Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha van itt olyan aki hajlandó...

Ha van itt olyan aki hajlandó lenne segíteni Voodoo témában?

Figyelt kérdés
Tudom veszélyes dologról beszélünk, tudom a következményeket, azt szeretném kérni, hogy valaki segítsen. Tudom, hogy valaki fog, mert sötétség is szereti növelni a "befolyását". Fekete mágia segítségére van szükségem, hogy egy kívánság beteljesüljön. Tudom etikátlan és minden egyéb. Lehet fikázni, felkészültem, de kérem valaki segítsen.

2014. dec. 6. 16:51
1 2
 1/20 Legoman ***** válasza:
51%

Szerintem szerelmi mágiát akarsz űzni vagy hasonlót. A lényeg, hogy ne kezdj bele. Nem vagy tisztában a következményekkel. A fekete mágia ártó tevékenység és megfosztja az embert a saját akaratától. Miért pont a fekete mágia kell, ahhoz, hogy egy kívánságod teljesüljön. Jobb érzés az, hogy másokat irányítasz azért, hogy az neked jó legyen? Gondolj bele, hogy kinek ártanál azzal, ha te űznéd ezt? Magadnak esetleg másnak? A válasz, legfőképpen csak magadnak ártanál vele. Jobb úgy elérni egy kívánt dolgot, hogy fekete mágiát alkalmazol ahelyett, hogy segítséget kérnél az olyan emberektől vagy esetleg a jó oldaltól, ahol tudnak neked segíteni. Téged nem mardosna a bűntudat, hogy megfosztasz egy másik személyt például a szabad akaratától?

Tényleg a rossz oldalt akarod támogatni. Ha egyszer látod, hogy működött a fekete mágia, akkor több mindent is fogsz csinálni vele. Tényleg a rossz oldalhoz akarsz tartozni?

Sokkal jobb elérni, úgy egy vágyat, hogy két kezed segítségével éred el azt. A mágiát csak gyógyításra vagy nagyon vészesetben használjuk. Saját magunk örömére csak úgy soha. Mivel ez nem játékszer, amit egyszer megcsinálunk és boldogok vagyunk. Ezek legfőképpen komoly önuralmat igénylő dolgok. És akkor sem fekete mágiát, hanem FEHÉR MÁGIÁT HASZNÁLJ!

A fehér mágia gyógyító erejű és segít abban, hogy elérd a kívánságodat, úgy hogy szabad akaratod legyen, és másnak is. :)

2014. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok vele, hogy más embert nem foszthatok meg a szabad akaratától, sőt ezt 3x fogom vissza kapni és még ennél is rosszabb dolgok történnek. Hidd el felkészültem, hogy hatalmas terhet veszek a nyakamban, hiszen után sajátomon kívül másik embere élete is hozzám fog fűződni. Függ attól, hogy milyen szándékkal vágtam bele ebbe a dologba, kész vagyok a legdurvább döntéshozatalra, sőt meghoztam és felkínáltam már, kimondtam, leírtam, aláírtam, megalkottam. Elvesztettem a legdrágább dolgot az életemben, és bármit képes vagyok megtenni azért, hogy vissza kaphassam, mert tudom, h szeret és tudom, hogy sok ember elvakította és ezzel adnék neki világosságot, tanultam hibáimból, és sose akarom még egyszer elkövetni ezt a hibát, de esélyt nem kapok már az életben tőle, így nagyobb erőkhőz kell folyamodnom az életben tudom, hogy létezik jó és rossz oldal, sötétség és fény. Fehér mágiában nem találtam olyan módszert ami tudna nekünk segíteni, mert lehetetlenségekről beszélünk, ismerek pár dolgot, de azok kivitelezhetetlenek, tudom jó szándék vezérel, és nagy teher lesz eztán rajtam, de ismerem magam, valahogyan megfogom oldani és vállalom kettőnkért a felelősséget, ha elbukom megérdemlem a szenvedést az örök időkig.
2014. dec. 6. 17:16
 3/20 Legoman ***** válasza:
65%

Azért nem találtad a fehér mágiában olyan varázslatot, mivel a fehér mágia nem akar gonosz dolgokat művelni.

Téged csak a szerelem vakít el, nem látod a fától az erdőt. Lehet, hogy most rosszul érzed magad. De be kell látnia a másik személynek is, hogy hol hibázott. Nem neked kell megmondani, hogy mit kell tennie, neki magának kell rájönnie.

A szeretet adni illenék, elvárni fölösleges időpazarlás. Mert szeretet kapni lehet csak, lehetetlen kierőszakolni. Kapni jó, de elfogadni szintén tudomány. Megtanulni mindennel és mindenkivel együtt érezni a vonzalmak követése helyett. Ez a feladat!


Ha tudod, hogy később megbánod, akkor miért csinálod? Több millió olyan fiú/lány van még, akivel lehet kapcsolatod. Hagyd ott és belássa ő is mit kell tennie, ha meg nem, akkor ne is figyelj rá. Lépj tovább!

