Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditálás közbe egy szellem...

Meditálás közbe egy szellem azt ígérte hogy ha átengedem neki a testem, hogy bizonyos dolgokat átéljen, sikeres, gazdag életem lesz. Belemennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor meditáltam, és jógáztam már(több évtizede), de nemrég vettem észre, hogy mintha érzékelnék, bizonyos természetfeletti lényeket.Először nagyon megijedtem.Volt hogy meditálás közben elkezdtem beszélni, vagy előre, olyan gondolatom volt, h tollat és papírt rakjak oda, és transzban írni kezdtem, majd utólag olvastam vissza.

Mediális képességeim lettek, de ez csak valószínűleg a meditáció velejárója.

nemrég egy lény szólalt meg általam, (ilyenkor olyan mintha a tudatom részlegesen kimenne belőlem, és csak az emlékeimben marad meg amit mondok a lény által)és azt ígérte, hogy foglalkozzak mágiával , okkultizmussal, és sikeressé, gazdaggá tesz.Hogy méltó legyek arra , hogy néha használja a testem.

Most kicsit tanácstalan vagyok.

Azt mondta hogy míg eldöntöm az alkut, rengeteg olyan képességet kapok, ami fura lehet egy átlag embernek, pl a meditatív képességek, agykontroll, vizualizáció, és ezeket sikerrel használom is.



2013. jún. 12. 09:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Google a barátod, nem nehéz megtalálni, ha nekem sikerült ráakadnom évekkel ezelőtt teljesen véletlenül, biztos neked is összejön. Ha kíváncsi vagy elégítsd ki a kíváncsiságod, ne várd a sült galambot...
2013. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, csináld, kérlek!


A démon ugye megkapja a tested.

Te szuper képességekre teszel szert.

Ha viszont nem jön be, itt leszel nekünk intő példának.


Mindenki számára előnyös üzlet.

2013. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Oversoul 1 ***** válasza:

"...ne várd a sült galambot..."


Amíg ezt leírtad:

1) meg is kereshetted volna.

2) adhattál volna támpontot, mire keressek és milyen nyelven

(magyar/angol/más)

2013. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Oversoul 1 ***** válasza:

egyébként e szerint nem egyforma a hatása mindenkire:

[link]



"a triptamin-vegyületek ( DMT, DET) oly módon működnek, hogy beépülnek a szerotonin helyére, vagyis az idegpályákba. Tehát nem a klasszikus értelemben vett hallucinogén anyagként funkcionálnak, hanem valódi tudat és érzékszerv-módosítók.

[link]


Szép, de az hogy ennek hatására idegen világokról/lényekről hallucinálunk, az nem jelenti azt, hogy azok léteznek is valahol.

Viszont a fentiek szerint esetleg lehet jó pszichés hatása.

Kérdés hány emberből hányra?

De ezt így nem állítanám, kellene hozzá pár hosszútávon végzett hatástanulmány, amire lehet építeni.


De itt egy friss cikk:

[link]


És e szerint valóban 2001-ben volt egy ilyen kísérlet, ami szerint a fele az alanyoknak találkozott valamilyen intelligens "lénnyel", entitással, idegennel, tanácsadóval, segítővel. Ezek különféle formában jelentek meg: pók, pálcika figura, méh, bohóc, kaktusz, hüllő stb..

Ez egyedinek tűnik a DMT-nél, hogy ilyenek megjelennek, más drognál nincs ilyen.

Volt hasonlóság az élmények témájában is, azaz hogy ezek a lények vártak rájuk. stb stb...

Az alanyok visszautasították, hogy ezek az élmények hallucinációk vagy álmok voltak, mivel olyan valóságosnak tűntek.


Ez az utolsó mondat a lényeg.

Ha egy szer hatására előidézem, hogy átéld, hogy elrepültél az univerzum másik végébe és erre emlékszel, benne lesz ez az emlék a fejedben, most akkor az megtörtént veled valójában vagy nem?

