Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, hogy halottak napjűn a...

Igaz, hogy halottak napjűn a hóétak szellemei elhagyhatják a temetőket?

Figyelt kérdés

Kovács Magyar András, magyar főtáltos a TV-ben elmondta, hogy az év egyetlen napján, wz halottak napján hólnap a halottak szellemeinek megengedi Isten, hogy elhagyják a temetőt és meglátogassák a család tagjukat.


Ez igaz? Hólnao tele lesz a város halottak szellemeivel?


2014. nov. 1. 20:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Táltos mikor beszélt bizonyíthatóan hüyleségeket?
2014. nov. 17. 21:09
 12/21 A kérdező kommentje:
Mostanában megint hallani ezt, hogy halottak napján vagy mindenszentekkor a halottak elhagyhatják a mennyeket és le jöhetnek a földre. Ez igaz? Hol vannak az ősi gyökerei ennek a történetnek? Te ezt honnan tudod?
2015. okt. 24. 15:41
 13/21 anonim ***** válasza:

"Az ősmagyarok is keresztényi elveket vallottak, már a keresztények előtt jóval..."

Na, nehogy má'! A Sziriuszon hamarabb voltak keresztények, mint Jézus élt és meghalt?

Még Jézus halála után sem keresztényeknek, hanem Őt követőknek vallották magukat hívei.

.

"...megengedi Isten..."

Melyik?

Jahwe, Az Úr, Allah (ebben a történelmi sorrendben nevezettek) egyike (pláne, hogy mindhárom egy és ugyanaz!) sem engedi a holtak szellemét flangálni a világban, hiszen határozott hely van kijelölve tartózkodásukra.

Ha a szellemek tartózkodási helyéül (a főtáltos szerint) a temető akijelölt, a sok keresztyén lelkész rosszul tudja, ha a Mennyországról beszél?

2015. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Imádom amikor valaki nem tud írni. A főkérdést,alapból nem tudom kiértelmezni, csak miután az alatta lévőket elolvastam.
2015. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy előbb voltak keresztények a magyarok mielőtt Jézus meghalt Ennek okait a Főtáltostól. Kovács Magyar Adrástól kérdezd, de van benne logika.


Halottak napján november 1.-én érzitek a szellemek itt létét ? Fénylik a levegő a temetőkben. Érzitek?

2015. okt. 31. 20:51
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen érzem. Csak úgy szikrázik
2015. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azok már rég nem a temetőben vannak a keleti hitek szerint. Persze attól még a temetőben is lehetnek szellemek, meg mindenféle energialények, de az ott eltemetett emberek 99%-a már újjászületett és tökmáshol éli életét.
2015. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17. vok, azzal még kiegészíteném, hogy Isten amúgy se korlátozza be az ember akaratát.
2015. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze elmentek nyaralni a Fülöp szigetekre , mert hisz ok is tudják mi a jó.
2015. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyerekek akkor halottak napján ne onanizáljatok mert olyankor a nagyi/dédnagyi ott áll mellettetek és figyel :)
2018. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!