Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki segítsen tegnap mentem...

Katsumiko kérdése:

Valaki segítsen tegnap mentem a folyosón és úgy éreztem mintha valami/valaki megharapott volna! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 20:33
1 2
 11/19 anonim válasza:
ird le bovebben ,hogy mi tortent ,valaszolj az elottem leirt kerdesekre,ugy talan meg lehet magyarazni ,hogy mi tortent
2013. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
ird le bovebben ,hogy mi tortent ,valaszolj az elottem leirt kerdesekre,ugy talan meg lehet magyarazni ,hogy mi tortent :)
2013. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nyakon.

Van nyoma olyan 3masodpercig tartott nem volt ott senki es ez volt az elso harapas

2013. dec. 30. 23:29
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetanusz injekció, ha 5 éven belül nem kaptál
2013. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én véletlenül éjszaka seggbeharaptam magam.
2014. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nyilván csak tapintási hallucinációt éltél át. A szomatikus vagy tapintási hallucinációk esetén olyan különös fizikai érzéseket él meg a beteg, mint az égés, bizsergés, vagy teste formájának, méreteinek megváltozása.
2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utolsó. A test formájának és méretének megváltozása kicsit extrémnek hangzik. Hogy érted? Spontán, alapjáraton előfordulhat?

Kedves kérdező. Azt megkérdezhetem, hogy férfi vagy-e, vagy nő? Mert ha netán nő, akkor én inkább vámpirikus behatásokra gyanakodnék. Kivéve, ha férfi vagy. Ekkor viszont a szivárvány színeiben pompázó vámpírfajzatok támadhatnak meg. De mivel azokat észre vetted volna, nem lehettek.

Komolyra fordítva a szót. Éreztél lábzsibbadást az elmúlt 3 hétben?

A közérzeted milyen, rosszabb, mint a harapás előtt?

Nem zavar jobban a fény, mint előtte?

Nem alakult ki egyfajta undor, vagy allergiás reakció a fokhagymát tartalmazó ételekkel szemben?

Voltál mostanában templomban? Nem érezted kellemetlenül magad?

Nem kezded egyre jobban kívánni a sok vasat tartalmazó, mindenekelőtt vörös gyümölcsök levét? pl. gránátalma?

Ha a fenti kérdések nagy részére NEM-mel válaszolsz, akkor nincs probléma, valószínűleg elfelejted az egészet. Ellenkező esetben jobb ha gyorsan megnézed magad a tükörben, és ha látszol, akkor megismételni a nézegetést naponta. Amikor kóros láthatatlanságot kezdessz tapasztalni, ajánlom, hogy keress fel egy hozzáértő szakembert, mert én nem tudok segíteni.

Üdv: B ügynök

2014. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az osszes valasz igen es no vok koxonom h kommenteltel
2014. jan. 5. 20:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt mondod megmaradt a nyoma?
2014. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!