Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A tudósok is csak ámulnak a...

A tudósok is csak ámulnak a röntgenszemű lány képességein! Te is megdöbbenttél?

Figyelt kérdés

[link]


Széleskörű teszteket végeztünk, és a legfurcsább az volt, hogy adottságait egyszerű fényképek, akár egy kisméretű útlevélkép esetében is használni tudta" - nyilatkozta a professzor. "Csak ránézett a fotókra és egyértelműen megmondta, mi a probléma. Képességeit nem nevezném röntgenlátásnak, hanem egy olyan nyilvánvaló tehetségnek, amit egyelőre nem tudunk megmagyarázni."


Ezek után az ezo rovatba betérve máskép olvasod a kérdéseket ? Kinyílt a szemed ? Máskép éled az életed?


2013. jún. 18. 18:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Egy kérdés - Te hány éves vagy, mit csinálsz mit tanulsz, mit dolgozol?


Csak mert az általánosan kialakult kép az ezo rovatba írogatókról az, hogy max szakmát-érettségit végzett középkorú nők, esetleg azok a fiatalabbak, akik a horoszkópjuknak is mindent elhisznek, kíváncsi vagyok, hogy ide leginkább kik írnak.

2013. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Ha telefonról írsz, javaslom kapcsold be az automatikus javítást, ami felajánlja az adott szót - helyesen.

Bár a kezgyük, eszt, érkesztek, tuttok, hejesírás, ijen, eséj és úgy általában a ly-j tévesztés technikailag nem lehet melléütés, az pl. a betűcsere vagy az egymás mellettiek véletlen leütése.

Visszaolvasva szerintem Te nem ismered a ly betűt.

Vajon ezt a diagnosztizálni tudná a röntgenszemű lány?

2013. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:

Az elütésnek meg a csodás telefonnak semmi köze ahhoz, hogy nem tudsz normálisan írni magyarul.


A cikk pedig semmit sem bizonyít. Az, hogy képről megmond (?) valamit, az nem röntgenlátás, bár igazából nem tudom, mi. Szóval a lényeg, hogy van egy pár "kinyílt szemed", de de fogalmakkal nem vagy tisztában, és írni sem tudsz normálisan. Én inkább egy nyelvtantanárt kerestem volna a helyedben a cikk helyett.

2013. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hihetetlen?
2013. jún. 29. 19:43
 35/38 anonim válasza:
16%
Én már voltam ilyen jósnőnél, és a fiam fényképéről megmondta, hogy hamarosan meg fogják operálni. Ez egy keddi napon volt, pénteken reggel nem tudott felállni, délután 2-kor műtötték. Minden más dologban igaza lett.
2013. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én nem döbbentem meg... Most hova sz@rjak, hogy egy csajnak röntgen szeme van? Az én életem ettől még nem lesz jobb...
2013. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy igaz a cikk, viszont a nő valószínűleg rátesz egy lapáttal" megérezni képes a bajt és ha gyakorolta és ismeri a betegségeket tudatilag, akkor beleérez a testbe amit úgy fejezhetnénk ki, hogy CSAK SZINTE látja!


Nekem hasonló a képességem és mivel EÜ végzettségem is van, hát elég kellemetlen képesség volt életem során. Mert buszon, villamoson sorbaállásközben, munkahelyemen elég volt az hogy valaki megállt mellettem és tudtam hogy valami komolyabb betegség lapul benne.


Pl ez úgy bolt hogy megállt mellettem valaki oldalról és az a karom amelyik felé volt elkezdett fájni, szinte húzta az erőmet a beteg test-- elküldtem kivizsgálásra- rákos volt. Vagy megállt mellettem egy idő ember és egy idő után tudtam, hogy nem sokára megfog halni.


Ha ismerős volt akkor sajnos tudomást is szereztem róla 2 napon belül.


Az említett írásban egy kicsit elferdítették vagy nem értette az illető a képességének az eredetét.


Ami a következő minden testnek van egy energetikai kisugárzása egy teljes test és a szerveknek is egy normális és megszokott, kellemes vagy kellemetlen--- ezen múlik anélkül hogy tudnánk róla, hogy a szimpatikus vagy unszimpatikus, első benyomásra.


Viszont ha komolyabb betegség van a testen belül,vagy a bőrön, akkor azon a helyen megváltozik a kisugárzás, a csipkedőtől az égetőig, a szipókázótól a szinte rád tapadó élősködőig, mert gyengül a test energetikailag és az immunrendszer viszont bekapcsolt. Vagy, maga a lélek nem akar eltávozni, és mindenre képes csak azért, hogy életbe tarthassa az Ő testét!!


Pl van egy haldokló akinek a pap feladja az utolsó kenetet, a család pedig körbeüli a haldoklót, hogy virrasszanak amíg meg nem hal a nagyapa. Közben el-elbóbiskolnak. reggel nincs az ágyban a kisöreg-- keresik-- ő pedig szépen megetette az állatokat, körbenézelődött a hajnali fényben, majd besétált és lefeküdt. De csak a következő este csukta le a szemét végleg.


Mi történt? a szeretet család, körbe ülte mindegyik sugárzott felé energiát és valószínűleg a nagyapa szipózott is, erőt merített és még utoljára élvezte saját udvarát és az állatait.

2013. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ja elfeledtem-- ez nem EZO!


Ez az élet test és energiák= sejt energia és lélek energia.

2013. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!