Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánista barátaim, ideje...

The Lizah Reloading kérdése:

Sátánista barátaim, ideje lenne elkezdeni változni picit! Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Sátánista barátaim ! Nagyon negatív a megítélésünk a normális emberek világában. Ideje lenne ezen változtatni.


Tapasztalatom szerint, Nagyon sok intelligens, értelmes, józan gondolkodású emberrel veszítjük el a kapcsolatot, pusztán mert sátánisták vagyunk és ezzel kiszorulunk, rengeteg világos meglátás, intelligens beszélgetéstől. Ez nem mehet így tovább ! Cselekedni kell.


Véleményem szerint némi style kiigazítás után, már partyképesek vagyunk a normális, értelmesebb réteggel is beszélgethetünk és komolyan vesznek minket. Először is, hagyni kellene azt, hogy mi sátánisták vagyunk. Ez olyan negatív, kellemetlen benyomást kelt az emberekben és depis emberekkel senki sem szeret kapcsolatot ápólni. Hagyni kéne ezt a sátános dolgot. A keresztények olyan kedveltek a normális emberek szemében : karitatív tevékenységek sorát végzik, ételt osztanak, ruhákat gyűjtenek gazdagoktól szegények javára, más embertásrsaink helyzetének javítására tesznek és nem állandóan fekete cuccokban járnak, idióta tetkók, meg gyerekes béna jelvényekkel telefírkálva a rucijuk, faluk meg cuccaik.

Lehetnénk mi is keresztények.Hagyhatnánk Sátánt is a fenébe, csak negatív érzelmekkel telítődök, minden áldozáson, amitől depis maradok, már unom szedni az antidepit a rengeteg sátánista barátnőimmel együtt. Nyitni kellene a jó felé is, hiszen ha jót sugárzól mások felé, Te is jó leszel. Lehetne olvasni a sátáni marhaságok helyett a Bibliát vagy járni hittanra, hogy megismerkedjünk azokkal az emberekkel, akiket útálunk, hogy ők hogyan gondolkodnak. Miért ilyenek ? Milyen a világmeglátásuk, mert ha nem ismerjük őket, könnyen törünk pálcát felettük. Ismerős ? :-D

Beállhatnánk mi is egy picit közéjük, hátha tanulunk tőlük valamit :-)

Elvégre amikor a végén Sátán győz, mindenki így ők is velünk együtt lesz a pokolban sátánista, így jó ha összebarizunk velük még időben, nem igaz ?


Egyszóval, hagyni kéne ezt a depis, pusztító, másokat útáló gyermekes marhaságot és el kellene kezdeni józanul gondolkozni.


Mit gondoltok testvéreim ?



2013. aug. 3. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Hogy jutott eszedbe ez a kérdés? Jársz a Margit szigetre te is? :)
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Már sajnos nem bírok a sok negatív energiák miatt oda menni, depis lettem miatta, meg az állatvonyítástól :/
2013. aug. 3. 22:14
 3/36 anonim ***** válasza:
41%
Igaz, legyünk keresztények. Hiszen a keresztes népirtás, az inkvizíció, a tudósgyilkolás stb.. nagyon jó dolgok. Ellenben a sátánizmus számlájára mi írható fel? Nagyjából semmi. Leszámítva azt, hogy ők is hisznek a vallásos mesékben.
2013. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
47%

Igaz, legyünk keresztények. Hiszen a keresztes népirtás, az inkvizíció, a tudósgyilkolás stb.. nagyon jó dolgok. Ellenben a sátánizmus számlájára mi írható fel? Nagyjából semmi. Leszámítva azt, hogy ők is hisznek a vallásos mesékben.

Az egyetlen értelmes vallás az ateizmus. Nekünk Margitszigetre sem kell járnunk.

