Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veletek is történt már ilyen?

Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap este lefeküdtem, minden rendben volt az arcommal, reggel felkeltem és az orromtól jobbra átlósan balról jobbra lefelé volt 1 vágásnak/karcolásnak tűnő csík az arcomon, ami még mindig itt van az arcomon.Nem tartunk a házban mácskát,kutyát aki tehette volna, pókok meg egyéb rovarok meg nem tudnak karmolni tudtommal.


[OFF:Aztán most nemrég vettem észre, hogy az ablakomon máshogy áll a kilincs, kicsit el van fordítva ( azt az ablakot nem használom a 3 közül, szóval nem tudtam, hogy merre nyílik ), visszafordítottam a kilincset és kinyílt az ablak, ami eddig teljesen zárva volt, szóval a kilincs elfordult épphogy csak addig, hogy magától ne nyíljon ki.]


Az OFF rész tényleg OFF, csak feltételezem, hogy valami bejöhetett, de kívülről meg nem lehet bezárni az ablakot, szóval ez csak FELTÉTELEZÉS.


2013. jún. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az UFÓk éjjel beültettek egy implantátumot a pofikádba. Kerezsd fel 404-t
2013. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valahogy úgy feküdtél, hogy valami megnyomta az arcodat egy vékony csíkban.

Az ablakról meg csak annyit, hogy ha nem egyedül laksz a házban, biztos csak valaki bement és kinyította korábban az ablakot mert pl. szellőztetett.

Vagy az is lehet, hogy eddig is úgy volt az ablak csak most vetted észre, mert okokat kerestél arra,hogy valami szellem vagy mittoménmi járt a szobádban.

2013. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 lehetséges :D
2013. jún. 3. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
valóban akár a légnyomástól is lehetett pl:mindig amikor fúj a szél megroppan az ablakban a kilincs, és a külső ablak kinyílik
2013. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Menekülj!!A paprikáskrumpliszörny kinézett magának!
2013. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!