Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen? Egycsapásra...

Létezik ilyen? Egycsapásra valaki a nincstelenségből, hirtelen gazdag lesz?

Figyelt kérdés

Mindig vizualizált hogy bejönnek a dolgok, és máról holnapra élt, csekktologatás, koplalás, és hirtelen a társadalom hierarchia csúcsán találja magát, menő munkával, luxussal, és mindennel ami hozzájárul a luxus fogyasztáshoz.

Ha van ilyen ember, hogy érte el, vizualizicó, ima, esetleg más segítségével?



2013. ápr. 24. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem működik,az alapja az hogy minden(így az agyunk/gondolataink is)rezgést bocsátanak ki,ezzel betudjuk vonzani a dolgokat az életünkbe,de ha itt teszel fel kérdést nehéz lesz eldöntened hogy mennyire működik mert sokan mást mondanak

én nem ok nélkül hiszek benne,azt párszor már megkérdeztem itt hogy akik nem hisznek benne azok próbálták-e,erre nem nagyon érkezett válasz

2013. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hangyányi különbséget látok, hogy péntekenként adminisztrációhoz jut valaki, avagy 20 éves Trabantját új Porschére cseréli, valamint alagsori vizes albérletét rózsadombi villára cseréli valaki, de lehet, hogy tévedek. Ez utóbbi nem imától, nem bevonzástól, nem vizualizációtól, hanem az #1 és a #3 megoldástól lehet. Szerintem.
2013. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

nem csak ez miatt hiszek benne,és nyilván én nem valami nagy vagyonra tettem szert,mert nem azt akartam

annyit akartam hogy legyen valami munkám hogy időnként megengedhessek magamnak új ruhákat,mozizást stbt és ne kelljen sokat dolgoznom,ezt akartam,ezt kaptam

2013. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Vonzás törvénye.


Elgördíti előled a legfőbb akadályt: önmagadat. Segít a célra fókuszálni mindenféle (egyébként valóban zseniális) kifogás helyett. Így, helyes irányba figyelő, meddő kételyekre időt nem vesztegető emberként, vagy tömören: önálló, felnőtt emberként már nincs akadálya, hogy eljuss az egyik lépéstől a másikig, hogy elé menj a lehetőségnek, és ha kínálkozik, megragadd. Ha igazán értékes az álmod, akkor nem kérdés, hogy akár felteszed mindenedet, ha szükséges, és kezded előlről, ha elbuksz (nincs olyan kitétel, hogy hányszor!)


A titok dolog csak összeszed pár szuggesztív gondolatot, lényege tényleg csak a mentális gátaktól megszabadulás, a "célra tarts" és a lehetőségek megragadásának képessége. Nem főzi meg reggel a kakaót, de ha álmod a kakaót főző ébresztőóra, akkor igazából... Ugye? Nincs akadálya.

2013. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hogyne, csóró faszikám, a vonzás törvényét gyakorolja, hirtelen ott terem egy Ferrari a ház előtt, milliárdos összeg a számláján, vesz 3 kastélyt, és már délután az eladó szigetek listáját nézegeti. Egy nap alatt... lehetetlen.
2013. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Négyféle módon érhető el a leggyorsabban:


1. Nyersz a lottón, vagy valamilyen nagyobb összegű szerencsejátékon.

2. Kiderül, hogy nemrég elhunyt dúsgazdag rokonod mindent rád hagyott.

3. Bűnözöl (és itt nem az erdei falopásra gondolok).

4. Vonzás törvényével. Mármint úgy értem, hogy könyvet írsz a "Vonzás törvényéről". Bizonyítanod nem kell, csak összehordani néhány tudományosnak hangzó sületlenséget, és jó sok kamu példát olyanokkal, akiknek állítólag bejött.

2013. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14es te csak körül írtál vmit, aki ált hisz ezekben a dolgokban azok szokták ezt csinálni, és valójában semmit sem érnek el vele, csak elméletileg leírják ide a HOGYANT...de a gyakorlat az nem őket igazolja...


15ös

való igaz, h akármennyit vizualizálsz, meg vonzol...nem elsz a ház előtt luxus autó, de akkor h lehet ilyen, csak szerencse útján?máshogy nem is??

2013. ápr. 25. 08:01
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ismerősöd vagy megnyerte a lottófőnyereményt titokban, vagy megtalálta a gazdag amerikai nagybácsiját, vagy beindított valami mocskos üzletet.
2013. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#16 nagyon jó-síííírok:))) a kérdés 100%-ban megválaszolva :)
2013. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"de a gyakorlat az nem őket igazolja"

Persze, mert tenni is kell, kitartás is kell, és bármilyen hihetetlen, neked és a továbblépési lehetőségnek valahogy egymásra is kell találni, tehát kell a lehetőség is, és ha nincs szerencséd, vagy ha a jószerencse "második fázisában" olyasmibe tenyerelsz, amibe nem kellett volna (nem biztos, hogy lehet előre tudni, milyen figurák érzik majd úgy, hogy sérted az érdekeiket, ilyesmire gondolok), akkor persze, hogy lehetsz akármennyire készen a sikerre. Ezt szerintem senki nem vitatná.


Cimbiorád ha tényleg a hierarchia csúcsán találta magát, akkor valamit vagy nagyon jól csinált, bejött a számítása meg ilyesmi, vagy legendás mélytorok mester. Lehet, hogy gyűjtött pár százast, aztán ráharapott az első, nem épp legális haszonszerzési módra. Vagy lehet, hogy mérnök+menedzser. :)


Azt nyilván én is elég nehezen tudom elképzelni, hogy simán az ima vagy a vizualizáció olyan jól sikerül, hogy reggel épp csak nem b.sz agyon az égből pottyanó teli széf, természetesen hátán a kóddal...

2013. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!