Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A spiritualitás kvantumfizikai...

A spiritualitás kvantumfizikai bizonyítéka, avagy az univerzum "résztvevő"?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


Számos kérdésben itt a fórumon felvetettétek, azt a problémát miszerint a spiritualitást miképpen bizonyítja a materialista fizika, illetve mely részei igazak az ezotériának és melyek nem.


Csodálkozva olvastam, hogy némelyknél vita tárgya, a spirituális világ létezése, noha már ez bizonyítást nyert kvantumfizikában. Anno tudományos folyóiratokban olvastam ezeket még a 90'-es évek elején, így eléggé értetlenül állok az elé, hogy ezeket valaki nem ismeri 2013-ban. :O


Biztosan emlékeztek a titok c. filmre, melyben azt mondják, hogy a világ a bevonzás elvén működik. A Te gondolataid, vágyaid vonzzák be magadnak a materiális valóságot. Ha Te a félelemre gondolsz rögeszmésen, hogy rákot vagy más bajt kapsz a gondolataid révén bevonzod azt. Ugyanúgy, ha jóra, sikerre gondolsz és vágysz a lehetőségekhez mérten bevonzod azt is, mivel a világ melyben élünk "résztvevő". A vágyaink, a róla feltett kérdések szabják meg a valóságot, azt ahogyan a materiális világ alakul vagy alakulni fog !


*


Nézzük ; Van a kvantumfizika amely ezt bizonyítja. A kvantumfizika más törvények szerint működik, mint amit a közember materialista világnak ismer és a Newtoni féle klasszikus fizikaként ismer, ugyanakkor viszont a kvantumfizika magában foglalja részhalmazként ezt a klasszikus világot, azaz a törvényei egy az egyben igazak a klasszikus világéra is.


Az igazság az, hogy a világ és a fizika, nem materialista és nem ateista típusú, ahogyan ezt gondolták a tudósok a szocializmusban, hanem résztvevő, csupán még nem értettük meg fizikusok ezt, mert nem fejlődött a kvantumfizikai ismeretünk ilyen szintre.


A lényeg az, hogy létezik spiritualitás, telepátia, azonnali érzékelésű távólbahatás, bár az is igaz, hogy még nem vagyunk képesek eldönteni, hogy ezeknek mik a határai, mert ezt a klasszikus-kvantum határt nem vagyunk képesek heghúzni. Nem tudjuk, hogy az EZO TV-s pénzenergia igaz-e (valószínű nem), de azt igen, hogy van valamiféle anyagfeletti=spirituális világ, amely alakítja életünket.


*


Most nézzük egy két példán keresztűl ezeket. A Schrödinger macskája kvantumparadoxonon keresztül ez érthetővé válik.


A kvantumfizikának számos paradoxonja van, ezek ellentmondásokat jelentenek a klasszikus fizikai világgal szemben. Magában a kvantumfizikában ez egy természetes jelenség, csupán a klasszikus okság elvvel ütközik, ezért paradoxon a klasszikus fizikai világképünkben, de valójában pusztán a kvantumvilág szemüvegén keresztűl ez természetes dolog.


A Schrödinger macskája egy gondolatkísérlet melyen érthetővé válik ez a kvantum ellentmondás ; ha egy macskát bezársz egy dobozba és elé teszel egy méreggel teli tejestálat, akkor csak egy kis idő után a doboz kinyitása után tudod meg és dől el, hogy a macska életben van-e vagy már meghalt. Ez a kvantumfizikai magyarázat. Itt a lényeg, hogy amikor kinyitod a dobozt, akkor dől el, hogy életben van-e vagy meghalt. Jól írtam le, mert ezek a multban következtek be, de te a jelen pillanatban döntöd el ezeket.


Klasszikus okság elv szerint (kauzalitás) az események időben lineárisan kvázistatikusan játszódnak le, azaz úgy hogy minden egyes tőrténés szorosan beilleszthető egy idősorrendbe, azaz minden pillanatról eldönthető a klasszikus koordinátarendszerben, hogy mely események előtt és után következett be. Azaz nem lehet olyan eset hogy te egy multban eldönt dolgot a jelenben úgy határozd meg, hogy közben a világban tőrténtek olyan események, melyek ezt a folytonosságot megtörik, azaz a két esemény között tőrténtek, de a valóság az, hogy a kvantumfizika szerint tőrténnek.


