Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valaki aki már kinyito...

Van itt valaki aki már kinyitotta a 3. szemét? Vagy aki már próbálta az asztrál projekciót? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 00:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :)
2014. febr. 8. 03:43
 22/23 Ráhel11 ***** válasza:

Szia!


Az ember egyébként nyitottan születik, és legkésőbb 17-18 évesen bezárul a harmadik szem. Az, hogy rémísztő dolgokat láttál, azt jelenti, hogy sokszor félsz. Mindig a hozzád hasonló rezgésű dolgok találnak meg. A ronda dolgok azért rondák, mert ők is félnek. Ha újra kezdődik, tudom, fura, de a gondolatban öltöztesd őket jelmezbe! Bohócnak, vagy rózsaszín tütüs balerinának. Azonnal el fognak tűnni. Nem bírják a jókedvet. :D :D :D


És utána jöhetnek a vidám dolgok, mondjuk, a kicsi örömangyalkák, akik egész napra fel tudják dobni a hangulatot, mert arik, aprók, és mindig van bennük hajlam a játékra...


Olvass Doreen Virtue-t.


Üdv:


Ráhel11

2014. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
érdekes amit mondtál :D 18 vagyok de nem tudom elképzelni hogy "nyitott" lennék vagy voltam valaha is. Ezek szerint ha mondjuk pánikbeteg vagyok akkor az is egyfajta érzékelés vagy minden amitől félünk?
2014. febr. 11. 02:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!