Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Másnak is szimpatikus a...

Másnak is szimpatikus a Spirituális Sátánizmus?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
nem!
2013. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért nem??? Szerintem nagyszerű :D
2013. okt. 7. 18:56
 3/29 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az a sátánizmus? nem értem vagy egyáltalán mik a feltételek? ez vami szekta? nem hiszek istenben,sátánba.De szívesen belépnék a szektába. hol kell jelentkezni? DDDD
2013. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mi a retek az a spirituális sátánizmus?
2013. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%
de itt pont h a sátán segít a spirituális fejlődésben.. viszont én olyan történeteket hallottam, h sátánisták meg akartak ölni gyerekeket, mert oda mentek sátorozni ahol ők szokat nyaralni.. a szüleik keresztények voltak, és mikor megtudták h hova mentek, mindenki imátkozott értük.. a sátánisták mikor oda akartak menni fényes lényeket láttak és ind elfutottak..
2013. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
XDXD Utolsó hát ez nagyon izgalmas történet, csak kár, hogy egy nagy baromság. Annyit mondok, hogy ez messze nem az, amit az emberek köztudatban Sátánizmusként ismernek, magyar forrás a Spirits of Eridu című honlapon található.
2013. okt. 7. 19:10
 7/29 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván gyerekeket akartak ölni, amikor egyik alaptan, hogy a gyerekek és az állatok mennyire fontosak, tehát az állatáldozás és hasonló undorító dolgok mind tiltottak és utálatosak. Ha gyerekgyilkosságokról akarsz mesélni miért nem említed a drága keresztények szent könyvének több passzusát, pl. az Egyiptomi elsőszülöttek...stb :D
2013. okt. 7. 19:13
 8/29 anonim ***** válasza:
3-as vagyok utána néztem ennek a sátánizmusnak és igaza van a kérdezőnek.De ezek elenére én nem tudnék megbízni az ördögbe. nekem ahhoz hogy higgyek valamiben sziklaszilárd bizonyítékok, kell h igen az létezik és nemcsak egy újabb mesehős rajzfilmfigura valamelyik regényből. DDD [link]
2013. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az meg mi a f...sz
2013. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A spirits of eriduról csak annyit, h egy sátánista mondta h az az oldal azért van h megmutassák h ők nem is rossz emberek, pedig mindenkit átkoznak.. és kinek hisztek? Egy weboldalnak, vagy egy igazi sátánistának?
2013. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!