Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket is leállítanának a...

Titeket is leállítanának a szüleitek a további fogyásról?

Figyelt kérdés

170/86 voltam, jelenleg 74 kg vagyok. Tudom, hogy ez nagy változás, látszik is rendesen, na de azért még korán sem ideális testsúly! Csodálkoztam most ezen a beszóláson szüleimtől, mert tényleg örültek, hogy egészséges életmódra álltam rá és most mikor otthon voltam karácsonykor, kaptam egy ilyet, hogy lassan azért abba lehet hagyni és nem kell túlzásba esni. Még minimum 10 kg-tól szeretnék megszabadulni ÉS formásodni szeretnék, de egyelőre még a zsírnak kell lemennie. Karácsonyra is jégkorit kaptam, jobban szeretem az idénysportokat, mint a teremben tölteni az időmet. Otthon is nagyon megértőek voltak, anyukám is segített mindenben, ehettem külön párolt halat brokkolival, rizzsel, ők meg ették a rántott pontyot rizzsel, majonézes kukoricával, nem volt belőle probléma. Volt lisztmentes csokitorta 85%-os csokiból stb, ezekből is ettem, tehát nem egy elvakult null ch-s, null zsíros diétára váltottam nonstop edzőteremmel, csak egy értelmes és egészséges életmódra váltottam.

Azon már túl vagyok, hogy barátnők féltékenyek rá, hogy sikerült, de hogy a saját családod mondja azt, hogy már elég? Értem, hogy nagy változás, de korántsem esek még a jó kategóriába, van még bőven fogynivaló és formálódnivaló is...


Bocsi a hosszú kifejtésért!:)


Nektek volt ilyen?



#diéta #otthon #szülő #sikeres diéta
2012. dec. 30. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is azt mondták, hogy nem kéne tovább fogynom, sőt, híznom kellene.

Az első részével egyetértek (nem kell fogyni), a másodikkal nem (eszemben sincs hízni).

Azért jó tudni, hogy odafigyelnek, és aggódnak - ez mutatja, hogy törődnek velem.

27/N

2012. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen nekem is volt ilyen..mondjuk nekem akkor volt mikor a 173 cm magasságomhoz voltam 53 kg..:D (84-ről indultam) most viszont nyár óta híztam 10 kilót most 63 vagyok,de szeretnék visszafogyni kb 56-58 ra.:) gratula neked is és kitartás!
2012. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
én azt mondanám, hogy még 20 is lemehet, akkor se leszel anorexiás, csak szép vékony, modellalakod lesz :) nem értem a szüleid. ráadásul csak 10-et akarsz fogyni..
2012. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

gondolom attól félnek hogy a túl sok fogyás legyengíti a szervezetet.lehet hogy ők régimódiak a szépségideállal kapcsolatban. lehet hogy nekik a teltebb alkat tetszik. viszont fontos nekik az egészséged, tehát belementek abba hogy fitnesskaját egyél.tehát nem azt akarják hogy kövér legyél hanem hogy "teltkarcsú".

szerintem menj el orvoshoz, kérdd ki a tanácsát hány kiló lenne nálad az ideális, aztán mondd meg anyukádéknak. köss velük alkut: ha támogatnak, akkor te megígéred, hogy az "álomsúlyod" alá nem mész, havi 2 kilónál többet nem adsz le.

2013. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!