Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csak véletlen, vagy ez most...

Csak véletlen, vagy ez most mit jelent? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma furcsa jelzések vettek körül.Történt az h délután valahogy elaludtam!Én délután Nem szoktam aludni,nem is voltam fáradt,mert eleget aludtam.Aztán az egyik hívő ismerősöm azt mondta ,h egy angyalt küldött h vigyázon rám.De az álmában visszatért és azt mondta az angyalok nem vigyáznak angyalokra,és h 20 angyal van körülöttem.Meg h Isten látja h valamivel küzdök.(így is van)És h azt mondta Isten h vége.Az áldás eljön,és ma estére Isten 2 nagy dolgot készített elő nekem.Utána berepült az ablakon egy madár.(Nyitva volt,szellőztettünk)Aztán pedig felmentem Facebookra.És egy Angyalos kép volt rögtön a kezdőlapomon.....Nem tudom h igazán mit jelentenek ezek......KOMOLYAN KÉRDEZTEM,ÉS KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK,LEHET HOGY HÜLYESÉGNEK TŰNIK,DE ÉN NEM IROK KI KAMU KÉRDÉSEKET!!!IGY VOLT MINDEN AMIT LEIRTAM...
2013. máj. 11. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívő emberek közül sokan hisznek az angyalokban. (Mint látod van értelme. )

Így ha egy angyalt valakihez küldesz segítő szándékkal, oda fog menni!

2013. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 David82 ***** válasza:
Ez mindenképpen pozitív jelzés. Isten így hozza nyilvánvalóvá számodra, hogy figyel rád.
2014. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!