Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik a gondolatolvasás? :O

Létezik a gondolatolvasás? :O

Figyelt kérdés

[link]


Mondanám, hogy na szkeptikuskáim, mit szóltok ehhez :D

Gondolom van aki beveszi...



2015. febr. 19. 12:52
1 2 3
 1/23 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Nem olvastam el mit kell csinálni, csak megnyomtam a gombot. Kitalálta.
2015. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

nem hinném, hogy van, aki beveszi, ez csak egy hülye játék.

A kérdésre válaszolva van gondolatolvasás. én is tudok.

2015. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nincs is és van is. A modern technikák segítségével már akár az álmaidat is visszanézheted. Most még nincs.
2015. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2015. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A gondolatolvasás is egy hibás elmélet. Ha az elektromágneses hullámokkal kívánjuk megmagyarázni a gondolatátvitel jelenségét. Az agyunkban keletkezõ elektromágneses hullámok hatása a fejünktõl mért távolság növekedésével ugyanis igen rohamosan csökken, így ha valaki 1 méterrõl érzékelni tudná a másik ember agyából kijövõ elektromágneses jeleket, az teljesen megbolondulna a mai világban, mert a különféle elektronikus berendezések, mobiltelefonok annál sok nagyságrenddel nagyobb térerõsséget hoznak létre az összes létezõ frekvencián.
2015. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez durva tényleg kitalálta :D
2015. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Itt jön egy szkeptikus :D


Szerintem bizonyos szinten akárki tudna gondolatot olvasni csak rengeteg gyakorlásra és emberismeretre lenne szüksége...nem is gondolnánk mennyi mindent tudunkeg egy emberről ha csak ránézünk: rágja a körmét vagy nem rövid a haja vagy hosszú mikor beszélsz a szemedbe néz-e vagy sem. Ezek és ezeken kívül még rengeteg dolog amit egy ember külselyén a külselyén fedezünk fel hozzájárul hogy jobban megismerjük a személyiségét. Ha pedig ismerjük a személyiségét tudjuk a véleményét a dolgokról és ezáltal a gondolatait.....na de ez csak az én véleményem :))

2015. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Aelyon válasza:

Az amit leirtál pszihológián alapszik, nem ezotérikus semmilyen szinten.

Példának okáért sok internetes bevásárlóközpont (pl. Amazon) kitalálja, hogy mire vágynak a vásárlók (többé-kevésbe, természetesen nem 100%-os pontossággal), de nem mágia segítségével, hanem úgy, hogy figyelik az előző vásárlásukat.

2015. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó, nekem kétszer is kitalálta. ügyesek.
2015. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
harmadszor is kitalálta :D
2015. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!