Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen Démont érdemes megidézn...

The Lizah Reloading kérdése:

Milyen Démont érdemes megidézni elsőnek, egy kezdő Papnőnek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem életem egy fontos új szakaszába lépett. Már az okkultizmus csínyát-bínyát megismertem, igaz, hogy csupán autódidaktaként (mivel nem találtam olyan csoportot amit vezethetnék), de így is magaménak tudhatom a mágikus ismeretek fortélyait.


Most a cél az, hogy kezdetnek megidézzek egy olyan Démont, akin elsajátíthatom az asztrállényeken való uralkodást és aki segít a hétköznapokon átsegíteni.


Még nem idéztem meg Démont, csupán alacsony szintű asztrállényt.


Akinek átjött a kérdés mondanivalója és képesek spirituális tapasztalataik által segíteni azok kérem osszák meg tudásukat itt, aki szégyenlős lehet privit is írni. Köszönöm ! :-)



2013. júl. 23. 10:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Látod, tulajdonképpen beismerted, hogy szégyenled ezt az egész marhaságot.

Eltüntetted a neved és elmenekülsz, mert egyszerű kérdésekre is vagy nem tudsz válaszolni, vagy baromira kínos a válasz.

Szóval továbbra is érdekelne, hogy miért jó neked ez a sok marhaság? :)

2013. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Én jelenleg rendkívüli módon ráérek ilyesmikkel foglalkozni. :)

Ne aggódj, ettől még bőven jut időm a fontos dolgokra is. :)

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
91%

miért jo nekem ez a marhaság ? tudod rajtad kívül élnek emberek akikkel történnek dolgok . és lehet hogy bizonyos olyan dolgok amiket nem kért, nem akart mégis megtörtént és megváltozik a szemléletük. legyen az akármi az rá ugy hatott hogy befolyásolja a késöbbi életét. szerinted a gyerekori trauma után miért lesznek sorozatgyilkosok? vagy akármi?

rád ezek szernt nem volt hatással semmi olyan dolog ami életbevágó volt. nem tudhatom nem ismerlek csak mielött bírálnád az embert azért gondolkozz el azon is hogy vele mi történhetett. mert rajtad kívül sokan vannak ugy hogy hisznek ezekben és nem ok nélkül. te most pont az a kivétel vagy aki nem. nabumm. csak ne kérdezz ilyet hogy miért mert ezt nem lehet megmagyarázni kellőképen ha most sem érted sajnálom. keres fel egy olyan embert aki tud válaszolni ha ennyire érdekel.

2013. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

"miért jo nekem ez a marhaság ? tudod rajtad kívül élnek emberek akikkel történnek dolgok . és lehet hogy bizonyos olyan dolgok amiket nem kért, nem akart mégis megtörtént és megváltozik a szemléletük. legyen az akármi az rá ugy hatott hogy befolyásolja a késöbbi életét. szerinted a gyerekori trauma után miért lesznek sorozatgyilkosok? vagy akármi?

rád ezek szernt nem volt hatással semmi olyan dolog ami életbevágó volt. nem tudhatom nem ismerlek csak mielött bírálnád az embert azért gondolkozz el azon is hogy vele mi történhetett. mert rajtad kívül sokan vannak ugy hogy hisznek ezekben és nem ok nélkül. te most pont az a kivétel vagy aki nem. nabumm. csak ne kérdezz ilyet hogy miért mert ezt nem lehet megmagyarázni kellőképen ha most sem érted sajnálom. keres fel egy olyan embert aki tud válaszolni ha ennyire érdekel."

Ja értem. Te már a sokadik olyan ember vagy, akivel történt valami, csak amikor megkérdem, hogy mi, senki nem tud annál meggyőzőbbet mondani, hogy a huzat behúzott egy ajtót, lásd egy nem túl régen feltett kérdést. :) Vajon miért? Téged is ilyesmi győzött meg a szellemekről? Nyávogott egy macska este 11 után?

Ja, hogy most én vagyok a szemét kissebbség, aki nem képzel be mindenféle marhaságot? :D Én kérek elnézést, hogy ma már nem égetünk el hozzád hasonlókat máglyán, mert csúnyán nézett valakire! :D

De, rám is hatással van és volt is sok minden, de ettől még nem kezdek el a húsvéti nyúlban meg a télapóban hinni, ezért kérdeztem, hogy te miért igen, mert számomra ez érthetetlen.

"keres fel egy olyan embert aki tud válaszolni ha ennyire érdekel."

Ja, hogy neked fingod sincs semmiről, csak hadoválsz itt összevissza... Értem. :D

2013. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
nem fogom megosztani ismeretlennel a magánéletemet. csak mert hirtelen belédcsapott a kötösztködhetnék meg a kíváncsiság.... hibáztass csak mást mert hát miért lennél te az érthetetlen igaz? miért lennél te a hülye? éld a saját világodat de akkor ne avatkozz már bele ebbe :D vagy nekem aztán mind1 legyél okos még sok ilyen kérdésnél legalább én is nevetek rajtad.
2013. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Jajajaj, hirtelen nagyon sok lett a mellébeszélés, rögtön nagyon titkos lett az életed, hiszen te sem tudsz semmi értelmeset mondani... :D

Legalább a neved visszajött, így legalább nyomon tudom kísérni a szellemi fejlõdésed, mert milyen érdekes, hogy ezekben a dolgokban csak a 16 és ennél fiatalabb tinilányok hisznek, aztán valahogy elkopik a dolog... Vajon miért...

Talán mert nincs olyan épeszû csávó, aki egy zakkant boszit megdugna, így aztán jobb lassan levetkõzni ezeket a dolgokat... :D

2013. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
huha látom okos vagy de egészen sok dolokban tévedésben vagy :) de vitatkozz csag magaddal :D engem szórakoztat.
2013. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Engem is, hiszen szerinted különben miért írnék.

Mondjuk így, hogy semmit nem tudsz visszavágni elég uncsi...

A való életben is ilyen uncsi vagy?? Ezért kellenek a démonok, mi?

2013. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
nem vágok vissza mert felesleges. ha ilyen érthetetlen tudatlan vagy minek csinálni a felesleges feszültséget? csak próbáltam azért kultúráltabban vitatkozni de látom erre meg az a válaszod hogy unalmas . dobálózol itt a 16 évekkel. szerintem elösször ismerni kéne valakit ahoz hogy bírálgasd :D sem nem 16 sem nem uncsi nem vagyok csak neked jó szorakozás ez. örülök remélem jól szórakozol. én sem unatkozom.
2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Nem mondod, hogy egy felnõtt nõ ilyen értelmi szinten van... Ez ijesztõ... Remélem azért gyerekeid.nincsenek.

Illetve az, hogy nem tudsz visszavágni, nem egyenlõ azzal, hogy nen akarsz visszavágni.

2013. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!