Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Másnak is szimpatikus a...

Másnak is szimpatikus a Spirituális Sátánizmus?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 18:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ha az az, amire én gondolok, akkor igen, szimpatikus vonásai vannak, de némely állítólag sátánista főakárkik részéről akkora gyűlöletet láttam pl. a keresztények felé... S ez nekem mindig visszatetsző. Ahogy a keresztények gyűlölete mások felé ugyanúgy az. Az ilyen elvagyok hedonistán és egészséges önzésben, de nem utálok más csoportokat nyakra-főre hozzáállás az, amivel már-már azonosulni tudok.

A Sátán maga mint mitológiai alak (nem amit szimbolizál, bármi is az) mindig is szimpatikus volt, egy tökös ex-angyal, nem egy báb, nagyon helyes.

2013. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Persze nyilván a New Age-s, nyakra főre szeretetet hirdető irányzatok nagyon is rendben vannak ugye?? Aztán a keresztény Isten, aki szintén ezt hirdeti, mégis egy irgalmatlan mocskos helyre száműzné azokat, akik valamely okból a rengeteg vallási irányzat közül más felé fordult bizonyos okokból. Sok ilyen szereteten alapuló vallást láttam, és tanulmányoztam és rájöttem valamire..talán azok, akik kimondják, hogy igenis gyűlölni is kell és szabad, valamint azon aki átvert és bemocskolt igenis visszavághatunk annak így vagy úgy, azok talán sokkal valósabban értik, tapasztalják és gyakorolják az ún. szeretet azokon, akik erre érdemesek. És ez valóban így is van. Gyűlölni csak két fajta embert lehet igazán..akit valaha szerettünk tiszta szívből, de elárult..illetve azt, és azokat..legyen az csoport, vagy szekta, vallási irányzat, akik a saját mocskokat úgy adják elő, mintha az volna az egyetlen és elnyomóként áldozatnak mutatják be magukat és folyton nyomatékosítják is ezt..

Ilyen ingerszegényként, valamint tapasztalatlanként nem hinném, hogy bárkinek joga lenne ítélkezni akár a valódi Sátánizmus lényegéről, akár a mozgatórugóiról..

2013. okt. 7. 22:41
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

"Persze nyilván a New Age-s, nyakra főre szeretetet hirdető irányzatok nagyon is rendben vannak ugye??"


Nem, nincsenek rendben. De ettől még nem lesz rendben ez a spirituális izé sem, amin Te erőlködsz.


"Aztán a keresztény Isten, aki szintén ezt hirdeti, mégis egy ..."


Na igen, az sem jobb a Deákné vásznánál... De miért érzed azt, hogy neked feltétlenül fontos valami elvakult, beteg vallási irányzat követőjének lenned? Anélkül nem találod szépnek, élhetőnek, érdekesnek ezt a világot?

2013. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem!


Mivel ez is egy istenhit a sok közül.

Bosszúállásra tanít.

Kizárolagosságát hirdeti és uszít más vallások ellen!

2013. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
Nekem szimpatikus tobb okbol is, de ha nem gond egyiket se reszletezne'm. :D
2013. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre h mindkét válás elítéli a másikat, a muzulmán válásrol nemis beszélve Pl. a két, válás olyan mint a pepsi és a coca mindkettő elítéli a másikat.De mégsem tudok választani a kettő között a muzulmán válás pedig a fanta. +pont a fantának mert felüdülés a két válásból. :D
2013. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem, mert már kinőttem a serdülőkorból.
2013. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 balkalolka ***** válasza:
Hatalmas ugrás lenne az emberiség fejlődése szempontjából ha a vallásosságot, a vakhitet betegségként kezelnénk végre. Egyik vallás sem visz a jövőbe, mind-mind mesemankó hülyefelnőtteknek.
2013. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
61%
Mióta anyósommal élek kezd érdekelni. ;)
2013. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
100%
Igen, viszont a Spirit of Eridu nevű ezzel foglalkozó oldal ahonnan a magyar "spirituális sátánisták" nagy része szerzi tudását, csupán féligazságok, önellentmondások, és hülyeségek halmaza. Szokott lenni hasznos információ, viszont van hogy már a következő oldal ellentmond vele.
2013. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!