Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szakítottunk barátnőmmel,...

Szakítottunk barátnőmmel, sajnos én ebbe nem tudok beletörődni, ezért szeretnék igénybe venni szerelmi kötést. Ki tud ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne tanácsoljátok hogy hagyjam őt, meg hülyeség a kötés, szükségem van arra a lányra, úgyhogy kérem csak az szóljon hozzá aki tud segíteni. Leginkább Hajdú - Bihari (mágus, jós) érdekelne, de ha online tud segíteni az is megfelel. De mindenképp olyan kellene akinek a mágiája már sikerült többeknél. Illetve az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat is megírhatnátok.

2014. máj. 29. 16:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Légyszíves csak azok akik tényleg érdemben hozzá tudnak szólni :( 28 vagyok.
2014. máj. 29. 17:36
 12/29 anonim ***** válasza:
14%
Üdv a felnőttek világában. Nem minden úgy van ahogy szeretnénk, most már nem vághatod magad hanyat hisztiszve mind régen. Ja akkor már mindenki gondolkozzon úgy ahogyan te... Hát mégy szerencse hogy elhagyod, mert egy saját ötlete se lehetnek akkor jönnél olyan kérdéssel, miért nem azt csinálja, teszi amit én akarok, hanem amit ő.
2014. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te minden porcikáddal akarod, na de mi van vele? Ő akar-e? Ő nem fog kiszeretni belőled? Amire nagy is az esély mert szerintem már nem is szeret ha van más valakije.
2014. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%
Orbitális kamu. Olyan 28 éves férfi még Hajdú - Biharban se létezik, aki hisz az efféle baromságokban.
2014. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

[link]


Egy életre. Nem kell ide magic, a tudományban kell hinni.

2014. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%
Férfi létedre ilyen badarsággal foglalkozol? Szégyen, mélységes szégyen.
2014. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

De jól van, tegyük fel, hogy nem kamu. Téged hagytak ott, tehát valamit nem jól csináltál. Ezek után nem, hogy tanulnál a hibádból, hanem mindenféle furmánnyal akarod magadhoz láncolni? Gondolj csak bele! Ahányszor csak ránéznél, tudnád, hogy nem azért van veled, mert szeret, hanem azért, mert voltál olyan galád, hogy megfosztva őt az akaratától...

Á, hagyjuk.

2014. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
0%
Nem kell feltételezni semmit, mert egyértelműen kamu a kérdés, tényleg ennyire hülyék vagytok?
2014. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%

Ha komoly a kérdés akkor... A szerelmi kötés sötét mágia, ami Rád fog visszaütni. Minden szerelmi kötésnek az a vége, hogy aki megköttette, az szakít a megkötöttel. Valószínűleg pont így üt vissza. Lehet, Te most úgy gondolod, életed végéig szeretnéd, soha nem hagynád el, bla-bla-bla. Egy idő után nem így fogod gondolni. Hallottam olyanról, hogy a megkötött teljesen kifordult magáról, idegrohamai voltak, valószínűleg a lelke harcolt a kötés ellen. Olyanról is hallottam, hogy a megkötött egyszerűen a másik idegeire ment a piócáskodásával, a tapadásával, az ellenőrizgetésével, így végül abból is szakítás lett. Olyanról is tudok, hogy a megkötött nem viselte el a szakítást, és öngyilkos lett. Volt, hogy az, aki megkötötte a másikat, nem volt képes elviselni a tényt, hogy a megkötött kényszerből van vele, és beleőrült.

Ezt szeretnéd tenni azzal a lánnyal, akit szeretsz? Képes lennél úgy együtt lenni vele, hogy tudod, hogy ő igazából nem szeret Téged? Ráadásul nem csak vele cseszel ki, hanem Magaddal is.

2014. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szeretném ha a kötéssel egy új esélyt adna nekünk, aztán pedig a hibáimból tanulva, úgy viselkednék ahogy kellett volna. Csak kapjam meg az esélyt. Értitek? Egy elkeseredett férfi vagyok, aki hiányolja a szerelmét :(
2014. máj. 29. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!