Figyelj én tapasztalatból beszélek, mivel én is átéltem ezt, de tovább léptem rajta és nem folyamodtam semmilyen mágiához. De folyamodtam. Egyféle mágiához, önmagam varázsához. Hisz, ha neki tetszettem, akkor biztosan másnak is.

Mindig azt mondogattam magamnak, hogy nem tudja mit veszített. Majd hadd irigykedjen, amikor én többre viszem az életben, mint ő.

Ne engedj a rossznak! Legyen akaraterőd! :)

2014. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Legoman#1#3-ban felelősségteljes, segítő választ adott. Megköszönöm a nevedben is. Nem tudom, kitől szeretnél olyan választ, ami ártalmadra és a világ ártalmára lenne. A fehér mágia a világon a legegyszerűbb, áttetszően világos, derűs - úgy hívják csendes, szelíd szeretet.
2014. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Leg föbbképp itt arról van szó, hogy már 4 hónap eltelt, tudom, hogy szeret, tudom, hogy sok marhaság van a fejében és én csak ki szeretném tisztítani az elméjét meg mutatni, hogy lehet hibáztam, de nem csalta meg csak nyár zűrös volt és nem jó helyen voltak a gondolataim, se neki. Próbáltam mást szeretni, mással lenni, de nem. Próbáltam elfelejteni, de nem ment. Mert ez számomra egy mély lelki kapcsolat, sőt most is érzem ennek a lelki kapcsolatnak a létezését, érzem, hogy homályban van, tapogatózik, de nem találja a megvilágosodást a szívében. Segíteni szeretnék neki, de nem igen tudok mágia nélkül. Ő fogja érezni, hogy milyen ujra velem, hogy érezze azt, hogy ott voltam vele mindig is és vagyok és leszek is. Nos sok csodás dolog történtek velünk, és lehet ez is egy újabb csoda lesz.
2014. dec. 6. 17:48
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szép és jó lenne, ha tényleg bármit is eltudnék érni a fehér mágiával, ha lenne olyan dolog amit minden nap minden órában tudnék tenni amit idő után az életben meghozná a gyümölcsét és valóra válna. Nincs és nem is lesz bennem sose ártó vagy rossz gondolat. De nagyon szeretném, ha végre teljesülne. Hisz ennyi idő elteltével is minden nap gondolok rá, jó gondolatokkal, mi lenne másképp, de nem kapok esélyt, ezért muszáj volt már olyan erőkhöz folyamodnom, amikkel mostanság elég sűrűn találkozom és tapasztalok.
2014. dec. 6. 17:51
 7/20 A kérdező kommentje:
Vállaltam minden kockázatot, minden áldozatot minden jót s rosszat az ügyérdekében, mert számomra az életben ez a legfontosabb, ha ő boldog én is az leszek, nem saját boldogságom a cél hanem az, hogy én okozhassak boldogságot apró tettekkel az életben a lánynak. Mert szeretném, boldognak, mosolyal teli arcát látni mint régen és ahogy most is látom magam előtt. Hiába rossz amihez fordultam, a szándék a lényeg, és meg érdemlem azt az esélyt, hogy megpróbáljam, mert ha nem próbálnám meg, nem tudhatná meg senki, hogy sikerült-e volna vagy nem. Ha eljön a vég, akkor a lány lelke fog dönteni felettem, hogy megment vagy örökre szenvedek majd, így fogom és akarom mellette élni az életem.
2014. dec. 6. 17:55
 8/20 Legoman ***** válasza:

Nálam egy évig tartott ez, és ha én kitudtam törni belőle, akkor te is. Én azt csináltam, hogy dalt írtam. Szóval dalba öntöttem az érzéseimet és ettől jobb lett. Ezzel kihúztam egy éven át. Majd most is újra elkezdődött ebben az évben. De én azt mondtam, ebből többet nem kérek és végett vetettem a kapcsolatnak. Nem köszöntöttem fel névnapján. Láttam a csodaszép csillogó szemeit, hogy köszöntsem fel. De nem tettem direkt. Ellenálltam neki. Meg is haragudott rám, de aztán elmúlt a haragja és élek virulok minden gondtól és bajtól mentesen. :D

Én feltettem magamnak a kérdést. Tényleg szenvedni akarok vagy boldog lenni?

Ne szenvedj fölöslegesen. Én is éreztem a mély kapcsolatot, de sikerült kizárnom az életemből, igaz nem teljesen, de sikerült. Úgy tudod a legjobban felnyitni a szemét, ha nem foglalkozol vele. Ha tényleg szeret, akkor tenni fog azért, hogy együtt legyetek, de ha nem tesz semmit, akkor nem is szeretett igazán és a szakítás még jobban fájt volna.

2014. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez néző pont kérdése! :)


Neked lehet úgy jobb! :)

De ez nem biztos másnak is jó!

2014. dec. 6. 18:00
 10/20 Legoman ***** válasza:

Én is ugyanezt éltem át, amit te. Ezért tapasztalatból írok. :)


Minden embernek ugyanazok az érzéseik, ez nem változik.

2014. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!