Most jön egy csavar ; az, hogy valójában TE eldöntheted, hogy a macska életben maradjon vagy pedig halott legyen. Ez bizony azt jelenti, hogy a klasszikus materiális dolgokra hatással vagy ! Te döntöd el, hogyan alakuljon a materiális világ. A Te elméd, akaratod szerint fognak ezek az események megvalósúlni, persze a körülményekhez képesen amik adottak.


A tudományos meghatározást most nem taglalom részleteiben kb ennyi : Amíg egy részecske vagy klasszikus test mérésre (megfigyelésre=Te eldöntésedre) nem kerül, addig a kvantumállapotainak összes lehetséges szuperpozíciójában van egyszerre, majd mikor te megfigyeled, az összeesik, a hullámfüggvénye összeugrik egyetlen állapotba, az az állapot lesz a valóság, azaz a macska élete vagy halála.


*


Ez gyakorlatilag minden klasszikus materiális dologra hatással van, az általam fennt említett kvantumfizika magában foglalja a klasszikus fizikát is !


Lényeg az, hogy az oksági elv szerint lenne materiális a világ, de a kvantumfizika szerint nem az és a kvantumfizika magában foglalja a klasszikus fizikát. Régen a materialista tudomány nem ismerte a kvantumfizikát, így nem értette meg a spiritualitást, ami az anyag feletti információs világ.


*


Nézzük ezt egy példán keresztűl ; Kutatók rájöttek, hogy ha egy patkány egy iden bonyolúlt labirintusból kitatlál és megtanulja ezt az utat, akkor a világ más helyén a többi patkányok könnyebben megtanulják ugyanezt a labirintust. A megoldása ennek, ez az azonnali távolbahatás, ez az EPR paradoxonban levő azonnali kvantumtávólbahatás, amit ma morfogenetikus mezőnek nevezünk [link]


*


Most nem kívánom részletesen végigboncolgatni ezeket a kvantumkísérleteket, mert azt már sokszor leírtam neten nem hozzáférhető tudományos anyagban, de belinkelem nektek, hogy akinek van kedve átrághatja magát ezeken. Itt jól össze vannak ezek gyűjtve [link] Igaz, sok dolog nem igaz benne, de ezek csak alternatív hipotéziseknek vannak említve pl a párhuzamos univerumként említett, Everett Hugh III-féle Many World (sokvilág elmélet), e helyett a Murry-Gell Mann féle sokértelmezés elméletben hiszek. De ami a lényeget és kvantumlevezetést illeti abban tökéletesen igaz a cikk és magyar nyelvű is. Ajánlom figyelmetekbe !


Pl a kétrészecskés kísérletben leírja, hogy az elektron ha biztosak vagyunk benne, hogy egyetlen részecske hagyja el a forrást akkor is kirajzolja a hulláminterferenciát egyesével becsapódva az ernyőbe. Ez azt bizonyítja, hogy a részecskének TUDATA van, mert tudja hova kell becsapódia, hiszen tudja hogy a másik előtte hova csapódott be.


A kvantumfiziak elméletéből ez egzaktul következik, csak a klasszikus okság (kauzalitás) elvvel mond ellent, de mivel a kvantumfika magában foglalja a klasszikus fizikát, így a kvantumfizika megállapításai a helyesek és amik a világunkba uralkodik.


Lényegében magának az anyagnak ugyanúgy van tudata, lehet ráhangolódni. Az anyag és a tudat nem válik szélesen külön, ahogyan ezt gondoltuk.


A Schrödinger macskája levezetésben pedig a macska bármiféle anyagi, materiális dolog lehet és mi ugyanúgy eldönthetjük, hogy úgy mérjük-e meg hogy éljen vagy úgy hogy haljon a macska, azaz hatással vagyunk a TUDATUNKKAL az anyagra.


A késleltetett választásos kvantumradír-kísérlet értelmében ! Ezt a wheeler féle értelmezést mindenképpen olvassátok el, ebben van leírva, hogy a tudatunkkal miképp módosíthatjuk a mérés eredményét, amiből következiik az univerzum résztvevő jellege.


*


Felmerül a kérdés, hogy ezeket olvastad már ezelőtt ? Most láthatod a spirituális világ bizonyítékát, már másképp állsz a világhoz ? :-)


2013. jún. 24. 18:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
8%

Tudod kérdező azért írtam azt hogy agyon variálnak, mert pl itt van ez amit írtál -Schrödinger macskája...


