Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz e az, hogy Újholdkor...

Igaz e az, hogy Újholdkor ildomos elvégezni teremtő jellegű rituálét?

Figyelt kérdés
Elméletileg ma Újhold van és szeretnék pár pozitív dolgot az életembe, nos ilyenkor segítségül lehet e hívni pozitív, teremtő entitásokat?? Igazából letisztult bennem nagyon sok minden és most jutottam el odáig, hogy a harag helyett, mivel csúnyán átvertek( durván meg is akartam átkozni az illetőt, tettem is fel róla itt egy kérdést)teremtő, pozitív dolgokkal akarok betöltekezni. Konkrét és átvitt értelemben is "rendet" raktam, így számíthatok e segítségre?? Konkrétan az éjszakai órákra kellene egy ilyen rituálé, ami betetőzné ezt az egész megújulást.
2013. ápr. 10. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az újhold az új lehetőségeket,az újrakezdést és a teremtést jelenti,és elvileg teliholdkor és újholdkor minden dolog 100x erősebb(kívánság stb)
2013. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
A teremtő jellegű rituálét én esténként azért el szoktam végezni a párommal. Tudod, biztos ami biztos... :-D
2013. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne akarj rosszat senkinek mert rossz életed lesz
2013. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A teremtést bízd Istenre. Teremtmény nem tud teremteni.
2013. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!