Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy olyan kötésféleség,...

Van egy olyan kötésféleség, hogy a nők menstruációs vérüket és egy szőrszálat (a nemiszervükről) elesütnek/főznek/stb. ételbe és az adott férfivel megetetik, akkor egész életükön át kötődnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam... Van ilyen? És ez tényleg így működik? Mennyire hatásos, és mindkét fél kötődik egymáshoz vagy csak a férfi a nőhöz? (csak kíváncsiságból :))

2014. júl. 15. 11:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%

Igen létezik ez egy régi magyar babona, hogy működik-e még nem próbáltam ki :D (általában a személyes varázsom elegendőnek bizonyult a kiszemeltemnél :) )

Te is kötődsz majd hozzá úgy mint ő te hozzád kipróbálhatod baja nem lesz tőle senkinek (csak undi :) )

2014. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Najó, komolya. Nem vagytok normálisak az biztos. :)

És ezt minden rosszindulat nélkül mondom :D

2014. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
guszta
2014. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Első: Köszi a választ. :) És a te saját "mágiád" milyen? :D

Második: Írtam, hogy csak kíváncsiságból... nem értelek. Normális válaszokat kértem, nem olyat, hogy nem vagyok normális. Írtam, hogy ki akarom próbálni? :D És én is minden rosszindulat nélkül válaszolok. ;)

2014. júl. 15. 11:37
 5/31 anonim ***** válasza:

Nincs, ez hülyeség, ráadásul meglehetősen gusztustalan.


2014 van, nem kéne már ilyen bárgyú, öreg babonákkal foglalkozni.

2014. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És attól még, hogy öreg babona... nem lehet rákérdezni? :) Olvastam még régebben valahol és érdekelt. Utána kérdezni utána lehet, nem? :)
2014. júl. 15. 11:39
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Még a háború előtt egy ismerősön nősülni készült. A kiszemelt lány etetett vele ilyen pogácsát. A férfi valahogy megtudta, és azonnal szakított vele.

A nő pedig később sem talált magának férjet.

2014. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezt a kiszemelt férfi megtudja, garantáltan nem fog müködni a kötés, és még örülhetsz, ha nem ver meg (amit ebben a kivételes esetben jogosnak tartanék). Meg valószínüleg elmeséli mindenkinek, akit csak ismer, hogy milyen primitiv, undorító és gusztustalan nönemü lény vagy.
2014. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

És hogy tudta meg a férfi? Ez durva, ha tényleg igaz. :)


Utolsó: Miért nem fogjátok fel, hogy érdeklődök és szándékomba sem áll kipróbálni?! :(

2014. júl. 15. 11:57
 10/31 anonim ***** válasza:

1-es vagyok a "személyes varázsom"-at arra írtam hogy előbb magam csábítok és ez be szokott jönni mágia nélkül

bár én nem ajánlom senkinek se hogy konkrét személyt bolondítson magába varázslattal (mert az úgyse igazi és általában nincs jó vége)


Azért ilyenek mert szeretnek háborogni :D

(gondolom ha senki nem tud róla csak te akkor a férfi se tudja meg az a nő meg gondolom kifecsegte és...amit egynél több ember tud az már nem titok)

2014. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!