Semmi rendkívüli nem történik ennél a kísérletnél, ezt a mókát" a saját tapasztalataimból ismerem, és semmi rendkívüli.


Először is elárulok neked, hogy volt egy fantasztikus képességem, gyermekkoromtól kezdve 50 éves koromig.

Amit nem mondhattam el senkinek a hidegháború, és a szemét világ-politikusok miatt.

Először is a részecskék a fényre láthatatlanokká válnak, akár elektron akár proton.


Aztán a macska esete. A macskának van elektronok alkotta, lélekszál rendszere, minden elektron tartozik egy energia húrt alkotó pályához, amit körbefutnak így szálakat alkotnak tulajdonképpen.


Na most ha kinyitják az ajtót, akkor az állat megijed,megállhat a szíve, mert a test komában fekszik és ha a lélek, nem észleli időben akkor annyi.


Amikor én kiléptem a testemből"" azt soha nem tette meg a lelkem akkor ha valaki jelen volt. Még akkor se ha az illetőt ismertem, gyerekem, férjem lett volna.


Ha pedig kiléptem és bárki csak közelíteni mert a testemhez, mert féltettek, lehettem 200 km messze a LELKEM érzékelte ott is a veszélyt, és abban a pillanatban visszatért a lelkem"


Fényre láthatatlan, viszont egy szűk, kisebb teljesen sötét helyen látható, legalábbis a fénye bevilágította meleg-sárga fénnyel egy koporsónak a belsejét. Gondolom látható fény volt az ember számára is, mert az illető elhallgatott, nem üvöltött, abba hagyta a koporsó tetején a dörömbölést és figyelt...Tehát láthatta a fényemet


Amit egyébként én abban a fazonomban mindig láttam és annak fénye mellett, bármilyen sötét barlangba tévedve is láttam mindent.


A lényeg az, hogy az élőnek, még ha egy macska is, a lélek energiája tudatos, mert az érzelmi feszültséggel született gondolatok azon születnek, nem pedig az agy szüleménye a gondolat.Az agynak köszönhetjük a múltat, a jövőt, és a fantáziát, a test működtetésén kívül.


Az agy memória és különböző feldolgozó, valamint irányító központ.Amit a lélek állandóan a gondolataival érint életre keltve a képi és egyéb emlékeket. Ezért van az hogy képtelenek vagyunk nem gondolkodni, ezért van álom, mert akkor simítja le az idegsejtek feszültségét, mind azt amit a tanulunk, átélünk, megélünk, és válik emlékké.


Egyébként hasonló a Fekete energia részecskéje is, a protoni. Csak szürkületi, éjszakai fényben látható, fényre eltünik.

2013. jún. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%

Elfeledtem--- DE EZ NEM SPIRITUÁLIS marhaság!


NEM NEM!! CSAK FIZIKA, ELEKTROMOSSÁG, TÖLTÉSEK, ATOMI RÉSZECSKÉK FIZIKAI TULAJDONSÁGA!!!


semmi ezo-s duma semmi misztika! Se itt a Földön Se az univerzumban. TERMÉSZETI fantasztikum inkább, az elektromos töltéseknek piszok, és még is csodálatos képessége, amit csak a természet alkotott eredendően, még a mindenség keletkezésekor--

2013. jún. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

FIGYELEM, FIGYELEM!

Először is ne írjatok ilyen sokat, mert senkinek sincs kedve elolvasni!!!!

Másodszor is a marhaságokat ne írjátok le ilyen komolyan, mert senkinek sincs kedve röhögni!!!!

Harmadszor: ha ennyire komolyan veszitek, akkor kérlek ne olyan bizonyítékokat mondjatok, amiket:

- még soha nem hallott senki

- az átlagember nem tudja bebizonyítani

- nem is biztos hogy bizonyított

- aminek egyáltalán nincs is értelme!!!!!!!!


Ha hisztek az ilyen dolgokban, és TI magatok is bebizonyítottátok, akkor szórakoztassátok el magatokat vagy rakjatok föl egy videót magatokról, és akkor vagy elhisszük, vagy valamit kitalálunk hogy hogyan is csináltátok! Mert az emberek nem dumát akarnak hanem bizonyítékot, felőlem mondhatja az amerikai elnök, vagy bármilyen magas rangú ember, én akkor sem hiszem el a bődületes hülyeségeket.

