Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánista barátaim, ideje...

The Lizah Reloading kérdése:

Sátánista barátaim, ideje lenne elkezdeni változni picit! Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Sátánista barátaim ! Nagyon negatív a megítélésünk a normális emberek világában. Ideje lenne ezen változtatni.


Tapasztalatom szerint, Nagyon sok intelligens, értelmes, józan gondolkodású emberrel veszítjük el a kapcsolatot, pusztán mert sátánisták vagyunk és ezzel kiszorulunk, rengeteg világos meglátás, intelligens beszélgetéstől. Ez nem mehet így tovább ! Cselekedni kell.


Véleményem szerint némi style kiigazítás után, már partyképesek vagyunk a normális, értelmesebb réteggel is beszélgethetünk és komolyan vesznek minket. Először is, hagyni kellene azt, hogy mi sátánisták vagyunk. Ez olyan negatív, kellemetlen benyomást kelt az emberekben és depis emberekkel senki sem szeret kapcsolatot ápólni. Hagyni kéne ezt a sátános dolgot. A keresztények olyan kedveltek a normális emberek szemében : karitatív tevékenységek sorát végzik, ételt osztanak, ruhákat gyűjtenek gazdagoktól szegények javára, más embertásrsaink helyzetének javítására tesznek és nem állandóan fekete cuccokban járnak, idióta tetkók, meg gyerekes béna jelvényekkel telefírkálva a rucijuk, faluk meg cuccaik.

Lehetnénk mi is keresztények.Hagyhatnánk Sátánt is a fenébe, csak negatív érzelmekkel telítődök, minden áldozáson, amitől depis maradok, már unom szedni az antidepit a rengeteg sátánista barátnőimmel együtt. Nyitni kellene a jó felé is, hiszen ha jót sugárzól mások felé, Te is jó leszel. Lehetne olvasni a sátáni marhaságok helyett a Bibliát vagy járni hittanra, hogy megismerkedjünk azokkal az emberekkel, akiket útálunk, hogy ők hogyan gondolkodnak. Miért ilyenek ? Milyen a világmeglátásuk, mert ha nem ismerjük őket, könnyen törünk pálcát felettük. Ismerős ? :-D

Beállhatnánk mi is egy picit közéjük, hátha tanulunk tőlük valamit :-)

Elvégre amikor a végén Sátán győz, mindenki így ők is velünk együtt lesz a pokolban sátánista, így jó ha összebarizunk velük még időben, nem igaz ?


Egyszóval, hagyni kéne ezt a depis, pusztító, másokat útáló gyermekes marhaságot és el kellene kezdeni józanul gondolkozni.


Mit gondoltok testvéreim ?



2013. aug. 3. 22:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
38%

Igazad van, legyünk keresztények,erőszakoljuk rá mindenkire ezt a vallást.

Égessünk máglyán embereket.

Indítsunk keresztesháborút...

:P

2013. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 MissLawliet ***** válasza:

figyelj ide te önjelölt papnő

ne merd magad sátánistának nevezni,mert azt sem tudod,mit jelent az.

akik állatokat áldoznak,azok az ördögimádó elmebeteg szekta tagjai, és semmi közük a Spirituális Sátánistákhoz

Sátán számára a gyermekek és az állatok szentek,és undorodik azoktól,akik bántják őket

és még te akartál Démont idézni

te szánalmas bolond

menj csak kereszténynek, az sokkal inkább neked való, Sátánnak nem kellenek az ilyenek,mint te, akik így mocskolják be az Ő nevét

2013. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

"akik állatokat áldoznak,azok az ördögimádó elmebeteg szekta tagjai, és semmi közük a Spirituális Sátánistákhoz

Sátán számára a gyermekek és az állatok szentek,és undorodik azoktól,akik bántják őket "e


Egszerűen nem igaz amit írsz " [link] A banda énekese egy alkalommal beismerte, hogy mókusokat és más rágcsálókat szokott elevenen elégetni áldozatképpen.

2013. aug. 8. 21:34
 14/36 MissLawliet ***** válasza:

de igen,igaz,amit írok

én Spirituális Sátánistaként tisztában vagyok a vallásunkkal,bárki bármit nyilatkozott

és ismerem Sátánt, igen, ismerem, és nagyon jól tudom,mennyire szereti az állatokat,az én kutyám is nagyon szereti Őt,neked viszont gőzöd sincs semmiről

javaslom,előbb tájékozódj


[link]

2013. aug. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Kedves MissLawliet, lehet még nem lettél beavatva olyan szintre :-)


Nem baj, jó munkát a testvériségben.

2013. aug. 9. 09:08
 16/36 anonim ***** válasza:

MissLawliet van igaza!

Akikről te beszélsz azok a szektás ördög imádok.

Ajánlom tanulmányozd ezt a szöveget: [link]

2013. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 MissLawliet ***** válasza:

kérdező!


örülnél, ha neked olyan kapcsolatod lenne Sátánnal, mint nekem

2013. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiszem hogy te arról a sátánizmusról beszélsz ami az igazi, gratulálok az áldozatsághoz... amúgy meg ha téged a sátánizmus a depivel köt össze akkor nálad nincs valami rendben, és felsőbb hatalmú keresztényeket nem veszed észre, barátom, előtted rózsaszín köd van mert addig szép és oké hogy segítenek a szegényeknek az agyafúrtabb fele tudja hogy ez csak álcázásnak kell a többi, hogy fejezzem ki magam nyugodtan... helytelen cselekedetnek
2013. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Robert Thorne ***** válasza:
Egy valamit mondok: sátánista vagyok, illetve "hivatalosan" nem, de Sátán a teremtőm, és ha meglátok egy ilyen "embert", aki állatokat áldoz fel, azt hideg vérrel megkínzom. Mert ezek nem sátánisták, csak egy gyerekes semmirekellő mocskok, akik elsötétítik a vallásunkat. Elítélem ezeket az embereket.
2013. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Szerintem gondoljátok újra.
2013. aug. 13. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!