Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kezdő wicca vagyok és egyenlőr...

Althi kérdése:

Kezdő wicca vagyok és egyenlőre egyedül gyakorlom a vallást. Eddig max 5 szertartást tartottam . Tudnátok adni tippeket és mesélni a ti szertartásaitokról?

Figyelt kérdés
bármilyen wiccával kapcsoltaos tanács jó lenne

2015. febr. 27. 19:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%

Vallás gyakorlásához elengedhetetlen a vallási közösség.

Egyedül nem gyakorolhatsz vallást.

Ráadásul: az ezot, ugyanúgy, mint más filozófiai irányzatokat vezető nélkül megtanulni (szinte) lehetetlen. Nincs, aki vezessen, nincs, aki rávilágítson, ha rosszul csinálsz valamit, nincs, aki megmutassa a jó irányt.

Ha vallást akarsz gyakorolni -bármilyen legyen is az!- előbb kell egy közösség, ahol bevezetnek az adott vallás rejtelmeibe!

2015. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Damien Addams válasza:
Szia ! Például Scott Cunningham Élő wicca és a Wicca- Útmutató boszorkányoknak című könyvei segíthetnek . Főképpen a magányos wiccácnak nyújt útmutatást. (Persze nem csak nekik ). Azt sajnos nem tudom megmondani hogy létezik e esetleg letölthető verzió. De érdemes megvenned ha komolyan érdekel.
2016. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!