Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy olyan kötésféleség,...

Van egy olyan kötésféleség, hogy a nők menstruációs vérüket és egy szőrszálat (a nemiszervükről) elesütnek/főznek/stb. ételbe és az adott férfivel megetetik, akkor egész életükön át kötődnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam... Van ilyen? És ez tényleg így működik? Mennyire hatásos, és mindkét fél kötődik egymáshoz vagy csak a férfi a nőhöz? (csak kíváncsiságból :))

2014. júl. 15. 11:08
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes választ, kedves "első"! :D :)

Ment a pozitív értékelés (vagy micsoda? ^.- :D)!

2014. júl. 15. 12:28
 12/31 anonim ***** válasza:
Erről még nem is hallottam, de azért ez nem semmi, még szerencse hogy már megebédeltem :-D
2014. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a sütés/fözés valami + lenne. Eddig mindegyik bnöm megengedte, hogy olyankor kinyaljam (nagyon finom, izgato!!!!!) és biztosan szörszálát is nyeltem be olyankor, de sajnos az egy életre kötödés nincs meg.
2014. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen, kinézem az emberekből, elvégre mi vagyunk a legelborultabb elméjű állatok.

Hogy működik-e? Ugyan. :DD

2014. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
A menstruációs véred megiszom nyers állapotban is, a szőrzetet kihagynám.
2014. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 *Nekomimi* ***** válasza:
Ehhez csak annyit fűznék, hogy inkább nézem, ahogyan a kutyám mosdik a golyóit nyalogatva, minthogy ezt a kérdést mégegyszer meglássam.
2014. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ez már barbárizmus én nem hallottam még ilyenről, de aki ilyet tesz az nem normális. Ha tudom, hogy ilyen brutális lesz a kérdés el sem olvasom pont, mikor nekiálltam enni hát köszönöm.
2014. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Na hát.. én biztos nem engedném, hogy engem olyankor... khmm.. érted kedves 13-as válaszoló. :D


Prödl Annácska: Hát ez hatalmas :'DDD Ezen jót nevettem, köszönöm, hogy feldobtad az estémet. :D


16: Bocsi, visszautasítom a lehetőséget. :D

2014. júl. 15. 22:24
 20/31 anonim ***** válasza:

ezért érdemes feljárni ide :D

nem tudom, velem a pasim szexel olyankor is ha megvan sőt, volt hogy összekente az ujját és lenyalta róla... de azelőtt is kötődött, marhára nem befolyásol egy trutyi vagy egy szőr semmit.

2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!