Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet tenni, ha valakin...

Mit lehet tenni, ha valakin rontás van, megpróbálták levenni, de ez sem segített? Csak olyan válaszoljon, aki jártas a témában, aki csak szórakozna, menjen máshová.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 19:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Pontosan itt kezdődik az unintelligencia, hogy olyan oldalra írogatsz, ahol pont ilyen jellegű kérdések vannak. Ha ez nem érdekel, mit keresel itt? Nem a szkeptikusok oldalára írtam, mert bennem pont van annyi intelligencia, hogy nem szólogatok be még ilyen szűklátókörű trolloknak sem. Az a te dolgod miben hiszel, akkor szórakozz azokon az oldalakon. De én is hülye vagyok, hogy egy magát intelligensnek kikiáltó(öndicséret büdös) nagy bunkó provokátora fecsérlem a drága időmet, úgyhogy kímélj meg a társaságodtól!!!
2013. dec. 23. 12:56
 12/14 A kérdező kommentje:
+r
2013. dec. 23. 12:57
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Igen, és az is a fene nagy intelligenciaszintedhez tartozik, hogy egy ilyen büdös bunkóval leállsz vitatkozni egy töksületlen témában, igaz? :)


Bocs, hogy segíteni akartam. Látom, az übermagas intelligenciádhoz se humorérzék, se az irónia ismerete nem párosult.


Viszont azt látom, hogy neked bárki bármit írhat, akár ezós, akár tudományos szempontból, az egyik se jó neked. Akkor minek jöttél ide, csak szimplán kötözködni, ugye? :)

2013. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán túl erős a rontás ami rajta van és a leszedésébe nem fektettetek elég energiát a megtörésére
2014. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!