2013. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Az előző vagyok, ne értsétek félre, az előző kijelentésemet azoknak mondtam, akik természetfeletti hülyeségeket állítanak.

És ezeknek mondom ezt is:

Ha egy patkány könnyebben megtanult valamit, akkor az nem lehet, hogy a többi patkány is megtanulta, mert ha én most fogok egy patkányt, sőt 50 én múlva fogok egy patkányt, akkor az a patkány, ugyan úgy hamarabb átér a labirintuson, mert ha a többi patkány is hamarabb átér, akkor őneki is hamarabb át kell érni, tehát amíg patkány van a földön, addig mindegyik hamarabb fog átmenni a labirintuson, mint a legelső, hiszen az agyukkal HÜLYESÉGEKET SUGÁROZNAK, tehát, ez így van ahogy mondom :)

Remélem értitek. :)

2013. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"De nem véletlenszerűen mennek a dolgok hanem azoknak is oka van! Le lehet százalékolni de akkor is így vagyon!!!"


Így van. Az elme, azaz a tudat határozza meg a mérés kimenetelét.


*


"Semmi rendkívüli nem történik ennél a kísérletnél, ezt a mókát" a saját tapasztalataimból ismerem, és semmi rendkívüli. "


Nem tudom a saját tapasztalataidból, hogyan tudsz beszámólni eme kísérletnél. Szerintem keversz dolgokat, ami nem baj.


A Schrödinger macskájában az a fura, hogy a dobozban egyszerre nem dől el, hogy már meghalt vagy sem, csak ha kinyitjuk. Ami a kvantumfizika szerint természetes, csak a mi felfogásunk szerint bizarr.


"Először is a részecskék a fényre láthatatlanokká válnak, akár elektron akár proton. "


Ilyenrőlnem tudok. Szerintem itt keversz valamit.


"A macskának van elektronok alkotta, lélekszál rendszere, minden elektron tartozik egy energia húrt alkotó pályához, amit körbefutnak így szálakat alkotnak tulajdonképpen. "


Ez egy korai elképzelés volt, de ez a szál vagy amolyan kvantum DNS nem elektron szerkezetű, hanem ismeretlen energia.


"Na most ha kinyitják az ajtót, akkor az állat megijed,megállhat a szíve, mert a test komában fekszik és ha a lélek, nem észleli időben akkor annyi. "


Ez egy gondolatkísérlet. Nem valódi macskáról van szó :-) De kedves ötleteid vannak.


"Amikor én kiléptem a testemből"" azt soha nem tette meg a lelkem akkor ha valaki jelen volt. Még akkor se ha az illetőt ismertem, gyerekem, férjem lett volna. "


Ez érdekes :-). Ismerünk vallomásokat, amikor egy műtét közbenmeghal az operált, majd miután visszatér az élet és sikerült a műtét elmondja, hogy amikor halott volt felülről látta magát. Kilépett a testéből. Lehet Te túl szégyenlős vagy :-). Mások idegenek előtt is kiléptek.


"Fényre láthatatlan, viszont egy szűk, kisebb teljesen sötét helyen látható, legalábbis a fénye bevilágította meleg-sárga fénnyel egy koporsónak a belsejét. Gondolom látható fény volt az ember számára is, mert az illető elhallgatott, nem üvöltött, abba hagyta a koporsó tetején a dörömbölést és figyelt...Tehát láthatta a fényemet "


Vannak olyan fejtegetések, melyek ezt igazolják Verőczei Ernő villamosmérnök tapasztalt ilyen eseteket és egy tudós-mérnök csoport igazolta ezt.


Amit később írtál Mami az nagyon érdekes ! Örülök hogy megosztottad velünk és kérlek járd tovább ilyen irányban az utadat, mert nagyon helyénvaló meglátásaid vannak. :-).


*


"Először is ne írjatok ilyen sokat, mert senkinek sincs kedve elolvasni!!!!"


Jah, hát kérlekszépen, mert neked nincsen kedved a sokat elolvasni ezért nemvárhatod, hogy ne is írjon az ember semmit. A rossz tanuló az iskolában, Ő mondja a tanárnak, hogy tanár úr kérem ; Nem olvastam el a kötelező olvasmányt, mert biza hosszú volt !


