Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valaki aki már kinyito...

Van itt valaki aki már kinyitotta a 3. szemét? Vagy aki már próbálta az asztrál projekciót? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 00:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%

Nekem sikerült kinyitnom a harmadikat.

'86-ban, közvetlenül azután, hogy elköltöztünk Pripjatyból.

2014. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Shai-Hulud ***** válasza:
47%

Én a másodikat nyitottam ki.

Nálam ez is igen nagy dolog, mert küklopsz vagyok.

2014. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező legalább annyira fogyatékos mint a válaszolók. Miért vársz komoly választ kedves kérdező?
2014. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
70%
Miért lenne a kérdés "fogyatékos"? Ez egy valós dolog, és ti vagytok mind tudatlanok, és földhözragadtak. Nem bírtok a kézzelfogható dolgokon túl látni, szerintem ez nagyobb fogyatékosság:) Amúgy több éves gyakorlatokkal sikerülhet, tanfolyamok is vannak, de nagyon veszélyes. Amúgy ez egy elég tág fogalom hogy "harmadik szem", gyakran a tudat alattid kivetüléseit érzed valósnak. Ha más dimenziókat is éreznél (szellemek), azt úgy kell elképzelni mintha látomás szerű árnyakat látnál. Sokkal érzékenyebb lennél és éreznéd más emberek hangulatát, érzéseit. De közel sem annyira izgalmas mint ami gyakran filmekben van, vagy az interneten olvasható. Lényegében inkább rémítő, összezavarodna az illető főleg akkor ha saját érzelmei tudatában sincs. Gyakran rémálmok gyötörnének, mert próbálnak üzenni a más dimenziókból. Egyfajta csatornává válnál a látható és nem látható világok között. A végére már nem tudnád, hogy ami történik az a valóság vagy csak képzeled.
2014. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

ez nem cél hanem eredmény kell hogy legyen.


Azok akiknél ez cél leggyakrabban a diliházban kötnek ki...


Ésszel tovább érsz!

2014. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok fogyatékos sem buta, olvassatok utána :D de egyébként jókat röhögtem a hozzászólásokon xDD
2014. febr. 4. 01:31
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
és hol lehet utánaolvasni, hogy nem vagy fogyatékos és buta? :D
2014. febr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat vártam és nem a ti hülyeségeiteket , ha nem tudjátok hogy miről van szó akkor minek írtok? o.O arra válaszoljatok amihez értetek vagy fogalmatok van róla hogy mi az, amúgy meg én se beszélek veled így, kérlek te is add meg a kellő tiszteletet nekem :)
2014. febr. 4. 08:03
 19/23 Ráhel11 ***** válasza:

Szia!


Ki lehet nyitni a harmadik szemet, igen, akár egy reiki1 behangolással. A harmadik szem kinyitása nem azt jelenti, hogy mindenképpen médiummá válsz, hanem hogy egyre intuitívabb leszel, egyre inkább a rendeltetésed szerint éled az életedet. Médium akkor válhat belőled, ha azt az utad választod. Tudatosan. vagyis azzá akarsz válni, miután a harmadik szemmel kapcsolatos élményeid megindultak.


A testen kívüli lét nem egy nagy vaszisztdasz, sima meditációval is megoldható.


Ráhel11

2014. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én voltam pár évig "nyitott", de nem olvastam utána, miféle, azt mondták, médium, ott nem lévő tárgyakat és lényeket láttam, sokszor volt lidércnyomásom, sokszor ébredtem bénultan és voltam körülvéve nagyon félelmetes lényekkel, kísértettek, látomásaim voltak, alvás helyett hegyet másztam de szerencsére hogy évekig nem foglalkoztam vele és elmúlt.
2014. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!