Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szakítottunk barátnőmmel,...

Szakítottunk barátnőmmel, sajnos én ebbe nem tudok beletörődni, ezért szeretnék igénybe venni szerelmi kötést. Ki tud ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne tanácsoljátok hogy hagyjam őt, meg hülyeség a kötés, szükségem van arra a lányra, úgyhogy kérem csak az szóljon hozzá aki tud segíteni. Leginkább Hajdú - Bihari (mágus, jós) érdekelne, de ha online tud segíteni az is megfelel. De mindenképp olyan kellene akinek a mágiája már sikerült többeknél. Illetve az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat is megírhatnátok.

2014. máj. 29. 16:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
16%

19:06-os vagyok. A szerelmi kötés attól még szerelmi kötés. NE HASZNÁLD! Belepiszkálsz a természet rendébe, megkötöd a másik szabad akaratát, és ezért a természet ezt "megbosszulja" rajtad! Érted? Felfogod, hogy ennek milyen következményei lehetnek?!

Ne haragudj az agresszív hangnemért, de óva intek mindenkit a szerelmi kötésektől...

Megértem, hogy nehéz a szakítás, meg biztos szereted még, de próbáld meg inkább normális, hétköznapi módon visszahódítani. Beszélj vele, próbáltál már?

2014. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Golan Trevize ***** válasza:

A szerelmi kötéssel nem adsz új esélyt.

NEm fognak az érzései megváltozni, csak magadhoz láncolod.


Én nem tudnék egy olyan emberrel együtt lenni, akiről tudom, hogy igazából nem szeret.

2014. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy neked szükséged van a lányra, de neki nincs rád n egyébként is, aki férfi létére ilyen mágikus baromságokban hisz, az biztosan meleg, úgyhogy jobb is így.
2014. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

"Szeretném ha a kötéssel egy új esélyt adna nekünk, aztán pedig a hibáimból tanulva, úgy viselkednék ahogy kellett volna."

Csakhogy ez itt a való élet, cimbi. Itt a Ctrl+Z nem műkszik. Egyetlen esélyed van, akkor kell jól csinálni.

2014. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy hallgass a 9. hozzászólóra!
2014. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#23

Természetesen mindenki annak a felkérésnek tett eleget, hogy írjunk a tapasztalatainkról !!!!!!!!!!!!!!!!

2014. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#25

Nem igaz, hogy mindig csak egy esélyt ad az élet.


De amúgy szerintem is csak állati nagy szívás ez a megkötősdi.


Tisztelt Kérdező!

Keresd a nehezebb utat!

Keresd ugyanilyen elszántsággal azokat a lehetőségeket, hogy hogyan tudnál MAGABIZTOSABB lenni !

Hogy ilyen praktikák nélkül is tudd magad csodálatosan érezni !

És HOSSZÚ TÁVON !

Sok-sok lehetőség van, csak hát azok fárasztóbbak.


Kezdj el felnőni.

2014. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is halgass a #9-re.

Vagy járj utána, hogy miért is nem tudsz belenyugodni a szakításba. (Figyelem, bátorságot és kitartást igényel!!!)

Vagy korrekt módon próbálj esélyhez jutni.

2014. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
41%
Érdekes, hogy egy jó pszichiáter száma senkinek sem jutott eszébe. Pedig láthatólag a fiatalembernek erre volna szüksége.
2014. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!