Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen? Egycsapásra...

Létezik ilyen? Egycsapásra valaki a nincstelenségből, hirtelen gazdag lesz?

Figyelt kérdés

Mindig vizualizált hogy bejönnek a dolgok, és máról holnapra élt, csekktologatás, koplalás, és hirtelen a társadalom hierarchia csúcsán találja magát, menő munkával, luxussal, és mindennel ami hozzájárul a luxus fogyasztáshoz.

Ha van ilyen ember, hogy érte el, vizualizicó, ima, esetleg más segítségével?



2013. ápr. 24. 20:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
(hát, ha agyonvág, nem fontos a széfkód, oda átlépni "más kód" kell)
2013. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ilyen nem létezik. És ezt úgy mondom, hogy dúsgazdag vagyok/vagyunk. Mindamellett, hogy dolgoznom sem kellene, és én is időnként lelépek külföldre vásárolni, vagy csak egyet kiruccanni, dolgozom a vállalkozásunkban is és tanulok. Halálra unnám magam, ha nem csinálnék semmit. Kitörni csakis úgy lehet, hogy egyetemet végzel, vagy hiányszakmát és saját vállalkozásba kezdesz, vagy pedig egy cégnél nagyon jó pozícióba kerülsz. Csak úgy valaki nem lesz gazdag. Egyébként meg nem a gazdagságot kell kitűzni célnak, hanem azt, hogy valami olyat csinálj, amit szeretsz, amiben nagyon jó vagy, így feltehetőleg jól is jársz anyagilag idővel. Rengeteg multimilliárdos embert ismerek a világ különböző pontjairól és egyikük sem úgy gazdagodott meg, hogy hopp hirtelen, hanem kemény munkával és sok tudással, talpraesettséggel. Emellett pedig nagyon rendes emberek. Mondjuk szerintem az egy nagyon rossz döntés volt, feltételezem, hogy irigység miatt, hogy nem beszélsz az ismerősöddel azért, mert Berlinbe ment ebédelni. Lehet, hogy tanulhatnál tőle, ha már gazdag akarsz lenni.
2013. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!