Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetek tudat alatt jövőbe látó?

Lehetek tudat alatt jövőbe látó?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy megtaláltam egy dvd tokot, és megnéztem benne van-e a film.A film nem volt benne, és arra gondoltam hogy milyen jó lenne megnézni...Nem is foglalkoztam vele, és amikor bekapcsoltam egy néhány órával később a tv-t az a film ment benne.Nem is tudtam hogy fog ez menni, de ez ment..Többször volt olyan is hogy arra gondoltam vajon a rokonaim áthívnak-e minket júliusban egy kerti partyra, és nem sokkal később csörgött a telefon, hogy kerti party lesz náluk? Ez most jóslás vagy nem? Vagy valamilyen mágia??

#ezotéria #mágia #jóslás #tudatalatti jövőe látás
2013. júl. 8. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A jövőbe látás esélye 4%.


Amúgy meg szinte végtelen alternatív jövő létezik, szóval kétlem.

2013. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
Szerintem ez az eset a telepátiával függ össze, párhuzamos időben egyik fél vette a másik fél gondolatát,és a rezgésszámok időben találkoztak.Ha erősen gondolunk valakire,vagy valamire, előidézzük az eseményt.Ezért van az, hogy a bio mezőben gyorsan terjed az információ a gondolat útján, a szellem jelentőségét ez bizonyítja.Birtokában vagyunk a teremtő bölcs erejének, akaratának, részünk van az ő nagyságában, és gondolat útján is tudunk teremteni, ez a szellemi erősségünk.
2013. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 default. válasza:
azt a ku.rv@, hogy te mekkora gyökér vagy Edit.
2013. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 default. válasza:
egyébként meg gondolj már bele (kérdező), a szabad akarat már önmagában kizárja, hogy a jövőbe láthass. egy hét múlva dönthetek úgy is, hogy eszem egy szendvicset, meg úgy is, hogy nem. akkor hogy láthatnád a jövőt ? ahogy már írták itt, végtelen számú alternatíva létezik a jövőre, sőt, helytől függően végtelenszer végtelen.
2013. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!