Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy olyan kötésféleség,...

Van egy olyan kötésféleség, hogy a nők menstruációs vérüket és egy szőrszálat (a nemiszervükről) elesütnek/főznek/stb. ételbe és az adott férfivel megetetik, akkor egész életükön át kötődnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam... Van ilyen? És ez tényleg így működik? Mennyire hatásos, és mindkét fél kötődik egymáshoz vagy csak a férfi a nőhöz? (csak kíváncsiságból :))

2014. júl. 15. 11:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%

Bírom a sok önjelölt (már a nagyanyám is boszi volt),vagy tingil-tangli tanfolyamokon végzetteket,vagy az elolvastam 15-20 könyvet is és már főmágus,mestermágus vagyok.

Még szerencse ,hogy világ viszonylatban is csak kevesen értik a dolgukat, és a mágia nem ér el a címzettig.

Vérmágiából van több fajta is. Ahogy a lányok menstruációs vérét,úgy a férfiak spermáját is fel lehet használni.

A rituálénak van egy fontos eleme is még,de………………….

2014. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

utolsó ez egy "babona" egy régi magyar babona -.- nézz utána régen tényleg voltak ilyen tanácsok tudod utána kéne járni...a kérdés pedig az volt hogy létezik-e ez és működik?

kb olyan hogyha kiborul a só akkor át kell dobni a válladon vagy ha bevered a könyököd akkor fogd meg vagy ha ásítasz tedd a szád elé a kezed mert bemászik a gonosz...

Nem kell itt háborogni

2014. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%

Puszillak Drága ma 16:32 !

A két utolsó mondatot értelmezted?

A kérdésre válaszoltam,csak lehet neked nem felelt meg-ez van.

Vágom,mint a penge a témát. Az elmúlt években nem győztem az elfuserált mágiáktól megtisztítani az embereket pro-kontra.

Ez az én gondolatom e –témában,és nem fogok precíz, pontos mágiát,rituálét,vérmágiát megadni.

2014. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
szerintem senki nem kért tőled semmilyen rituálét de lehet én nem tudom értelmezni a szöveget...:(
2014. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Vágom,mint a penge a témát. Az elmúlt években nem győztem az elfuserált mágiáktól megtisztítani az embereket pro-kontra."


Tehát magyarra átfordítva : komoly összegekért handabandáztál és "rituálékat" folytattál . Tudod ezt úgy hívják hogy kuruzslás és a törvény bünteti .

2014. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
5%

Jaj Annácska !

Ha az ostoba rosszindulatod fájni tudna Te ordítanál !


Id.: Tehát magyarra átfordítva : komoly összegekért handabandáztál és "rituálékat" folytattál.

Mivel nem ismersz,nem tudhatod hogy a témában mennyi megtapasztalásom,tudásom,gyakorlatom van – nem handabandázom!

Letisztítottam őket precízen,pontosan,eredményesen .Csak anyagárat fizettek munkadíjat nem(ha láttam valaki szorult helyzetben volt ingyen is segítettem)! És a pontosság kedvéért nem csináltam másnak rituálét,mert aki végzi arra visszahat. A mágusuk, azzal hitetik magukat bizonyos technikával ezek a visszahatások kiküszöbölhetőek-de ez nem igaz.

Mi az alap problémád magaddal ? Mert van az biztos ,különben nem lenne ez az állandó okoskodási, ’’ki ha én nem,, kényszered.

Unatkozol,nincsennek barátaid ?

Nincs pasika ?

Kritizálni sem tudsz intelligensen,emberi módon.

Csak megkérdezném TE mihez értesz professzionálisan ?

Mit tettél le az élet asztalára !

Segítettél másoknak önzetlenül,feltétel nélkül ?

2014. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kedves 26#-os ne sértődj meg én állítólag indigó gyermek vagyok, róluk pedig köztudott hogy roppant intelligensek, ebből következőleg nagy az önbizalmuk és felsőbbségi tudatuk van :-))) Sajnos ilyen ez a Vízöntő Korszak ... :-)
2014. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25%

# 27 Letudva .

’’Mindenkinek joga van olyan hülyének lennie amilyen akar ,,

’’Tökéletesnek lenni unalmas, és mindig is a különcök vitték előrébb a világot ,,

2014. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"’’Mindenkinek joga van olyan hülyének lennie amilyen akar ,, "


Igen ezt én is így látom :-) Tudod egy buta ember pont attól lesz buta hogy nem tudja hogy ő buta, nem tudom tudsz-e követni . Az okos ember meg elismeri ha hibázott . Én elismertem hogy bunkón viselkedtem veled, bocsánatot kértem háromszor is, de te még most is csak hülyézed, meg szidod a másikat . Tudod mit fortyogjál csak a saját kis poklodban, nem fog érdekelni, jó kedvem van :-P

2014. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Annácska !

Ne már,magadra vetted.........én nem így szántam!

2014. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!