Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A tudósok is csak ámulnak a...

A tudósok is csak ámulnak a röntgenszemű lány képességein! Te is megdöbbenttél?

Figyelt kérdés

[link]


Széleskörű teszteket végeztünk, és a legfurcsább az volt, hogy adottságait egyszerű fényképek, akár egy kisméretű útlevélkép esetében is használni tudta" - nyilatkozta a professzor. "Csak ránézett a fotókra és egyértelműen megmondta, mi a probléma. Képességeit nem nevezném röntgenlátásnak, hanem egy olyan nyilvánvaló tehetségnek, amit egyelőre nem tudunk megmagyarázni."


Ezek után az ezo rovatba betérve máskép olvasod a kérdéseket ? Kinyílt a szemed ? Máskép éled az életed?


2013. jún. 18. 18:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a röntgenről inkább az ugrana be, hogy átlát az emberen és azt látja, amit mi a röntgenképen, így pl. meg tudja mondani el van-e törve a kezed..

Kb. mint a Chemical Brothers Hey boy hey girl klipjében. :)


Ez a fényképről megmondja dolog jobban sántít mintha tényleg röntgenszeme lenne, akkor ez nem röntgen, hanem valami telepatikus képesség, amivel a képen szereplő személy testébe belelát és a veleszületett (hány éves, mit tanult?) orvosi képességével megmondja, hogy az útlevél tulajdonosának fél centivel nagyobb a szíve, veseköve van, magasabbak a májfunkciós értékei, néha zsibbad a jobb keze és -3,75-ös kontaktlencsét hord. Persze. Mindezt 7-ből 4 találattal, ami 57%

Akkor most nekem mutatnak viszonylag idős, túlsúlyos embereket, én azt mondom, hogy hypertoniában és refluxban szenvednek, szerintem 57%-nál jobban fogok teljesíteni, mivel ezek eléggé népbetegségek. Akkor én is csodalény vagyok?

2013. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
64%
Szóval egy arckép alapján megmondja, hogy gombás a lábam? Király.
2013. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Én is távol állok az ezotérikustól és a szkeptikusol is. Objectíve vagyok ! :-)


Ez igen érdekes jelenség és azért mert nehezen hihető, attól még létezhet, hiszen, az hogy az embernek mi az ami hihető ez a képzelete határozza meg és az amit tapasztalt és ha ezt nem tapasztalta, akkor könnyen becsaphatja magát. Ez nem érv.


Az occan borotvája szerint, ha elfogadod az ESP-t akkor aszerint is röntgenszemű a lány :-) Na, most mi van?


Az hogy nem hiszed el, téged minősít ! Tudósok erősítették meg. Ha azt mondják ugyanazok a tudósok hogy volt holdutazás meg a marslakók építették a holdat azt elhiszed :P


Egyelőre jobban feszűljetek neki, mert nincsen cáfolat :D

2013. jún. 18. 20:21
 14/38 A kérdező kommentje:
Ok, aszt látom hogy gondolkozni tuttok valamijen szinten pl x-es, de ez azér kevés egyelőre -.-
2013. jún. 18. 20:22
 15/38 anonim ***** válasza:

Ockham borotvája egy 14. századi filozófiai elv. Nagyon hangzatos, hogy belekevered a magyarázkodásodba, de köze nincs az ESPhez.

Másrészről nem nekünk kell bizonyítani, máskor is tévedtek kutatók, hisz tévedni emberi dolog. Ildikóról a látóról a Frizbiből is elhiszed, hogy röntgen szeme van? Az meg hogy te objektív lennél... ne is haragudj de annyira vagy távol tőle, mint én az angol tróntól.

2013. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Amíg Tihanyi műt a tévében, én elhiszem aszt, hogy ő meg lát. Lehet nektek is van ilyen képességetek, csak nem tuttok róla. :P


http://www.youtube.com/watch?v=YkRWhmkxtj8


Nem tudom erre van-e cáfolat, pl. Tihanyi valakin vakbélműtétet végez, utána egy sebész megnézhetné, hogy van-e még féregnyúlványa.

2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Nem ismerem tihanyit, de róla tudósok nem monták hogy tud, azér ez nagy külömbség csak ijen ezós betelefonálók.


Az occan borotvájának nincsen közvetlen köze az ESP-hez, nem eszt írtam. Ha picit nagyobb IQ-d lenne mint 80 értetted volna !


Ha feltételezzük hogy igaz az ESP, tudósok szerint igaz, akkor viszont az ocanborotvája szerint a röntgenszemű lány állításai hitelesek és a csalás lenne bonyolúltabb -.- Gyerekek, azért olvassátok el tüzetesen amit írok, így nem értitekmeg és nem csoda hogy szkeptikusak vagytok = értetlenek :-LOL

2013. jún. 18. 21:09
 18/38 anonim ***** válasza:

Egyrészt az IQnak semmi köze ehhez már megint (egyébként 157 ha már kérdezted.)

Tehát te úgy gondolod, hogy az a logikusabb és egyszerűbb megoldás, hogy valaki olyan dolgot produkál mint még senki előtte soha, mit az hogy csal? érdekes felvetés.

Az meg nem érv, hogy "tegyük fel létezik az ESP". Erre akkor ellenérv a "tegyük fel, hogy nem"? Az ESP sosem lett tudományosan bizonyítva. Emberek milliói várnak rá, egyes cégek már dollár milliókat adnának olyannak, aki be tudja bizonyítani... de eddig még erre nem volt példa.

Tudod az hogy valaki szkeptikus nem egyenlő azzal hogy hülye. Ha valami tudományosan, több forrásból is bizonyítást nyer, akkor azzal egy szkeptikus sem fog vitatkozni. Az olyan lenne mint a fű színén vitatkozni... értelmetlen. De tudod mit? Ha tényleg bebizonyosodik a lány "képességeinek" valódisága, személyesen kérek majd bocsánatot. Addig viszont ne várd el, hogy egy ilyen maszlagnak bedöljünk egy olyan cikk alapján, ami semmi konkrétumot nem mutat fel.

2013. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

[link]


21 hónap laboratóriumi teszt után 2 fiúról azt állították, hogy paranormális képességeik vannak, de ezután a fiuk önmagukat leleplezve megmagyaráztak mindent. Tévedhetetlen a tudós? Nem.

2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Megint jösz a hüjeséggel :P Ki monta hogy nincsen tévedhetetlen tudós ? Ha lenne, akkor egyetlen tudós mindenre rájönne. AZ a gyerekek hüjesége hogy jön ahhoz, hogy egy tinilány kép alapján, de akár a hejszínen is képes bárkiről megmondani, hogy mi a baja. Ezt nem lehet hamisítani, még orvosnak sem -.- Egy egyessel többet írtál az i.q-d elé ! :LOL de amugy stimmel.
2013. jún. 18. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!