Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikeres inszemes anyukák!...

Sikeres inszemes anyukák! Inszem után mennyi ideig érdemes otthon maradni?

Figyelt kérdés
1,5 éves sikertelen próbálkozás után jövő hónapban lesz az első inszemem. Napi 10-12 órát vagyok a munkahelyemen és nagyon stresszes. Félek, hogy ez befolyásolja azt, hogy nem sikerül teherbe esnem.
2009. márc. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged írasd ki magad táppénzre.
2009. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz ez a kérdés. Ha valóban ennyire megterhelő a munkahwelyed, akkor lehet, hogy jó lenne otthon maradnod a tesztelésig.

DE. ha otthon maradsz, akkor csak ezen agyalsz majd, hogy -jaj-vajon-sikerült-e, és tapasztalataim szerint ez a siker ellen dolgozik.

Én nem maradtam otthon, másnap már mentem dolgozni. Igaz, irodai meló, bár néha én is plafonon vagyok.


Mit dolgozol?

2009. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első inszem után 2 napot voltam otthon,és nem sikerült a baba.A második inszemnél csak aznap pihiztem,mert nagyon fájt mindkét oldalamon a petefészkem.Közben elkezdtük a lakásfelújítást és azt csináltuk,ráadásul dolgoztam is,és sikerült a baba!most 9,5 hónapos!Szerintem nincs összfüggés.De neked kell érezni,hogy szeretnél-e dolgozni vagy sem.Ja,és az én munkahelyem is elég stresszes!
2009. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!