Komolyan mondom itteni szkeptikusok, olyanok vagytok, mint ezek a rossz tanuló gyermekek, akik ha nem vékony a könyv már el sem olvassák !! Helytelen. Az iskolában a tudást sem egy nap alatt szerzed be, igaz ? Hogyan várhatod el, hogy egy olyan bonyolúlt dolog mint spirituális energiák megértesz pár perc alatt ? Emézd még, rád fér !


"akkor kérlek ne olyan bizonyítékokat mondjatok, amiket:

- még soha nem hallott senki

- az átlagember nem tudja bebizonyítani

- nem is biztos hogy bizonyított "


Ez megintcsak amolyan rosz tanuló válasz : Mert te nem hallottál róla, már nem is akarsz soha ?? Itt a lehetőség, hogy hiányosságaidat pótold !


Igaz, hogy az átlagember nem képes egy részecske interferencia kísérletet otthon összehozni, de a Tudományos intézetekben ezt már leelleőrizték. Számos alkalommal ugyanazt mérték ki. A részecskekékt becsapódó elektron hulláminterferenciát hozott létre minden egyes alkalommal.


"felőlem mondhatja az amerikai elnök, vagy bármilyen magas rangú ember, én akkor sem hiszem el a bődületes hülyeségeket."


Az a te dolgod, hogy mit hiszel el. Ha válság van, annak a következményeit érezni fogod, akár hiszel benne, akár nem. na, a spirituális igazságok, pont ilyenek !


*


A patkányos dolgot nem érted és kérlek ne írj ostobaságokat, ha fogalmad sincsen róla ! A patkányok egy bizonyos bonyolúltsági fokon levő labirintusból csak nagyon lassan és nehezen tudnak kijönni. Azonban ha egy patkány a világ egyik helyén megtanulta, hogyan jöjjön ki egy ilyen labirintusból, akkor az azonos mintázatú labirintusból sokkal hamarabb kijön ezt követően egy másik patkány a világ másik táján. Ebből következik, hogy létezik egy amolyan Jung-féle tudatalatti amelyben össze vannak kötve az emberi gondolatok vagy tudatok egymással. Bár ezt pontosan nem értjük.

2013. jún. 27. 22:49
 16/24 Megidézlek ***** válasza:
37%

Tipikus, hogy ezt a szemléletét a dolgoknak próbálják félre seperni, és csak azon gondolkodnak, hogyan ne kellene a tudatot bele vinni a dolgokba...


Arra lennék kíváncsi, hogy ha valami szerzetes aki képes testen kívüli élményre képes-e a hullámfüggvényt össze omlasztani 1 kis mókázással!

2013. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kezdem veled **Megidézlek-- szerzetes elhagyta valamikor is a testét? ugyan már... egyik se.


***Aztán valaki írta hogy bizonyítani kell mindent akkor lehet elhinni....


Tudod a testből lélek energiával való kilépést, bevallani ebben a, minden aljasságra képes emberi világban, a legnagyobb őrültség lett volna! Tudod mi lett volna a sorsom? Elhurcoltak volna az oroszok ki a fenébe és egy kísérleti állattá váltam volna egy bezárt intézetükbe majd kémet faragtak volna belőlem erőszakkal!


Jó pár évvel ezelőtt vállaltam volna a bemutatását és egy-két kísérletet is. Sőt több országban is... NA de nem az emberiségért, hanem csak a pénzért, hogy az unokáimnak biztosíthassam a jövőjét.

Már meg is egyeztem velük-- amerikaiakkal, ausztrálokkal, angolokkal és egy indiai kutatóval. cirka 1 milliárd forint jött volna össze...


igaz rizikós lett volna, mert előtte volt másfél éve infarktusom. A megbeszélésünkhöz híven egy pár kísérletet tettem itthon, mivel 50 éves koromban abba hagytam. De akár 20lm akár 100-200 km re távoztam, annyi időm se volt hogy láthassam ahova érkeztem... azonnal visszatért a lelkem de úgy, hogy akkorát dobbant a gyenge szívem hogy majd ki ugrott a mellkasomból.


akkor és azóta abban a hitben voltam és le is mondtam a bemutatást, hogy a sérült szívem miatt visszatért...


mit agyisten a 70 születésnapomon bevallotta a férjem, hogy a kísérletnél bejött a szobába, mert féltett és azt nézte mikor kell újraindítani esetleg a szívemet. A lelkem ezt érzékelte, és mindig visszatért.


Pedig direkt kértem a férjem, hogy ne lépjen be a szobába csak ha 8-10 perc eltelt és akkor nézze meg a pulzusom.

