Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditálás közbe egy szellem...

Meditálás közbe egy szellem azt ígérte hogy ha átengedem neki a testem, hogy bizonyos dolgokat átéljen, sikeres, gazdag életem lesz. Belemennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor meditáltam, és jógáztam már(több évtizede), de nemrég vettem észre, hogy mintha érzékelnék, bizonyos természetfeletti lényeket.Először nagyon megijedtem.Volt hogy meditálás közben elkezdtem beszélni, vagy előre, olyan gondolatom volt, h tollat és papírt rakjak oda, és transzban írni kezdtem, majd utólag olvastam vissza.

Mediális képességeim lettek, de ez csak valószínűleg a meditáció velejárója.

nemrég egy lény szólalt meg általam, (ilyenkor olyan mintha a tudatom részlegesen kimenne belőlem, és csak az emlékeimben marad meg amit mondok a lény által)és azt ígérte, hogy foglalkozzak mágiával , okkultizmussal, és sikeressé, gazdaggá tesz.Hogy méltó legyek arra , hogy néha használja a testem.

Most kicsit tanácstalan vagyok.

Azt mondta hogy míg eldöntöm az alkut, rengeteg olyan képességet kapok, ami fura lehet egy átlag embernek, pl a meditatív képességek, agykontroll, vizualizáció, és ezeket sikerrel használom is.



2013. jún. 12. 09:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Fu hallod ezt hogy csinálod?:D
2013. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:D

Én nem adnám oda a testem ki tudja mit csinálna vele:/

2013. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!