HIÁBA mondom neked, hogy nem, hiszen te emlékszel rá, hogy ott voltál!


Tehát ami közös, abban amit kivált, az a "lényekkel való találkozás" élménye.

Viszont eltérés van ezek formájában. Kérdés miért? Mindenki máshová megy?

Nem csak arról van szó, hogy mivel más az agyunk, ezért más lesz ebből a szempontból az élmény? Miért nem találkozik pl mindenki ugyanazzal a lénnyel, aki mindenkinek ugyanazt mondaná a Valóságról, illetve más világokról?


Összességében a cikk szerint az, hogy ilyen misztikus élményei vannak egyeseknek (droggal vagy anélkül) még kevés arra, hogy metafizikai állításokat fogalmazzunk meg a tudat vagy valóság természetéről.

A tény, hogy DMT használók meg vannak róla győződve, hogy a lények akikkel kapcsolatba léptek, valósak voltak, még nem elég bizonyíték ezen lények objektív független természetére.


Szóval ne szedj DMT-t, mert esetleg idegenekben fogsz hinni, pedig lehet, hogy nem is léteznek. Meg kell várni a jövőbeni kutatások eredményét. Addig kísérletezzenek másokon.

2013. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

:)

Na látod nem volt nehéz...


A DMT egyébként a legkevésbé kártékony drog, az ayahuascaról halottál már biztos, a kedves sámánok azt eszik minden nap.

Amúgy egyesek mély meditációval (CE-5, Steven Greer) kapcsolatot képesek teremteni más entitásokkal, ebből kifolyólag gondolom azt, hogy a DMT is alkalmas lehet erre. Ha már használtál drogot egyszer is életed során tudni fogod, hogy ilyen durva mértékü hasonlóság egyszerüen nem lehet csak szimplán a képzelet szüleménye. Erre tipikus példa a fű, thc, ami ehhez képest cukorka, még sem képesek az emberek ugyan arról beszámolni, csak részlegesen, mint pl. meglassultság, elvont gondolatok. De azok az elvont gondolatok mindenfélék ám!

Persze lehetséges az is, hogy DMT hatása alatt csak simán a tudatalattidal dumálgatsz, ahogy teszed azt álmodban is, csak akkor azt nem értem miért lepődik meg mindenki tudatalattija, hogy ott vannak, mikor annak nagyon jól kellene tudnia, hogy érkezik tudatos énje, és majd jól eldumálgathatnak ;)

Én nem állítok semmit tényszerüen, csak a saját véleményem írom le. Nem vagyok híve a véletleneknek, főleg nem az ilyen mértékü, már már hihetetlen kategóriába sorolható véletleneknek nem.

Nem elhanyagolható kérdés az sem, hogy halálunkor amikor állítólag átmegyünk a tulvilágra, a toboz mirigy miért kezd el eszeveszett DMT termelésbe?

2013. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem, semmilyen korulmenyek kozott sem mennek bele.
2013. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Szerintem az ördög szállt meg téged. Keress fel egy templomot és igyál sok szenteltvizet!
2013. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Ha mindened megvan (elején írtad), akkor minek neked több? Csak a hatalom vonz? Idejössz,felteszel egy teljesen olyan kérdést és gondolatsort,amiről halvány lila gőzöd sincs. Én már voltam megszállotnál és a megszabadításánál. Fogalmad sincs mivel játszol!!!

Gyerekes vagy. Éld az életed, azzal lélekkel úgy sem tartana sokáig.

2013. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 ghajhigopsdfjhs válasza:
szia! én nem tudnék ebben segíteni de legyél szíves, mondd el hogyan csinálod a meditálást hogy másik világból szólt hozzád valaki !
2013. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A (vallásban/okkultizmusban) mindig ugyanaz történik veletek,

de ti sosem tudjátok és értitek,

hogy mi, miért történik veletek.


kulcsszavak: parazitizmus, táplálkozás, éterrablás stb.

2013. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!