Sajnálom, mert nagyon tehetséges mind két unokám.Bárhol tovább tanulnak sokba kerül, és az életet elkezdeni is sajnos...


A másik hogy itt van a testben csordogáló energia rendszer is-- ehhez szükséges lenne műszer amely kimutatja. Mert az ezo sóderolók csak annyit érzékelnek hogy valami... elektromosság.. valami kisugárzás... s ez édes kevés az értéséhez, ráadásul túlságosan sok már a sóderoló... nem is beszélve a tanfolyamokról, azokat tanítókról"


Volt szerencsém egy párat ellenőrizni... szörnyű volt hallgatni is amit összehordott, nem beszélve arról hogy azt se vette észre, hogy egy hallgatójának lelóg a szája-- annyira nem értett az egészségügyi dolgokhoz, hogy olyan embert akart gyógyításra tanítani aki már egyszer lebénult féloldat abból maradt vissza lógó száj és az egyik karjának suta mozgása!! Na de reiki gyógyítónak készítették volna fel, ha nem verem ki a balhét ott rögtön!!


egyszerűen fel sem fogják, hogy milyen veszélyes dologban okoskodnak.. veszélyes a gyógyítóra és még veszélyesebb a betegre! Csak azért hagytam fel az ellenőrzésekkel és a további "cirkuszokkal ami feljebbre a hatóságokig is elment volna" mert ennek a szerencsétlen népnek egy része munkanélküli... akkor éljen meg az ügyeskedéséből, csak kenyér és tej legyen az asztalon a gyerekeinek...A gyerekei legalább jól laknak, legfeljebb ő beteg lesz.

ezt azért írtam, mert ezt hallottam egy-egy jelentkezőtől hogy nincs munkája csak segély és családi pótlék.

2013. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

13/ ezt írtad--""olyan bizonyítékokat mondjatok, amiket:

- még soha nem hallott senki

- az átlagember nem tudja bebizonyítani

- nem is biztos hogy bizonyított

- aminek egyáltalán nincs is értelme!!!!!!


Tudod az ember nem csak azt olvassa el amit már mindenki kívülről fúj, hanem azt is érdemes mi teljesen új, csak gondolkodni kell és elraktározni.


Azt gondolod talán hogy minden eddig tanított tudományos megállapítás bizonyított, és igaz is? Nem kedvesem csak teória a legtöbb amit igyekeznek matematikával vagy most már számgépes programokkal alátámasztani. Tudod a tudománynak azon megállapításai igazak inkább, amit technikailag meg is alkottak! Repül a repülő- feljutottak az űrhajósok, de még csak a Földünk sugárzónájában sertepertélnek.... de az univerzum keletkezése elméletre már nem kockáztatnám rá pénzem... hogy is írtad?? mert nincs értelme... pedig tudósok állapították meg...


Én nem vagyok vallásos-- még is minden hitféleséget végig nyálaztam életem során... miért? mert keresgéltem, mert abban is vannak olyan leírások, ha akkor nem is értették még,ezért misztifikáltak, de még is, hasonlítani lehet a mai már ismert, talált dolgokhoz-- s az ember igy képes eljutni ahhoz-- Hogy IGAZ,vagy NEM és legvégül talán egyszer, az Igazsághoz is.

2013. jún. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Megidézlek ***** válasza:

Jó mami, ez mind szép és jó, de szerintem hagyjuk inkább.

:D

Én nem ismerek egyetlen szerzetest sem, és gyanítom te sem ismered az összeset, csak feldobtam, mint ötletet. Kicsit túl pörögted, szeded a vérnyomás csökkentőket, nehogy rosszúl légy :D

2013. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

Tévedsz, nem azért reagáltam a írásodra, mert túl pörögtem hanem azért, hogy tanítsalak.szóval nem szedek vérnyomás csökkentőt, mert örülök ha moccan a motor a mellkasomba...


Sok ember ott hibázza el, hogy elhiszi mind azokat a válaszokat" amelyek számára szimpatikusak,elismertként kezelik vagy valamit nyer vele, mint a vallásosság is,elhiteti saját magával is, hogy akkor többé nem fél a haláltól, mert az anyag feletti misztikumban mindenki eléri a legtökéletesebb boldogságot..c..c..c.


Holott csak sok-sok információ révén juthatunk el, vagy talán soha... az igazsághoz.

2013. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!