Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A tudósok is csak ámulnak a...

A tudósok is csak ámulnak a röntgenszemű lány képességein! Te is megdöbbenttél?

Figyelt kérdés

[link]


Széleskörű teszteket végeztünk, és a legfurcsább az volt, hogy adottságait egyszerű fényképek, akár egy kisméretű útlevélkép esetében is használni tudta" - nyilatkozta a professzor. "Csak ránézett a fotókra és egyértelműen megmondta, mi a probléma. Képességeit nem nevezném röntgenlátásnak, hanem egy olyan nyilvánvaló tehetségnek, amit egyelőre nem tudunk megmagyarázni."


Ezek után az ezo rovatba betérve máskép olvasod a kérdéseket ? Kinyílt a szemed ? Máskép éled az életed?


2013. jún. 18. 18:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
50%

Én kérek elnézést, hogy próbáltalak egyenrangú vitapartnerként kezelni. Igérem többet nem fordul elő.

ui: Helyesírás könyörgöm, felkötöm magam... hülye J-vel. Hány éves vagy, 8?

2013. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Ha már ennyi I.Q-d van felkötni sem bizti hogy tudod magadat -.-


Nem baj, mert sok fejlődőképes van itt.

2013. jún. 18. 21:50
 23/38 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted volna észre, amikor nincs számukra logikus érvelés, és válasz akkor jönnek ezekkel a magas röptü dumákkal, erre fel kell készülni!

Most például az egyik szuper fegyverüket vetették be, mégpedig

Nem tudom mi az, de nem az amire te gondolsz! Miért? Mert nem! De miért nem? MERT NEM BMEG, AZ ÉN IQ-M 199, AZÉRT BMEG!!

2013. jún. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Befejezhetnéd ezeket a szánalmas hozzászólásokat kedves előző. Másik témákban is ugyanezt a csicska stílust képviseled, elég gáz.
2013. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Jah amikor a tükröt elétek rakják nem tetszik, mi?

Tanuljatok meg érdemben viselkedni, a semmit mondásotokat tartsátok meg magatoknak, aztán akkor nem lesznek ilyen reagálások sem!

2013. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"nem eszt írtam"

"Megint jösz a hüjeséggel"

"de akár a hejszínen is "

"a csalás lenne bonyolúltabb"

"aszt látom hogy gondolkozni tuttok valamijen szinten pl x-es, de ez azér kevés egyelőre"


"Ha picit nagyobb IQ-d lenne mint 80" -- :DDDD



Amúgy:

"Én is távol állok az ezotérikustól és a szkeptikusol is. Objectíve vagyok !"

Ebből látszik, hogy fogalmad sincs, mit jelen az "ezotérikus" és a szkeptikus kifejezés.

2013. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

# 21/26 nemis kellett volna hozászólni, sőt kerüld a válaszadást a topicon belül másikkérdésekre is. Ez vonatkozik az utánuk válaszoló alulműveltekre is. :D


"MERT NEM BMEG, AZ ÉN IQ-M 199, AZÉRT BMEG!!"


Elírtál egy egyest az elején.


Amúgy teljesen objektiíve vagyok és sajnos a válaszok csípőből elutasítóak, ez aszt jeleti nem tutjátok mit jelet az objektívitás !!


Ijen álszkeptukus válasz dumák érkesztek csak hogy nem, mer nem és kész. Ez nem érvelés !

2013. jún. 19. 14:32
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Na jó témától független mondom keress fel egy nyelvtan tanárt, mert így nem sokra viszed majd
2013. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Ok, adok még egy eséjt, hogy normális vit aalakuljon ki. Kezgyjük újra. Nem kell mellébeszélés, érvek és vélemények érdekelnek.


Nos mi a hejzet a röntgenszemű lánnyal ? ezek után másképp nézd az ijen jellegű dolgokat ?


Megjegyzem iphoneról írok, szal lehet véletlen elütök egy gombot, nem a hejesírásom rosz.

2013. jún. 19. 14:36
 30/38 anonim ***** válasza:

"Kezgyjük újra."


Rossz kezdet. Megbuktál!

2013. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!