2013. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Már megint te? A múltkor még papnő voltál...:D
2013. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletesen egyetértek veled kérdező változtass!!
2013. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt az inkvizíciós marhaságot ! Minden épeszű ember tudja, hogy ezt nem keresztények csinálták, hanem az egyházba a hatalomért családi alapon bejutott nemesek illetve a nemesek kapcsolatai révén eszközölték ki, hogy a vetélytársat, ellenséget eltegyék lábalól. Az egyház és más függetlem szervezetek is megállapították, hogy ez közel sem volt olyan kegyetlen mint amilyen a közember vagy a mi fejünkben van.


Sajnos mi sem dicsekedhetünk fényesebb tetekkel :/ [link]


[link]


Néhány kollega túllött a célon :s


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 4. 11:18
 8/36 anonim válasza:

A jó cselekedetekhez nem kell kereszténynek lenni - és magukat kereszténynek valló személyek sem feltétlen cselekszenek jót.

Ami meg a Bibliát illeti, sátánisták számára valóban jó olvasmány, az Ószövetség kiváló útmutatókat nyújt állatáldozathoz több helyen is, pl.: "Járula azért Áron az oltárhoz, és megölé a borjút, a mely az övé, bűnért való áldozatul. Áron fiai pedig odavivék ő hozzá a vért, és ő bemártá az újját a vérbe, és tőn abból az oltár szarvaira, a többi vért pedig kiönté az oltár aljához. A kövérjét pedig és a veséket és a máj hártyáját elfüstölögteté a bűnért való áldozatból az oltáron, a mint az Úr parancsolta vala Mózesnek. A húst pedig és a bőrt tűzzel égeté meg a táboron kivül. Azután megölé az egészen égőáldozatot, Áron fiai pedig odavivék ő hozzá a vért, és ő elhinté azt az oltáron köröskörül. Az egészen égőáldozatot is odavivék hozzá darabonként, a fejével együtt, és elfüstölögteté az oltáron. És megmosá a belet és a lábszárakat, és elfüstölögteté az oltáron az egészen égőáldozattal egybe." És lehet olyan kedves sztorikat olvasni, mint pl.: "Felméne azután onnét Béthelbe; és mikor az úton felfelé méne, apró gyermekek jövének ki a városból, akik őt csúfolják vala, ezt mondván: Jőjj fel, kopasz, jőjj fel, kopasz! És hátratekintvén és meglátván őket, megátkozá őket az Úr nevében, és az erdőből két nőstény medve jövén ki, szétszaggata közülök negyvenkét gyermeket."

Ami engem illet, én ateista maradok, de vállalom veled a testvériséget, keresztény kérdező, mint ember az emberrel, ha ez neked megfelel.

2013. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nemolvastam végig de én ott abbahagytam hogy "Lehetnénk mi is keresztények." Megbocsájs már de én előbb lőném főbe magam, a depi a te problémád :P

Viszont ha te eddig tényleg sátánista voltál akkor egy telibe korruptált forrásból szedted az infót mert szép sok van abból is mára hála a kersztényeknek. Mellesleg én nemhagyom el a kellemes bemutatkozásbol és nem igen néznek depisnek + aki ugy néz vissza utána ahogy nekem nemtetszik akkor én otthagyom és le se szarom. Ijen a világ manapság :D

2013. aug. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
78%
Najó, tisztázzuk a dolgot. Tehát: vannak olyan emberek akik mindenkit utálnak, állatokat áldoznak, össze vannak firkálva, gyújtogatnak, és a barmok azt állítják hogy sátánisták. Nagy francokat! Ez nem sátánizmus! Ez ocsmányság! Ajánlom kedves kérdező, hogy olvasgasd egy picit ezeket: [link] [link] . A Valódi Sátánizmus nem arról szól amit te leírtál a kérdésedben. NEM NEM NEM NEM ÉS NEM akarok keresztény lenni, mivel már voltam az, és amikor volt valami gondom, problémám, vagy szorongtam, vagy valamit nem tudtam, SOHA és megismétlem SOHA nem kaptam SEMMILYEN segítséget, és választ SEM. Sátán viszont MINDIG segített nekem. Ennyit erről.
2013. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!