Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditálás közbe egy szellem...

Meditálás közbe egy szellem azt ígérte hogy ha átengedem neki a testem, hogy bizonyos dolgokat átéljen, sikeres, gazdag életem lesz. Belemennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor meditáltam, és jógáztam már(több évtizede), de nemrég vettem észre, hogy mintha érzékelnék, bizonyos természetfeletti lényeket.Először nagyon megijedtem.Volt hogy meditálás közben elkezdtem beszélni, vagy előre, olyan gondolatom volt, h tollat és papírt rakjak oda, és transzban írni kezdtem, majd utólag olvastam vissza.

Mediális képességeim lettek, de ez csak valószínűleg a meditáció velejárója.

nemrég egy lény szólalt meg általam, (ilyenkor olyan mintha a tudatom részlegesen kimenne belőlem, és csak az emlékeimben marad meg amit mondok a lény által)és azt ígérte, hogy foglalkozzak mágiával , okkultizmussal, és sikeressé, gazdaggá tesz.Hogy méltó legyek arra , hogy néha használja a testem.

Most kicsit tanácstalan vagyok.

Azt mondta hogy míg eldöntöm az alkut, rengeteg olyan képességet kapok, ami fura lehet egy átlag embernek, pl a meditatív képességek, agykontroll, vizualizáció, és ezeket sikerrel használom is.



2013. jún. 12. 09:10
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok, de tervezem h megtanuljak, mert rengeteg könyvet tudtam volna így eredetiben elolvasni.
2013. jún. 12. 14:58
 12/32 anonim ***** válasza:
56%

Tobb evtizede foglalkozol ezzel, van ennek egy tisztasaga, tehat a joganak az alapjait nem tanultad, nem gyakoroltad, ez erezheto a soraidbol is.

Ezt potolnod kell!

2013. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

DMT a nevem és nem, azzal még senkit sem szállt meg semmi..

Ellenben sokan tettek vele utazást "idegen" helyekre, ahol földön kívüliekkel találkoztak, akik ráadásul igen meglepettnek tüntek, hogy ott vannak az emberek, és meg is jegyezték, hogy nekik nem kellene ott lenniük...

2013. jún. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
*neve
2013. jún. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Oversoul 1 ***** válasza:
32%

"Ellenben sokan tettek vele utazást..."


Hogyan bizonyítanád, hogy 'elutazott' bárhová is, s nem csak a saját tudatával, képzelőerejével játszott?

Többen helyen is olvastam hasonló élményekről, amiket DMT szedése nélkül, meditációval értek el.

Én is örülnék neki, ha valóban a tudatunk járna ilyenkor más világokban, csak egyelőre semmi tényszerűt nem sikerült ezzel kapcsolatban felmutatni senkinek.


Az egy dolog, hogy meditálgat mindenki hébe-hóba, de ettől függetlenül mindenki a saját agyával játszik ilyenkor, és ha esetleg a valóságosnak tűnő élmények miatt - mivel lehetséges, hogy csak a saját agyunk kreálmánya - tudat/személyiségzavara lesz valakinek, az igen kellemetlen lehet.

2013. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%
ÉS mindenki ugyan azt képzelte be, mindenkinek ugyan az van a tudat alattijában, mindenki ugyan úgy kinéző lényeket képzelt oda, és a képzelt lények is ugyan azt mondták? ÉRDEKES, NEM?
2013. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Oversoul 1 ***** válasza:
0%

"ÉS mindenki ugyan azt képzelte be..." stb stb


Én ilyet nem írtam.

Ugyanakkor megállapítható az élménybeszámolók összetartása, pl ugye sokan valami csodálatos, jó érzésről számolnak be.


Ha kérnél mindenkitől leírást hogy pontosan hogyan néztek ki akikkel találkoznak ilyenkor, abban nagy szórás, sok eltérés lenne benne.


De nézzük másképp:

Ha ráütök az egyik ujjadra, valószínű elkapod, feljajdulsz.

Ha másoknak is ráütők az ujjára, hihetetlen de sokan ugyanazt fogják csinálni mint te, tehát ugyanaz lesz a tapasztalatuk, mint neked.


Vissza a meditációhoz:

Ha meditáció közben ugyanazon folyamatok játszódnak le mindenki fejében, akkor az nagyjából ugyanolyan élményeket is fog eredményezni mindenkinél.

Tehát az hogy hasonló élményről számolnak be sokan, nem jelenti azt, hogy csoda történt.


Ha mindenki ugyanolyan drogot szed akkor ugyanolyan hatása lesz mindenkire. Lenne, ha pontosan egyformák lennénk. De mivel nem vagyunk, így ha részletesebben megvizsgálnánk az azonosnak tűnő beszámolókat, akkor előjönnének a különbségek is.

2013. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%

Ember, nem lenne közöttük szórás, nem véletlenül írom azt, amit... Külön kutatók foglalkoztak vele, és nagy meghökkenésükre azt kellett megállapítaniuk, hogy valami brutális dolog történik, mert Mindenki ugyan arról számol be, annyira durván hasonlóan, ami a véletlen műve nem lehet!

De mind1, persze nem mondom, hogy mennek valahova, kitárgyaltuk mi már ezt itt, a DMT kb. egy kozmikus internet

2013. jún. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Jah kinézetükkel szórás, hát az lehet, de tekintettel arra, hogy nem fizikálisan teremtettek kapcsolatot, a fizikai kinézetük pont nem számít ez esetben szvsz.

Mind1, tudod az a vicc, ha valakibe belenyomsz 1 kis kokót, 10en 10félét fognak mondani, hogy mit is éreznek... Egy hallucinogén cucc pedig ami elvileg a te tudatalattidat fogja buzerálni elvisz más bolygóra 100ból min. 50et? Hogy van ez?

2013. jún. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Oversoul 1 ***** válasza:

" Külön kutatók foglalkoztak vele, és nagy meghökkenésükre azt kellett megállapítaniuk,"


link?

2013. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!