!!Olyan ez mint mikor a lámpásból előjön egy szellem és azt mondja gazdám , mire van szüksége??

Kinek milyen taapsztalat van , mit tudott elérni amit talán normál ember soha el nem ért volna, és milyen technikával?



2013. febr. 6. 16:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

lehet, hogy neked sikerült, vagy ez csak egy szerencsehullám, ami egyszer majd megfordul.


amúgy értem, hogy miről beszélsz, nekem is sikerült már ilyen téren pár dolog, de nem hinném,hogy szerencsés minden dolgot, vagy célt,amit el akarunk érni ilyen módon megszerezni.

2013. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ja és az, hogy milyen módon/technikával, nem hinném,hogy jó dolog csak úgy kiirkálni...
2013. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Nincs lehetetlen az életben csak kevés akaraterő."


Kb. ez a lényeg. Nem arról van szó, hogy mindent elérhetünk, hanem hogy saját magunk vagyunk a mi egyik legnagyobb akadályunk. Vagyis ha megvan az akaraterő, akkor sokkal többmindent elérhetünk, mint ha eleve feladjuk.


Vagyis nem akármit, csak sokkal többmindent.

Amúgy ebben mi a "Mágia, okkultizmus" ? :)

2013. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#12


én nem is akartam kiírni, mert tuti rosszra használná mindenki, de van rengeteg módszer amivel ellehet érni amit akarunk, és mások véleményére lennék kiváncsi.

majd ha az emberek megérnek és nem csak rosszat, gonoszságot akarnak, megértik hogy a világ egyszerűbb mint gondolnák és a vonzás törvénye sem úgy működik ahogy sokan hiszik, TÉVESEN.

Érdekes akik rosszul gondolkodnak róla, semmit sem tudnak vele élérni, nem hiába.

2013. febr. 7. 14:36
 15/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a rossz nélkül jó sem létezhetne, sőt valójában az is tévúton jár aki csak a "jóban" keresi a beteljesülést. Van még mit csiszolnod magadon is. Mellesleg ezt mindenki használja csak tudatlanul.
2013. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"én nem is akartam kiírni, mert tuti rosszra

használná mindenki"


"Érdekes akik rosszul gondolkodnak róla,

semmit sem tudnak vele élérni, nem hiába."


Nos?

2013. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Mindig beteljesedik, amire lasszót vet égő fantáziád.

Életfa nő belőle. Leszüreteled a magját.

Teremtő mágus vagy. Jól válaszd meg vetésed talaját."


/Szepes Mária/

2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
hasonló pédabeszéd van a bibliában is a magvetőről.a gondolat a mag, a termőtalaj maga az ember gondolatvilága ami kiárad belőle.ezért van a példabeszédben is h némelyik mag ilyen meg olyan talajra esett, amivel megerősíted az pedig az érzésed h általa mit szeretnél.
2013. febr. 7. 15:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm. Egy ideje olykor imába foglalom, hogy annyira jó lenne, ha Isten bedobna az életnek abba az áramlatába, amit Ő maga szán épp nekem... Alakul a kis virág úgy látom, talán rövidesen szárba szökkenhet.
2013. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Erre már sokan rájöttek nem csak te kérdező ;)


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__3210552..


ez nem véletlen volt írva.



Minden okkal történik és semmi sem véletlen ha az ember ezt tudatosítja magában akkor már előrelépett. A vonzás akkor működik igazán ha természetes tényként veszed, vagyis nem kell oda figyelned rá szinte.

De a részletekbe nem megyek bele, mert mindenkinél sajátosan működik igazán.

És arra is rájöhet az ember, hogy igazából az igazi tudás alapja a vonzással kezdődik de egyre tágítja a tudatod és új dolgokat megtudsz, folyamatosan tanít.

Csodálatos dolog... szinte leírhatatlan részletesen az érzése és a megtapasztalások formái.

2013. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!