Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El vagyok átkozva?

El vagyok átkozva?

Figyelt kérdés
Általában egy pozitív személyiség vagyok, vagy ha valami negatív ér akkor mindig próbálok túllendülni rajta és pozitívan látni a dolgokat, de úgy érzem, hogy az utóbbi időben annyi rossz dolog ért, hogy már nem tudok boldog lenni és beleragadtam ebbe! Semmi nem úgy alakul ahogy elterveztem, semmi jó dolog nem ér már elég régóta. Lehetséges, hogy elvagyok átkozva? Nem tudom, hogy hiszek-e az ilyen dolgokban, de már nem tudom hova tenni ezt a sok rossz dolgot!

2014. febr. 11. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek mit kívántál, kivel mit csináltál, kiről mit beszéltél titkon.
2014. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak ilyen időszakai, erre mondják, hogy a baj nem jár egyedül, egyszer fent, egyszer lent.

Amikor már szinte elviselhetetlen a sok rossz, akkor jön majd a fellendülés, légy pozitív, várd a jót és majd eljön az is.

2014. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a rossz dolgok jönnek, már vagy hat éve.
2014. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elátkozva mindenkinek vannak rossz napjai.
2014. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak más tünetei is vannak. Ami sokkal valószínűbb hogy elakadtál érzelmileg vagy mentálisan. Ezen kell váltztatni
2014. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy elátkozva! :O

Mindenki érzett már így. Nem vagy elátkozva,hidd el! :)

És nem vagy egyedül ezzel az érzéssel.

Túl leszel rajta,csak adj az egész helyzetnek egy kis időt.

2014. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha negatív ér,akkor van benne még másik személy is.Régen én is megtaláltam benne a jót,ez stimmel,de ne legyél áldozat.


Ha rosszat tettek veled,add vissza.


A keresztény vallás arra manipulál légy áldozat és hagyd magad.Ne hagyd magad.Jézus sem ezt mondta,csak a papok .


Elátkozva akkor leszel,ha nem mutatod meg a rossz rád küldőjének,hogy hol van a saját határa.Nem tudom érted e mit mondok.


A keresztények igazából azt mondják,csak a bosszú a nagyon gonosz.Persze a rosszat,aki kezdi az nem,azt Isten megbocsájtja,de a bosszút jujuj azt nem,az nagyon csúnya.Nézd meg a kereszténység arra nevel légy áldozat,h kihasználhassanak.


De ezt nem Isten mondta,ezt csak az ember!

2014. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez csak egy karmikus hullámvölgy mindenkivel megesik, de pár hónaptól 1-2 évig is tarthat.

az ember egyszer fent van egyszer lent..

amíg fent van, azt nem veszi észre csak akkor amikor már nincs fent.. de majd elmúlik ez a rossz időszak, ha nem veszed magadra és nincs extrém rossz karmád.

Amúgy ne csak a negatív dolgokat viseld el, találj olyan helyzetet/segitést ami vidámságot ad másoknak, akkor te is boldogabb leszel a sötét idökben, esetleg még imádkozz is jó formáért, szabadságért, vidámságért, szépségér, erőért, intuicióért ihletért ugyanis ezek mindig aktivak amikor "fent" vagy.

2014. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg igazatok van ! Csak tényleg már vicc kategória az életem mostanában, hogy TÉNYLEG SEMMI nem úgy alakul ahogy eltervezem és teljesen az ellentettje következik be és úgy érzem soha nem fogok ebből kikeveredni! De remélem ez tényleg csak egy hullámvölgy és nemsokára vége :)
2014. febr. 12. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Kötés érzékelhető rajtad, az húz mindíg vissza. Üdv
2014. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!