Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen Démont érdemes megidézn...

The Lizah Reloading kérdése:

Milyen Démont érdemes megidézni elsőnek, egy kezdő Papnőnek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem életem egy fontos új szakaszába lépett. Már az okkultizmus csínyát-bínyát megismertem, igaz, hogy csupán autódidaktaként (mivel nem találtam olyan csoportot amit vezethetnék), de így is magaménak tudhatom a mágikus ismeretek fortélyait.


Most a cél az, hogy kezdetnek megidézzek egy olyan Démont, akin elsajátíthatom az asztrállényeken való uralkodást és aki segít a hétköznapokon átsegíteni.


Még nem idéztem meg Démont, csupán alacsony szintű asztrállényt.


Akinek átjött a kérdés mondanivalója és képesek spirituális tapasztalataik által segíteni azok kérem osszák meg tudásukat itt, aki szégyenlős lehet privit is írni. Köszönöm ! :-)



2013. júl. 23. 10:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
A Dámonoknak és asztrállényeknek csak szellemük van és testük nincsen, csak néha tudnak korlátozott mértékben manifesztálódni. Nem lehetnek erősebbek nálam. Nekem szellemem is van és állandó fizikai testem, továbbá egy rakás okkultista cuccot átrágtam :D
2013. júl. 24. 18:49
 42/52 anonim ***** válasza:

"továbbá egy rakás okkultista cuccot átrágtam"


- szegény Lizah. Pont ez ami legyengíti és megbontja a harmóniát a testi-lelki-szellemi organizmusban. szétvet, szétdobál. Köszönjük, hogy elmondtad.

Légy jó és foglalkozz értelmes dologgal, tanulj zenélni énekelni rajzolni. Mert ezek vértjeid lehetnek, hisz nem vagy erősebb egy olyan dolognál, amiről csak azt hiszed, hogy tudod-érted.

2013. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

A danonoknak? Csak nem erre gondoltál?

[link]

2013. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá, idézz meg egy Hell Knight-ot, vagy Baron of Hell-t!


Rendelni lehet esetleg? Szeretnék két Cyberdémont, egy Spider Mastermindot és öt Mancubust magamnak itthonra :$ köszi!

2013. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Próbálkozz inkább valami angyalkommunikációval, átha az egyszerűbb, és rajtuk uralkodni se kell ahhoz, hogy segítsenek. Állítólag.
2013. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Hastur_yellowking ***** válasza:

Böngészd a Necronomicont, biztos akad egykét szabad ősi istenke aki bátor okkultisták lelkére (és testére?) vágyik...


Addig gyakorolj a wowon abból nem lehet baj.

2013. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Idézz meg engem halandó.

Mivel én egy démon herceg vagyok kell pár extra teendő a megidézésemhez.


Először is küldj egy teljes alakos képet priviben, majd a lakcímedet is.


Egyébként én egy shokushu goukan démon vagyok.


Valami ilyesmit képzelj el:


[link]

2013. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, mágikus szempontból nem tudom "melyik oldalon állsz" de ha fehér mágival foglalkozol, vagy még hezitálsz a két oldal között, akkor szerintem ne démonokat idézz, van sok kiszámíthatóbb lény is akiktől szintén rengeteget tanulhatsz, és akikkel nemcsak "piszkos alkut" leeht kötni.

Például, ha már elég erősnek érzed magad, vedd fel a kapcsolatot a négy elem lényeivel.

Franzc Bardon: Az igazi beavatás útja című könyve nagyon jó űtmutatást ad hozzájuk. Az elemlényekkel is nagyopn nagy dolog "jóban lenni", rengeteget tanulhatsz tőlük, és sok sologban lehetnek a segítségedre.

De vigyázz ezen a szinten, ezekben a világokban vigyázni kell, ki kell érdemelni a tiszteletüket, nehogy ők uralkodjanak terajtad.

Az említett könyvben megtalálod az utat hozzájuk, és ezerszer többre mész vele sztem mint bármelyik démon szövetségével

2013. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Gnyoki.
2013. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Amúgy Mettdémont.
2013. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!